Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Dideja @ 2013 04 17, 07:24)
Tikriausiai priklauso nuo batu kainos, kaip jie siuncia, ar paprastu pastu ar per DHL.

Nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(kete @ 2013 04 17, 09:22)
O javari.de nuolaidu kodu buna?

karts nuo karto buna, bet nenukainuotoms prekems, pvz sezono naujienoms ir pan.
Atsakyti
kažin, ar yra šansų prašyti javario, kad nenupirktos prekės mažiausios kainos garantiją duotų? Javari.de mano išmiera tris kartus brangiau kainuoja nei amazon.de. Suprantu, kad jei nupirkus parašyčiau, atgaučiau skirtumą. Bet bėda, kad tai vienintelė šios išmieros pora doh.gif Nupirksiu javari, dings iš amazon doh.gif Batų noooriu, bet noriu už amazon nurodytą kainą, o ne už javari. Gal turit kokių minčių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 17, 17:01)
kažin, ar yra šansų prašyti javario, kad nenupirktos prekės mažiausios kainos garantiją duotų? Javari.de mano išmiera tris kartus brangiau kainuoja nei amazon.de. Suprantu, kad jei nupirkus parašyčiau, atgaučiau skirtumą. Bet bėda, kad tai vienintelė šios išmieros pora doh.gif Nupirksiu javari, dings iš amazon doh.gif Batų noooriu, bet noriu už amazon nurodytą kainą, o ne už javari. Gal turit kokių minčių g.gif


Pirkti is Amazon 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 04 17, 16:37)
Pirkti is Amazon 4u.gif

iš amazon DE siuntimas į LT kainuoja daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 17, 16:01)
kažin, ar yra šansų prašyti javario, kad nenupirktos prekės mažiausios kainos garantiją duotų? Javari.de mano išmiera tris kartus brangiau kainuoja nei amazon.de. Suprantu, kad jei nupirkus parašyčiau, atgaučiau skirtumą. Bet bėda, kad tai vienintelė šios išmieros pora doh.gif Nupirksiu javari, dings iš amazon doh.gif Batų noooriu, bet noriu už amazon nurodytą kainą, o ne už javari. Gal turit kokių minčių g.gif

žinokit parašiau javariui laišką, a le garantuojat žemiausią kainą jau nusipirktiems batams, o kaip dėl dar nenusipirkt?. Noriu tokių batų (įdėjau nuorodą pas javari) ir parašiau kainą, bet pas jus tris kartus brangiau nei amazone (įdėjau nuorodą ir parašiau kainą). Tai nežinau sutapimas, ar ne -bet už kelių valandų javaryje kaina sumažėjo thumbup.gif thumbup.gif Griebiau iš karto thumbup.gif Dabar reikia tikėtis, kad batai tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2013 04 17, 14:05)
Sveikos, ateinu pasiguosti ir pasiklausti , prairo javaryje pirkta rankinė, kur baigiasi užtrauktukas iširo siūlė jo susiuvimo, ar galiu kaip ir dėl batų prašyti pinigėlių gražinimo? Kažkas buvo rašęs apie tos firmos rankines  kad ne kokios ,bet aš nelabai gilinaus, nes labai patiko tašiukas, ir iš ties jis man smagus, talpus ir blyn  iširo  verysad.gif va toks mano
http://www.javari.de...2...&pageCode=d

siaip ji nera odine g.gif odinems tai 2 metus garantija galioja. Nu bet bandyt galite

QUOTE(chruste @ 2013 04 17, 15:34)
Svarbiausia, kad aš negaliu pasižiūrėti savo paskutinių trijų užsakymų (ir nežinau kaip išsiųsta). Jų nerodo, tik senesnius visus išmeta. O laiškus, kad visi trys užsakymai išsiųsti su visom taisyklėm ir skaičiais gavau. Tuose laiškuose yra nurodyta nuoroda i Mein konto, bet ji užsakymo nerodo, tik bendrą langą.
Beje pinigus irgi jau nurasė. Labai šį kartą idomiai. Gal visgi parašyti jiems. Gal kam buvo taip?

kazkaip sunkiai tiketina biggrin.gif gal ne tam javaryje ziurite mirksiukas.gif


QUOTE(Audry @ 2013 04 17, 18:27)
iš amazon DE siuntimas į LT kainuoja daug doh.gif

galima per UK pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 17, 19:01)
žinokit parašiau javariui laišką, a le garantuojat žemiausią kainą jau nusipirktiems batams, o kaip dėl dar nenusipirkt?. Noriu tokių batų (įdėjau nuorodą pas javari) ir parašiau kainą, bet pas jus tris kartus brangiau nei amazone (įdėjau nuorodą ir parašiau kainą). Tai nežinau sutapimas, ar ne -bet už kelių valandų javaryje kaina sumažėjo thumbup.gif  thumbup.gif Griebiau iš karto  thumbup.gif Dabar reikia tikėtis, kad batai tiks biggrin.gif

nu ką, atrodo, kad tai tik sutapimas buvo, kad kaina sumažėjo po mano laiško biggrin.gif Nes atrašė dabar meilą, kad patikrino amazon ir javari parduotuves ir mano norimos išmieros nėra. Įdomu, ką būtų darę, jei nebūtų šio atsitiktinumo g.gif Pasiuntę į amazon, ar sumažinę kainą po laiško g.gif
Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 17, 19:07)
galima per UK pirkti rolleyes.gif

žinau 4u.gif Bet norėjosi išbandyti, a vdrug padės mano laiškas ir sumažins kainą pats javari ax.gif Vis sutaupyčiau siuntimo išlaidas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 17, 21:09)
nu ką, atrodo, kad tai tik sutapimas buvo, kad kaina sumažėjo po mano laiško biggrin.gif Nes atrašė dabar meilą, kad patikrino amazon ir javari parduotuves ir mano norimos išmieros nėra. Įdomu, ką būtų darę, jei nebūtų šio atsitiktinumo g.gif Pasiuntę į amazon, ar sumažinę kainą po laiško g.gif

O kaina pasikeitė visiems dydžiams ar tik tam, kurio reikėjo? Manau, kad neatsitiktinumas, nes juk javari ir amazon bendrai viskas ax.gif
Kokie čia batai? Smalsu pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 04 17, 20:11)
O kaina pasikeitė visiems dydžiams ar tik tam, kurio reikėjo? Manau, kad neatsitiktinumas, nes juk javari ir amazon bendrai viskas  ax.gif
Kokie čia batai? Smalsu pasidarė  biggrin.gif

pasikeitė tik tam konkrečiam dydžiui. Kitiems dydžiams kaina buvo ta pati ir javaryje, ir amazone. Pasirodysiu ir pasipasakosiu kaip tiko, kai gausiu batus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 17, 20:07)
siaip ji nera odine g.gif odinems tai 2 metus garantija galioja.

O čia tokia visur galiojanti garantija ar tik javaryje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 17, 21:33)
O čia tokia visur galiojanti garantija ar tik javaryje? g.gif


Aha, man irgi idomu pasidare, nes vieni odinukai iplyso praejus truputi daugiau negu metams. Vistiek galima is Javario garantijos tiketis?
Atsakyti