Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Aiškuma bigsmile.gif
reikia to skiepo, sako raudonukės epidemija siaučia
Atsakyti
Karinux, šiandien jau turėjo vasara būti biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

mes eisim gegužės 14 d. pas gydytoją į TA, skiepysimės irgi biggrin.gif

QUOTE(Renacio @ 2013 04 24, 16:08)
Karinux, šiandien jau turėjo vasara būti  biggrin.gif


kaip suprasti? tipo karšta turėjo būti? pas mumis tai labai šaltas vėjas. Prieš pietus buvom išėję, sušalom abudu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ciuke @ 2013 04 23, 17:00)
Duok savo vyresniukui zirkles i rankas, nereikes ilgai galvot biggrin.gif


lotuliukas.gif .... ir visiems sakyčiau, kad pas meistrą buvau. Jaučiu, kad patikėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 04 24, 17:08)
Karinux, šiandien jau turėjo vasara būti  biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif

Norejau pasidziaugt pagaliau turim pusbroliuka thumbup.gif biskipernesiojo nenorejo niekaip gimt bet cp pagalba jau mazylis isvydo pasauli wub.gif

M.es irgi buvom metu ir triju men skiepo ,bijojau ir as alergines reakcijo bet ji buvo labai maza galima sakyt nieko ir maža net neverke tik susirauke kaip bakstelejo ir viskas thumbup.gif


Dabar keistai jauciuos maisosi liudesys su dziaugsmu nes uzpraaita nakti netiketai mire kaimyne pries pat savo gimtadieni buvo labai miela moteryte dabar kazkaip is ypratimo pakeliu akis i balkona ir laukiu kada ji pakalbins mano mažyle labai ji ja mego verysad.gif
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(Pumasha @ 2013 04 21, 14:14)
Šiandien tėvai kirmijo lovoj iki 9:30. Vaikas tai kaip visad septintą gyvas, bet man keltis nesinorėjo. Tai vargšiukas tai šen tai ten galvelę glaudė, net nusnaudė pusvalanduką. Kažkaip neina jis žaisti į kitus kambarius (o gaila).


Mums Vaiva neleidžia lovoje pasnausti. Jei jau pabunda, tai viskas- ji labai mėgsta griebti už nosies- visiems iš eilės. Jei neranda kieno nors nosies- tempia už plaukų arba su ranka per veidą taip plekšnoti pradeda, kad maža nepasirodo. Mintis dar pamiegoti greit išgaruoja lotuliukas.gif
O šiaip šiuo metu sergam visi, išskyrus vyrą. Ugniui laringitas komplikavosi- bronchuose karkalų atsirado. Vaivai temperatūra pakilus antrą dieną ir vos pastebima slogytė. Man gerklę skauda ir sloga kamuoja. Nuotaikos visai nėra- niekam rankos nekyla.
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2013 04 24, 22:31)
Sveikos
Mums Vaiva neleidžia lovoje pasnausti. Jei jau pabunda, tai viskas- ji labai mėgsta griebti už nosies- visiems iš eilės. Jei neranda kieno nors nosies- tempia už plaukų arba su ranka per veidą taip plekšnoti pradeda, kad maža nepasirodo. Mintis dar pamiegoti greit išgaruoja  lotuliukas.gif
O šiaip šiuo metu sergam visi, išskyrus vyrą. Ugniui laringitas komplikavosi- bronchuose karkalų atsirado. Vaivai temperatūra pakilus antrą dieną ir vos pastebima slogytė. Man gerklę skauda ir sloga kamuoja. Nuotaikos visai nėra- niekam rankos nekyla.



4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

sveikite visi, vasara ant nosies mirksiukas.gif

mus dantukai kankina, verkia visa diena ar reikia ar nereikia, nervingas, o jei ko nori ir neduodi, tai ojojoj kas darosi, matyt visis kaimynai per 10 myliu girdi..... jau virsutine kairioji iltis pakeliui, baltuoja pro dantena, bet dar neprasikalus, nes desiniasias ir virsutine ir apatine jau turim doh.gif

MV miega po naktines, o as verdu sriuba ir bandau sugalvoti kada vaziuoti prie juros, vyras iseina rugpjuti atostogu, bet va vestuves nusimato rugpjucio 3 diena, tai tuomet tik kokia 5 d., galvoju keliom dienom, gal kokiom 4 uztektu.... zodziu visa apmastymuose, ar jau savaitej vaziuot, neisivaizduoju kaip mano kleckas toki kelia atlaikys kedutej doh.gif galvojam vaziuoti apie 12.00 val dienos, tada pamiegos peitu miegeli ir busim beveik vietoj..... atgal vel panasiai... g.gif gal kas irgi jau planuoja, kaip planuojat daryt? neprates mano zuikis prie tokiu ilgu sedejimu automobilyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 25, 10:53)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

sveikite visi, vasara ant nosies  mirksiukas.gif

mus dantukai kankina, verkia visa diena ar reikia ar nereikia, nervingas, o jei ko nori ir neduodi, tai ojojoj kas darosi, matyt visis kaimynai per 10 myliu girdi..... jau virsutine kairioji iltis pakeliui, baltuoja pro dantena, bet dar neprasikalus, nes desiniasias ir virsutine ir apatine jau turim  doh.gif

MV miega po naktines, o as verdu sriuba ir bandau sugalvoti kada vaziuoti prie juros, vyras iseina rugpjuti atostogu, bet va vestuves nusimato rugpjucio 3 diena, tai tuomet tik kokia 5 d., galvoju keliom dienom, gal kokiom 4 uztektu.... zodziu visa apmastymuose, ar jau savaitej vaziuot, neisivaizduoju kaip mano kleckas toki kelia atlaikys kedutej  doh.gif galvojam vaziuoti apie 12.00 val dienos, tada pamiegos peitu miegeli ir busim beveik vietoj..... atgal vel panasiai...  g.gif gal kas irgi jau planuoja, kaip planuojat daryt? neprates mano zuikis prie tokiu ilgu sedejimu automobilyje  unsure.gif


Mes tai sustojimus darom, nes man ir pačiai kojos tirpti pradeda- negaliu labai ilgai sėdėti automobily. Tai dažniausiai sustojam prie kokios aikštukės, kur vaikams būna įdomu. Vyras tuo metu automobily nusnaudžia smile.gif O jei jau užmiega vaikas automobily, tai iš vis liuks būna.
Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 25, 11:53)
gal kas irgi jau planuoja, kaip planuojat daryt? neprates mano zuikis prie tokiu ilgu sedejimu automobilyje  unsure.gif


mums pas senelius i klp tenka daznokai nuvykt, tai taikau,kad butu miego laikas, o jei nemiega stengiuos prisidet visokiu jam idomiu zaislu, kad neprailgtu kelias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2013 04 24, 23:31)
Mums Vaiva neleidžia lovoje pasnausti. Jei jau pabunda, tai viskas- ji labai mėgsta griebti už nosies- visiems iš eilės. Jei neranda kieno nors nosies- tempia už plaukų arba su ranka per veidą taip plekšnoti pradeda, kad maža nepasirodo. Mintis dar pamiegoti greit išgaruoja  lotuliukas.gif

Mums irgi biggrin.gif nubraižytais veidais abu lyg kačiuką, o ne vaiką augintume
bet kažkaip susitariam po to, kad nečiuptų, rodom nu nu ir visaip kitaip gėdinam
maniškis tai dar ir kandžiojasi. Ant rankų net mėlynės doh.gif
Sveikit 4u.gif

Bjork, mes savo ilgas keliones irgi į pietų miegą taikom. Labai gerai mums gaunasi kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 25, 11:53)
gal kas irgi jau planuoja, kaip planuojat daryt? neprates mano zuikis prie tokiu ilgu sedejimu automobilyje  unsure.gif


Mūsiškiai kadangi visi maži nesėdėdavo kėdutėse gražiai, tai mes prie jūros dažniausiai išvažiuojam apie 3-4 val smile.gif Tai tada garantuotai miega kelionėj, o rytinę kavą jau ramiai geriam prie jūros smile.gif
Manau, kad ir šiemet taip darysim smile.gif Man labai nepatinka per pietus prie jūros važiuot, nes kai nuvarai, kiek jau tos dienos būna belikę... O čia visa graži diena thumbup.gif
Į Vilnių nuo pajūrio dažniausiai išvažiuojam apie 22-23 val vakare. Irgi važiuojasi puikiai ir be jokių nervų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo : 25 balandžio 2013 - 12:57
Labukas

Na mes jau po Mamų mugės. Nu visai nieko, tik galėtų rūbelių būti daugiau. Nupirkau Gyčiui PukuPuku kelnes už 9Lt thumbup.gif Tai močiutė sakė palikt, kai ji su anūku kur važiuos, nes labai jai patiko smile.gif Ir dar marškinukus ir kelnytes prigriebiau. O šiaip kainos laba skirtingos-vienos mamos nori išsiparduoti, o kitos uždirbti. Varėm iš ryto, tai žmonių nedaug buvo. Dabar skaičiau, kad ir po valandą įeiti laukia doh.gif
Dėl atostogų. Net neįsivaizduoju, kaip šiemet bus su jomis. Pradėsim statybas, tai manau visą laiką ir suės jos.
Šeštadienį varom į Vilnių. Tikiuosi bus geras oras.
Kaip jūsų mažylius veikia pilnatis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werika: 25 balandžio 2013 - 13:13