Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Kokie vaikučių pasiekimai?

Maniškis moka išmesti ką nors į šiukšlių dėžę (nueiti iki spintelės, atsidaryti, išmesti ir uždaryti spintelę), paduoda ką prašau (iš kokio ketvirto karto, nes kol dar išaiškinu kur tai yra doh.gif ), nuneša tėčiui ar mamai, paduoda rūbą iš skalbinių krūvos kai džiaustau, pagaliau išmoko pats iš gertuvės gerti... daugiau nesugalvoju. Šiandien darom atradimus su kišenėm, bet tik susinervino vargšiukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2013 04 25, 14:29)
Kokie vaikučių pasiekimai?


Išmeta į šiukšlių dėžę ką reikia ir ko nereikia biggrin.gif Atneša ką paprašai jei tuo metu nebūna užsiėmęs cool.gif Nes jei ka nors veikia, tai prašyk kiek nori, paaiškina kažką savo kalba, turbūt ''netrukdyk'' sako lotuliukas.gif
Geria iš puodelio. Valgo pats. Aišku pritaško tai bet kiek, bet baisiausiai pyksta ir įsižeidžia jei bandau pamaitint.
Dar labai mokinasi pastaruoju metu užsidėt kojines. Nu nežinau kuo jį tos kojinės taip traukia, bet galima duot krūvą, tada žiūrinėja, bando mautis vienaip, bando kitaip, galvą kraipo, kažką rimtai šneka, žodž, dirba cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo : 25 balandžio 2013 - 13:44
QUOTE(Pumasha @ 2013 04 25, 12:46)
Mums irgi  biggrin.gif  nubraižytais veidais abu lyg kačiuką, o ne vaiką augintume
bet kažkaip susitariam po to, kad nečiuptų, rodom nu nu ir visaip kitaip gėdinam
maniškis tai dar ir kandžiojasi. Ant rankų net mėlynės  doh.gif
Sveikit  4u.gif



Maniškė man įspenelį kartais įkanda- tipo išdykauja. Valgo valgo ir sugalvoja doh.gif O šiaip nesikandžioja. Man tai Ugniaus gaila- jis toks švelnus vaikas, jau pradeda sesės labai vengti. Sakė, kad anksčiau sesė tokia švelni buvo, o dabar visai nešvelni. Tai būna, kad ir užrėkia ant tos sesės, ir pats verkia. O jei pamato, kad Ugnius šalia manęs prisiglaudęs, tai tempia jį, kad atsitrauktų. O aš aiškinu Ugniui, kad ne manęs pavydi, o savo brolio man pavydi.
Papildyta:
QUOTE(VŽ @ 2013 04 25, 13:43)
Išmeta į šiukšlių dėžę ką reikia ir ko nereikia biggrin.gif


O maniškė meta už lovos viską, kas telpa. Deda kaladėles į kibiriuką ir išima.Su protiniu vystymusi atsilieka nuo brolio. Ir su vaikščiojimu, ir su dantų dygimu- daug su kuo atsilieka.Tarzanka tokia- jei tik kur užsikarti. Kartais mano ranką tempia ir nori, kad aš daryčiau tai, ką ir ji- įlįsčiau į siaurą tarpą tarp čiužinio ir sienos. Aš nelendu- vis tiek netilpčiau, tai pyksta.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif 4u.gif

visa diena rasau, niekaip neparasau doh.gif mano vaikas jau zino kurios durys i lauka veda, iki rankenu pasiekia doh.gif ramybes ner doh.gif

vakar is lauko grizom su dviejuose vietose prakirsta lupa doh.gif blush2.gif tragedija kazkokia, bega, griuna..... doh.gif

naktimis miega tik pas mane ant ranku, prie dantuku dar lupyte dasidejo doh.gif bloga mama, bloga mama, bloga mama blush2.gif

siandien diena ismiegojo net 2,5 val thumbup.gif mes per ta laika mieste reikalus sutvarke, kol jis su anyta miegojo tongue.gif
Atsakyti
Sveikos!

musu vaikas siandien ismoko ant sofos uzlipt smile.gif tai mb sake, pasislept nebeina smile.gif
augini iltinuka danti, bet pakankamai ramiai, tik dienos miegelis trumpesnis ir siaip neramesne. Ryte pradejo keltis 7val. - tai islydi mane i darba abu su teciu wub.gif ryt man veliau i darba - tai dar ir papusryciausim visi kartu smile.gif
jau baiginejam 1 men is dvieju pragarisku, o birzelio pradzioj leksim visas kolektyvas su antrom pusem savaitgaliui i Ispanija. minesim deklaraciju pabaigtuves smile.gif
life is good, kaip ciuke sako wub.gif tik jau pradedu nuovargi jaust..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loud: 26 balandžio 2013 - 22:13
Sveikos rolleyes.gif

Maniske tai per pilnati grybauja naktim pas mus i lova atkeliauja buna pikta doh.gif ir nas tokia pati doh.gif

O del pasekimu tai ji jau seniai visas duris atsidaro ,jai yra i ka isikibt tai gali ir iki lubu uzsilipt viskas idomu viska vercia traukia atidarineja ir klausia graziai kas cia be jokiu klaidu irmoko dainuot i kanors kaip i mikrafona kokoko ko vis traukia lotuliukas.gif kasa zemes su manim lauke kas cia dar irgi megsta apsirenginet nusirenginet ir neblogai jai gaunas kazka atnesa paduoda kaip paprasau bet cia daugiau nuo nuotaikos priklauso istikro jau daug moka ir supranta bet kad ji kaip viesulas pasiutus ir judri jau kartais norisi kurnors pasislept nuo jos doh.gif bandom su puodu draugaut tai nenusedi niekaip arba net pasodint neina nes jai gi reikalu kruva doh.gif


O kas del juros tai pernai vaziavom ryte tai isvis bedu nebuvo kaip vaziavom atgal irgi normaliai o kaip siemet bus nezinau na kaip kur vaziuojam tai kaip ir dideliu bedu nebuna na bet toliausia kelione buna apie 50kilu g.gif

Pasiuvau panelei vasarine striukyte pora suknyciu apmezgiau apneriau tai jau ramu kuri laika bus tik va reikes laukinius treningiukus pailgint pusbrolio nes mano ilgakojai visi pertrumpi o jis dvieju metuku nesiojo doh.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Mes turim 15 danti thumbup.gif isdygo zaraza, o as galvoju, kodel naktis buvo tokia kosmariska doh.gif sian ryte sugirdziau "Nurofeno" tai nors zirzimas pasibaige, o tai jau buvo nebeimanoma doh.gif

Lietus pargine mus namo, buvom lauke, nors salta, bet vis tiek buvom iskise nosi, pas "Bruklina" i svecius nubege....

atvezem mamai braskiu daigus, jos siemet kazkodel labai isnyko... gal issalo? g.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitau apie pasiekimus, tai daro viska ka jus rasot, ir dar priedo daug rekia ( pvz. ant sienu ar baldu, kad jie nepasitraukia jai is kelio kai ji vezima stumia su vaiku ), griuna ant zemes jei kas nepatinka ir aisku rekia, bega nuo manes visur ir visada ( nesvarbu kur, bilia pro duris pageidautina i gatve), dievina sukneles ir su jomis maivytis pries veidrodi, taip pat daug sokti ir buciuotis biggrin.gif zodziu auginu zmogu tornada, as kai kam skundziuos neikas netiki kokie mano geriai, kol patys salia neatsiduria biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif vakar buvom su vienais draugais, kurie visiems pasakojo kokie mano vaikai isproteja, jie prima turi tai jau permasto ar greit reiktu antro lauktis, nes istrauka is ju ispudziu "veinas beda i lifta su zmoniu grupe ( elze) kitas prie funikulieriaus, kad ikist pirstus tarp begiu, mat reik patikrint kaip veikia biggrin.gif ( karolis) ir visa tai vyksta vienu metu!" zodziu linksminuos, o sia savaite isvis linksminsiuos viena nes vyras isvare atostogu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurrutte: 28 balandžio 2013 - 21:18
QUOTE(laurrutte @ 2013 04 28, 22:13)
"veinas beda i lifta su zmoniu grupe ( elze) kitas prie funikulieriaus, kad ikist pirstus tarp begiu, mat reik patikrint kaip veikia biggrin.gif ( karolis) ir visa tai vyksta vienu metu!" zodziu linksminuos, o sia savaite isvis linksminsiuos viena nes vyras isvare atostogu

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti


lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

dažnai sulaukiam klausimo: kaip jūs susitvarkote su trim vaikais smile.gif lotuliukas.gif

man vienas vaikas poliklinikoj su liftu vienas pats išvažiavo nežinoma kryptim (tada tik su dviem buvau ten, nelabai senai čia)... čia tik epizodas...


life is good 4u.gif na ne tik "good".... jis nuostabus biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Turime ir mes pasiekimų. Yra, yra jau mandras. Labai mėgsta su mašinytėmis žaisti, pusę dienos prastumdo mašinėles ant stalo, patinka žiūrėti kaip ratai sukasi. Dar labai klozetą yra pamėgęs: žaislai, rankos į klozetą sukištos, pastoviai šlapias, per dieną kelis kartus perrengiu doh.gif biggrin.gif

QUOTE(loud @ 2013 04 26, 22:03)
musu vaikas siandien ismoko ant sofos uzlipt smile.gif


maniškis irgi išmoko šeštadienį. Vis lipdavo, lipdavo, neišeidavo jam. Dabar jau viskas, užlipo pagaliau smile.gif

QUOTE(laurrutte @ 2013 04 28, 21:13)
nes istrauka is ju ispudziu "veinas beda i lifta su zmoniu grupe ( elze) kitas prie funikulieriaus, kad ikist pirstus tarp begiu, mat reik patikrint kaip veikia biggrin.gif ( karolis) ir visa tai vyksta vienu metu!"


jeigu aš būnu viena su dviem vienu metu, tai mažiuko nekeliu iš vežimo, nes bardakas būtų labai panašus į tavo. Dičkis labai neklauso, nors ką aš čia kalbu, jau yra pradėjęs (tfiu tfiu tfiu...) klausyti, po biški duoda rankytę. Tik nežinosi, čia kaip loterija kokia, kada koks ožys išlįs viešoje vietoje doh.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 04 28, 23:30)
dažnai sulaukiam klausimo: kaip jūs susitvarkote su trim vaikais smile.gif  lotuliukas.gif


pagalvoju ir aš kartais, kaip reiktų susitvarkyti su jais, jei ir trečias brolis būtų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 04 29, 10:34)
pagalvoju ir aš kartais, kaip reiktų susitvarkyti su jais, jei ir trečias brolis būtų  blink.gif

daba tai galiu tik džiaugtis, nes anie du jau dideli ir klauso bigsmile.gif o buvo prieš gimstant Džiugui: vienam 2 metai, kitam 3 metai (šitas jau norėjo lyg ir klausyt, bet gi brolis 2-jų metų vėjus darė - tai prisijungdavo): tai vaizdas:
vežu vaikus į mankštas, žiema, paskutiniai mėn Džiugo laukimo - pilvas nosį man ramsto smile.gif
Aprengiu du, pati apsirengiu... nusiridenam laiptais: lauke vos duris pradarau - vienas į kairę bėga, kitas į dešinę - mašina priekyje. Ir kviesk, nekviesk, bėga ir juokias. Na, pagaunu mažesnį - didesniam nebėr tada jau ūpo, tada jau klauso.

paskui - poliklinikoj, kolidoriuj nurengiu, laukiam eilės savo: gi nuobodu - mažius bėga bile bėgti - o tu gaudyk, kitas aišku prisijungia - o aš su pilvu blink.gif tai labai trumpas laikotarpis - bet tada labai nefaina buvo. Bet va nuo 3-jų metų jie labiau į žmones panašūs daros - gali paaiškint ir tikrai supranta thumbup.gif ir susitarti gali... o vieną pagauti ir dar be pilvo - tai baika biggrin.gif
Atsakyti