Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Labas vakaras, as su tokiu klausimu... Ar galima javari.de atsaukti uzsakyma kuris padarytas siandien ir dar neissiustas? Situacija tokia, kad uzsakiau rankine, aprasyme nurodyta kad ji odine. Originaliame brando puslapyje radau, kad rankine padaryta is odos imitacijos...
Gal kas susidurete su panasia situacija?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 04 16, 20:29)
Na va, tai kaip dabar tikėti, kad tokio paties ilgio pėdą turime  biggrin.gif?


Tiket aklai smile.gif Cia gal koks dar mums nezinomas pedu anatomijos stebuklas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Anushka_1312 @ 2013 04 16, 21:28)
Labas vakaras, as su tokiu klausimu... Ar galima javari.de atsaukti uzsakyma kuris padarytas siandien ir dar neissiustas? Situacija tokia, kad uzsakiau rankine, aprasyme nurodyta kad ji odine. Originaliame brando puslapyje radau, kad rankine padaryta is odos imitacijos...
Gal kas susidurete su panasia situacija?


Galite atsaukti, jeigu dar nera uzsakymo ruosimo stadijoje.
Einate i uzsakymus, pasirenkate uzsakyma, surandate Sie mussen einen Artikel stornieren ir pazymite preke, kuria atsaukiate. Bet jeigu nuejus i uzsakyma, prie jo nera Bestellung anzeigen oder andern, o tik Bestellung anzeigen, tai jau negalimas grazinimas.
Bet vel gi, nepergyvenkite, jei jau neleis atsaukti, tai kai gausite preke, galesite ja atlygintinai grazinti, pasirinke grazinime, kad preke neatitinka aprasymo ir dar parase Javariui laiskeli apie tai. Grazins jums grazinimo pasto islaidas.
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 16, 20:39)
Tiket aklai smile.gif Cia gal koks dar mums nezinomas pedu anatomijos stebuklas smile.gif

Papildyta:
Galite atsaukti, jeigu dar nera uzsakymo ruosimo stadijoje.
Einate i uzsakymus, pasirenkate uzsakyma, surandate Sie mussen  einen Artikel stornieren ir pazymite preke, kuria atsaukiate. Bet jeigu nuejus i uzsakyma, prie jo nera Bestellung anzeigen oder andern, o tik Bestellung anzeigen, tai jau negalimas grazinimas.
Bet vel gi, nepergyvenkite, jei jau neleis atsaukti, tai kai gausite preke, galesite ja atlygintinai grazinti, pasirinke grazinime, kad preke neatitinka aprasymo ir dar parase Javariui laiskeli apie tai. Grazins jums grazinimo pasto islaidas.


Dekoju uz issamu atsakyma 4u.gif Ko gero jau per velu grazinti doh.gif
Bet va irgi idomus, prie aprasymo parasyta Materials: Leather. O is tikruju tai 100 proc leather imitation. doh.gif
http://www.javari.de/dp/B009OC7H3S
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anushka_1312: 16 balandžio 2013 - 20:47
QUOTE(Anushka_1312 @ 2013 04 16, 21:28)
Labas vakaras, as su tokiu klausimu... Ar galima javari.de atsaukti uzsakyma kuris padarytas siandien ir dar neissiustas? Situacija tokia, kad uzsakiau rankine, aprasyme nurodyta kad ji odine. Originaliame brando puslapyje radau, kad rankine padaryta is odos imitacijos...
Gal kas susidurete su panasia situacija?

pirmam psl yra nuoroda kaip tai padaryti rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Gal patarsit, mergaitės, kiek yra normalu laukti siuntinio iš javari.de. Kiek esu siuntusi ne daugiau savaitę laukiau. Šį kartą visi trys užsakyymai vėluoja jau pagal numatomas datas. Kada sunerimti? Tarkim turėjau gauti 04 11, dar nėra.. Laukti, ar jau jieškoti ar laiškus rašyti?
Atsakyti
QUOTE(chruste @ 2013 04 16, 21:51)
Labas vakaras,
Gal patarsit, mergaitės, kiek yra normalu laukti siuntinio iš javari.de. Kiek esu siuntusi ne daugiau savaitę laukiau. Šį kartą visi trys užsakyymai vėluoja jau pagal numatomas datas. Kada sunerimti? Tarkim turėjau gauti 04 11, dar nėra.. Laukti, ar jau jieškoti ar laiškus rašyti?

aš dar palaukčiau 4u.gif mano siuntiniai nuo numatytos gavimo datos skyrėsi vos ne dviem savaitėm.
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2013 04 16, 21:46)
Dekoju uz issamu atsakyma 4u.gif Ko gero jau per velu grazinti doh.gif
Bet va irgi idomus, prie aprasymo parasyta Materials: Leather. O is tikruju tai 100 proc leather imitation.  doh.gif
http://www.javari.de/dp/B009OC7H3S

Nepadidinus foto matos, kad imitacija ax.gif
Laišką tai rašykite kai rankinę gausite, bet jei aprašyme parašyta, kad ne oda, tai g.gif ar gražins litus.
Va parašyta "Kein Innenmaterial" ar jau pakeitė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 16, 22:58)
Nepadidinus foto matos, kad imitacija  ax.gif 
Laišką tai rašykite kai rankinę gausite, bet jei aprašyme parašyta, kad ne oda, tai  g.gif  ar gražins litus.
Va parašyta "Kein Innenmaterial" ar jau pakeitė?  g.gif


Suabejojau, kad oda, bet kadangi aprasyme leather tai ir patikejau tuo kas parasyta ax.gif
Kein Innenmaterial man isverte No Lining g.gif Tai reiskia, kad nera pamusalo ax.gif

Va dar javari nurodo vienus ismatavimus, o originaliame puslapyje radau visai kitokius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anushka_1312: 16 balandžio 2013 - 23:11
Vakar uzsakiau batus, ir javaris parase, kad issiunte per DHL.

Sakykit, o kai batai atkeliauja i LT, tai is DHL paskambina, kad susitarti del atidavimo, ar kaip ? aciu smile.gif

Nes pries tai uzsakytas 3 poras gavau paprastu pastu. Tikriausiai priklauso nuo batu kainos, kaip jie siuncia, ar paprastu pastu ar per DHL.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 17 balandžio 2013 - 06:25
QUOTE(chruste @ 2013 04 16, 22:51)
Labas vakaras,
Gal patarsit, mergaitės, kiek yra normalu laukti siuntinio iš javari.de. Kiek esu siuntusi ne daugiau savaitę laukiau. Šį kartą visi trys užsakyymai vėluoja jau pagal numatomas datas. Kada sunerimti? Tarkim turėjau gauti 04 11, dar nėra.. Laukti, ar jau jieškoti ar laiškus rašyti?

kaip issiustas? jei paprastu pastu tai laukciau apie 3 sav

QUOTE(Dideja @ 2013 04 17, 07:24)
Vakar uzsakiau batus, ir javaris parase, kad issiunte per DHL.

Sakykit, o kai batai atkeliauja i LT, tai is DHL paskambina, kad susitarti del atidavimo, ar kaip ? aciu smile.gif

Nes pries tai uzsakytas 3 poras gavau paprastu pastu. Tikriausiai priklauso nuo batu kainos, kaip jie siuncia, ar paprastu pastu ar per DHL.

turetu paskambint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 04 17, 07:24)
Vakar uzsakiau batus, ir javaris parase, kad issiunte per DHL.

Sakykit, o kai batai atkeliauja i LT, tai is DHL paskambina, kad susitarti del atidavimo, ar kaip ? aciu smile.gif

Nes pries tai uzsakytas 3 poras gavau paprastu pastu. Tikriausiai priklauso nuo batu kainos, kaip jie siuncia, ar paprastu pastu ar per DHL.



QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 17, 08:41)
kaip issiustas? jei paprastu pastu tai laukciau apie 3 sav
turetu paskambint  rolleyes.gif


Manau batu siuntimo budas nuo kainos nepriklauso schmoll.gif Kaip suprantu priklauso, kur jie yra, t.y.kuris sandelys turi.
O DHL ir man raso, taciau visus esu gavusi per pasto kurjeri, atnesa tiesiai i namus, tik man nei karto neskambino.As galvoju kad DHL veza iki LT, o paskui perduoda musu pastui.
o jei neparasyta DHL, tai esu gavusi is pasto lapeli pasiimti, ir sitas siuntimo budas trunka kur kas llgiau.Laukiau net 2 ir 3 savaites.Nors paskutini karta vieni batai buvo parasyta DHL, kiti ne, issiusti ta pacia diena,ir gavau po savaites ta pacia diena abi poras: tik viena atveze pasto kurjeris i namus, o kitai porai atnese lapeli
Atsakyti
O javari.de nuolaidu kodu buna?
Atsakyti