Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Karinuks @ 2013 04 29, 10:40)
Ir kviesk, nekviesk, bėga ir juokias. Na, pagaunu mažesnį - didesniam nebėr tada jau ūpo, tada jau klauso.



šitą taktiką turėsiu omeny mirksiukas.gif
Mano dičkis jau pradėjo meilėti, jau greitai 3 metukai, toks meilus darosi, glaustosi, bučiuoja. Tikiuosi, kad ir mes jau pradėsime sutarti, jau daug ką supranta ką sakai smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

kol mano zuika isverte krepsi su arbatom atbegau pas jus 5 minutes ramybe lotuliukas.gif as visoms mamos, kurios turi 3-4 leliukus kabinu po 10 medaliu tongue.gif as su vienu nesusitvarkau, lelia vercia, vakar buvom pas mama.... tai jis jai isvarte pomidorus, ikando sesei i nosi, ospyle kava tetai ant keliu, nes supyko ir sviede telefona, pataike i puoduka puodukas isvirto, gerai, kad buvo ne verdqanti, o jau praausus doh.gif apdauze katinus, ispyle is laistytuvo vandeni, nes mama pamirso patraukt, kai laiste geles, skendo visas kambarys, su laistytuvu iskasinejo zemes is vazionu, tada patiko, dar rankutem prisigrabaliojo i kisenes, isrinko visus telefonus, pultus, ismete baterijas lotuliukas.gif ir cia tik pusdienis pas mociute sveciuose doh.gif

ir tai as sakyciau, kad jau ponaitis rimsta, supranta zodi negalima, duoda ranka, nebega, aisku isteriju ir mums pasitaiko, kol griztam is lauko, turiu nuo kiekvienu duru, o ju trys lotuliukas.gif nukabinti po viena pirstuka nes nenori eiti namo ir uzsikabines laikosi lotuliukas.gif

jau rasiau fb mes po skiepo ir TA tai mano kavalierius jau 91 cm ugio ir 14.600 kg svorio..... skiepa atlaike kaip tikras vyras, beveik neverke, dabar kita savaite begsim kraujuko priduoti, jauciu bus blogiau.... paziurejo sesute venas, tai sake, kad turetu paimti gerai.... unsure.gif

arbatos nusibodo ramybe baigesi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjork1985: 29 balandžio 2013 - 11:52
Sveikos
Bjork, tavo vienas penkis atstoja lotuliukas.gif
iš pasiekimų srities - kas man nepatinka, tai šokinėjimas ant sofos ir bėgiojimas ant jos pirmyn atgal doh.gif
šiaip viską supranta, atneša, paduoda, pavaišina, bučkį duoda wub.gif žino savo kūno dalis, įskaitant ir garbanėles biggrin.gif Moka pavaizduoti piratą biggrin.gif (užmerkia vieną akį ir velniūkščio šypseną įspaudžia biggrin.gif ) čia iš brolio prisimokė, jis dažnai piratu virsta biggrin.gif
gražiausiai tariamas žodis "eime" biggrin.gif
dėl bėgimo ir gaudymo kol kas bėdų neturiu, mėgsta duoti ranką. tik jau laiptai vilioja, tai nuo jų turiu saugoti.

mylimuku po truputį tampa "gražuolis" mekas-pekas lotuliukas.gif
kas nežino kaip atrodo
user posted image
filmuko ji nemačius, tai šiaip jis patiko biggrin.gif kol kas džiaugiuos, kad netraukia dar jie. didysis tokio amžiaus žinojo puikiai teletabius ir jų vardus, o šitai nė motai. jai tik šokiai pokiai rūpi biggrin.gif
dantis daigina, nespėju pamperso keisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 04 29, 12:36)

- Bjork, tavo vienas penkis atstoja  lotuliukas.gif

- - dantis daigina, nespėju pamperso keisti  doh.gif


- aciu Renacio smile.gif nors vienas zmogus mane supranta lotuliukas.gif kazkaip as vis pamastau, ar nebus pas mus kazkiek hiperaktyvumo? g.gif jis per visa diena nei truputelio nepasedi, kai geras oras iseinam apie 10-10.30 i lauka ir iki pietu miego 13.30 val. jis vaiksto, ar po kiema, ar issiruosiam po sodus prasieiti, ir ji snei minutei nepavargsta, o begioja kaip prisuktas, namie prakstiskai per diena nepriseda, o eina ir eina ir eina ir eina, sian susigrudau sumustini i burna uzsipiliau ji arbata ir tuo pasibaige mano pusryciai nes ponui reikejo eiti lotuliukas.gif


o pasiekimu, tai panasiai kaip ir pas visus.... darom pypt (bakstelna pirstuku i nosi), bucki duoda (tooooki seileta paskutiniu metu), atnesa ka reikia, nueina teti pakviecia, pampi i siuksline ismeta, puoduka (sysiuko) isnesa (su mano pagalba), isskalauja, issluosto, kas pavyksta pasiploja pats sau, labai daug sneka, moka zodi virdulys, arbata (rusiskai), labai juokingai skamba, sako "kainik" (ciajnik), "kai" (ciaj), MV vadina "Vavu" (Vladikas), nes girdi kad as taip sakau lotuliukas.gif kai supyksta, tai taip pradeda liezuviu savaip malt ir kojytem trepset, mirstam is juoko lotuliukas.gif

- - mums taip buvo preita savaite, tai pokas 44 vnt blier per 3 dienas sueidavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 29, 13:50)
Sveiki  4u.gif

kol mano zuika isverte krepsi su arbatom atbegau pas jus 5 minutes ramybe  lotuliukas.gif  as visoms mamos, kurios turi 3-4 leliukus kabinu po 10 medaliu  tongue.gif as su vienu nesusitvarkau, lelia vercia, vakar buvom pas mama.... tai jis jai isvarte pomidorus, ikando sesei i nosi, ospyle kava tetai ant keliu, nes supyko ir sviede telefona, pataike i puoduka puodukas isvirto, gerai, kad buvo ne verdqanti, o jau praausus  doh.gif  apdauze katinus, ispyle is laistytuvo vandeni, nes mama pamirso patraukt, kai laiste geles, skendo visas kambarys, su laistytuvu iskasinejo zemes is vazionu, tada patiko, dar rankutem prisigrabaliojo i kisenes, isrinko visus telefonus, pultus, ismete baterijas  lotuliukas.gif ir cia tik pusdienis pas mociute sveciuose  doh.gif

ir tai as sakyciau, kad jau ponaitis rimsta, supranta zodi negalima, duoda ranka, nebega, aisku isteriju ir mums pasitaiko, kol griztam is lauko, turiu nuo kiekvienu duru, o ju trys  lotuliukas.gif nukabinti po viena pirstuka nes nenori eiti namo ir uzsikabines laikosi  lotuliukas.gif

jau rasiau fb mes po skiepo ir  TA tai mano kavalierius jau 91 cm ugio ir 14.600 kg svorio..... skiepa atlaike kaip tikras vyras, beveik neverke, dabar  kita savaite begsim kraujuko priduoti, jauciu bus blogiau.... paziurejo sesute venas, tai sake, kad turetu paimti gerai....  unsure.gif

arbatos nusibodo ramybe baigesi  doh.gif


Bet jau kaip ugtelejo blink.gif gi musu vienodai augoir vienodai pasiute doh.gif bet kadangi tavo vyrukas tai jam ir priklauso greiciau pasitempt o maniske dabar 85 ir 12'8 tai ji net gal pakudo nes ir drabuzeliai kurie netiko vel tinka ir valgo po maziau na mergina suprato kad ji panele ir nera ko est lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylute81: 29 balandžio 2013 - 16:31
laba diena, prisiskaiciau apie vaikucius.

As manau,kad bent is 3, gal nebuna labaai daznai visi vienodo aktyvumo smile.gif .

Mano du niekad poliklinikoj nebegs, ar mieste. eina kartu, netgi prisibijo nutolt. V tai kitas reikalas - bus su juo daug nuotykiu rolleyes.gif .
nuo to, kad supranta nu nu, jam tik linksmiau - lipa laiptais, pamoju, nu nu, tai sukrykscia,duoda gazo ir dar toliau lipt begte biggrin.gif tas pats panerus rankas ir kruopas ir milijonas panasiu pvz biggrin.gif

na, daug vaiku nuostabu, bet bet kokiu atveju nelengva ir visgi didzioji dalis- tai duokle jiems per diena mirksiukas.gif

o gal cia tik as tokia pasilpus rolleyes.gif , nes va 18 val ir jau koju nebejauciu biggrin.gif gal dar kad laiptais marsrutuojam per diena 300 kartu biggrin.gif

Beje, Bjork, suprantu, kad imanoma nusivaryt biggrin.gif nes as pvz siandien visa diena viena su V, vienas isveztas pas mociute savaitei, kitas darziuky. o jauciuosi, kaip ka tik aprasiau biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuke: 29 balandžio 2013 - 17:10
Gal kas prisimena "Zaizos" kaip nikas teisingai rasomas? ar zino kaip ja galima surast?

Zylute, mano mazas tiek sveria, o jau beveik sonkauliu anatomija galima mokintis, darosi liesas ir aukstas ax.gif su tom iltim, tai buvo dienu, kai kelias is eiles nieko nevalge tik gere ir plius pampius gal 10 kart per diena keitem, ta net vargsui kojos pinesi, bet jios vis tiek kaip tankas nepasiduoda doh.gif ir kanopele 22 dydzio doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ciuke @ 2013 04 29, 17:02)
gal dar kad laiptais marsrutuojam per diena 300 kartu biggrin.gif



lotuliukas.gif as tai vyrui sakau, kad nekenciu tavo laiptu lotuliukas.gif nes mes panasiai sulaipiojam doh.gif gale dienos jau sustoju ties pabaiga, nes nebera jegu uzlipt su "kroviniu" blush2.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

padarem eksperimenta, ir net brangu labai biggrin.gif , tai darom isvada - pakabinus tamsias uzuolaidas kambary, V kelimosi laikas islieka 6 doh.gif

na, bent kambari grazu turiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(ciuke @ 2013 04 30, 07:46)

padarem eksperimenta, ir net brangu labai biggrin.gif , tai darom isvada - pakabinus tamsias uzuolaidas kambary, V kelimosi laikas islieka 6 doh.gif

Aš irgi dariau tokį eksperimentą. Nepadėjo schmoll.gif biggrin.gif

Namuose kelios minutės ramybės. Vaikas bando atitaikyti kuris dangtis kuriam puodui tinka ax.gif
Atsakyti
Uzmigo.... thumbup.gif siandien man kelias tik i psichiatrine ligonine.... mirksiukas.gif gal cia skiepas taip suveike? kartu su dantimis? g.gif atsibudo 7 val. nors paskutiniu metu kelesi 8-8.30 val. ir visa ryta praverke iki kukciojimu...... doh.gif doh.gif beveik be pertrauku.... vyras po naktines su pagalve ant galvos miegojo, nebeistvere lotuliukas.gif atsikele....

beje laba diena, as kaip visada kiauliukas nepasisveikinu 4u.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

Džiugas dar vis auginas 4-is krūminius - tai naktis sokiai.gif sokiai.gif

Bjork - tavo tikrai mano visus atstoja lotuliukas.gif o į skiepus taip reaguoja tikrai 4u.gif
vaistukų duok... suprantu, kad dažnai prireikia jums, bet kad neperneša jis labai ax.gif

beja -Zaiza- pirmam psl yra teisigas wink.gif ir fotki ilysk - ten net tel Nr yra wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 30 balandžio 2013 - 12:37
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 30, 13:55)
Uzmigo....  thumbup.gif siandien man kelias tik i psichiatrine ligonine....  mirksiukas.gif gal cia skiepas taip suveike? kartu su dantimis?  g.gif atsibudo 7 val. nors paskutiniu metu kelesi 8-8.30 val. ir visa ryta praverke iki kukciojimu......  doh.gif  doh.gif beveik be pertrauku.... vyras po naktines su pagalve ant galvos miegojo, nebeistvere  lotuliukas.gif atsikele....

beje laba diena, as kaip visada kiauliukas nepasisveikinu  4u.gif



tikrą krepšininką augininatės thumbup.gif aukštas, judrus striprus-yra ką paveikti smile.gif . Pijus tai toks mamyčiukas-lb patinka būt mamai ant rankų, ir lauke pavaikšto biškį ant rankų pailsi ir vėl bėginėja smile.gif

pats įdomiausiai žaislas šuns bliūdukai su maistu, o ypač su vandeniu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti