Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 16, 11:43)
Balerinos: Pretty1
Pretty2
Abejos labai patiko del isvaizdos ir patogumo. Antros realiai ryskesnes, ir priekis, ir tas zomsas. Nors abejos tikrai labai patogios, bet jei rinktis vienas is dvieju, tai vis tik antras, nes ju virsuje esanti gumute stabiliai apglunda labai koja ir siaip toks malonus jausmas apsiavus del tu elastingu krastu. Na, ir kazkaip man pasirode, kad antruju padukas minkstintas.


Kokį dydį nešiojate ir kokį šitų balerinų pirkote 4u.gif? Bandau išsiaiškinti, kokio man reikėtų smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 04 16, 13:29)
Kokį dydį nešiojate ir kokį šitų balerinų pirkote  4u.gif? Bandau išsiaiškinti, kokio man reikėtų  smile.gif.


Bent jau aš nešioju 40,5-41, tai Pretty pirkau 41.
Atsakyti
QUOTE(kometaa @ 2013 04 16, 14:27)
Olimpiete , ar Pretty dydžiai atitinka?



QUOTE(Mona @ 2013 04 16, 14:29)
Kokį dydį nešiojate ir kokį šitų balerinų pirkote  4u.gif? Bandau išsiaiškinti, kokio man reikėtų  smile.gif.


Mano peda 25,5, nesioju paprastai 39 dydi visu batu, Pretty Ballerinas kiek matavausi Dolitoje, visos tiko 39,5. Tai ir pirkau toki, manau, kad butent 39,5 atitinka iprasta 39, nes Pretty 39 dydis man spaude.
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 16, 14:54)
Mano peda 25,5, nesioju paprastai 39 dydi visu batu, Pretty Ballerinas kiek matavausi Dolitoje, visos tiko 39,5. Tai ir pirkau toki, manau, kad butent 39,5 atitinka iprasta 39, nes Pretty 39 dydis man spaude.


Tie pėdų ilgiai, tai man iki šiol mistika g.gif. Mano pėda taip pat 25,5 cm - matavau netgi su specialia pėdų matuokle, kad įsitikinčiau, jog ne aš grybą pjaunu biggrin.gif. Nešioju 39 (retai) arba 40 (dažnai) dydį. Pėda siaura. Bet va, prašau, kažkas su tokia pačia koja VISADA nešioja 39 dydį - nėra teisybės, aš irgi noriu 39 cool.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 04 16, 15:20)
Tie pėdų ilgiai, tai man iki šiol mistika  g.gif. Mano pėda taip pat 25,5 cm - matavau netgi su specialia pėdų matuokle, kad įsitikinčiau, jog ne aš grybą pjaunu  biggrin.gif. Nešioju 39 (retai) arba 40 (dažnai) dydį. Pėda siaura. Bet va, prašau, kažkas su tokia pačia koja VISADA nešioja 39 dydį - nėra teisybės, aš irgi noriu 39  cool.gif.


Mano peda i siauruma irgi smile.gif o kad mistika pedos ilgis ir batu dydis, tai tikrai. Mano drauge sako, kad jos koja 39,5-40, ir kad zieminiu visada perka 40 dydi, na tai suprask, kad jos peda didesne nei mano, tik kazkodel, kai ji ateina pas mane ir matuojasi mano batus, tai jai daznai mano 39 dydzio batai buna per dideli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 04 16, 15:20)
Tie pėdų ilgiai, tai man iki šiol mistika  g.gif. Mano pėda taip pat 25,5 cm - matavau netgi su specialia pėdų matuokle, kad įsitikinčiau, jog ne aš grybą pjaunu  biggrin.gif. Nešioju 39 (retai) arba 40 (dažnai) dydį. Pėda siaura. Bet va, prašau, kažkas su tokia pačia koja VISADA nešioja 39 dydį - nėra teisybės, aš irgi noriu 39  cool.gif.

Mano peda irgi 25,5 ir labai siaura. 80% batu 39d. smile.gif
Tiesa,pradzioj buna, kad lyg ciut ciut mazoki,bet kadangi nesioju tik odinius prasitampo.

Gal jus kokius Marco Tozi ar Vegabond nesiojat ? Sie kiek matavausi tiek mazi 39d. Ir Camper 39d i mazaja puse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 16 balandžio 2013 - 16:16
QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 09:48)
Dabar, kai pasakėt, susimąsčiau. Pirkus esu tik penkias poras, dvejiems neturiu priekaištų dar (bet vieni ir nepranešioti kol kas), vyro suplyšo gal savaitę panešiojus, jana bačiukus gavau su tokiom lyg šviesesnėm dėmėm gerai matomom, o mažiukui sportbatukų lipukas pairęs šiek tiek. Gal kurios daug daugiau perka, tikslesnę statistiką gali išvesti, nes pas mane gaunasi daugiau nei pusė pabrokuotų batų g.gif


Labai daug perku iš javario ir ne tik savo šeimai - ir tėvams, ir brolio šeimai, ir draugams. Tik vieną kartą draugei užsakytus batus su nedideliu broku. Tikrai buvo galime juos nešioti, bet draugei jie buvo dar ir didoki, tai grąžinau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 16, 11:43)
Labas rytas. Gavau siandien nemaza siuntinuka is Javario ir dar vienus paklydelius batus, trumpai referuoju, gal kam bus naudinga info:

Peter Kaiser aukstakulniai i darba:
Kaiser New York
Galima sakyt dievinu sio gamintojo batus del kokybes ir patogumo, cia gal jau kokia 9 ar 10 pora. Na, ir eilini karta pateisina savo varda, kulniukas 9 cm, platformyte 2 cm, taigi realus kulniukas 7 cm, bet labai labai stabilus, nesijaucia aukscio, galima tikrai lakstyti (na, kas aplamai ivalde begimo ant aukstakulniu mena smile.gif ). Pade yra paminkstinimas ties problematiskiausiomis vietomis, kurios greiciausiai pavargsta ilgai bunant su kulnais (visa priekine sritis, kur pirstai ir toliau pedos pradziai tenkantis svoris minkti). Zinau, kad tikrai visa diena darbe galesiu su jais pravaiksciot be problemu.


Kurios dienos pradingėlį siuntinuką gavot?
Mano kovo 14 d. pradingėlio nėr. Bet pašto dėžutėje guli lapelis apie siuntinį. Tik neparašyta, nei iš kur, nei koks. Eisiu ryt pasiimti. Gal pradingėlis bus. bigsmile.gif

Ir dėl Kaiser batų norėjau paklausti. Rašėte, kad jūsų koja siaura. O Kaiser batai tiktų plačiai kojai? Sakėte, dažnai perkate, tai vis tiek nuojautą turite.
Paprastai nešioju 38 dydį. Šios firmos reiktų tokį pat imti ar didesnį? Ar plačiapėdei net nesidairyti?

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 16, 17:15)
Mano peda irgi 25,5 ir labai siaura. 80% batu 39d.  smile.gif
Tiesa,pradzioj buna, kad lyg ciut ciut mazoki,bet kadangi nesioju tik odinius prasitampo.

Gal jus kokius Marco Tozi ar Vegabond nesiojat ? Sie kiek matavausi tiek mazi 39d. Ir Camper 39d i mazaja puse.


Turiu Vagabond dvejus batelius ir ilgaaulius - visi 40 dydžio, tai ilgaauliai gal net truputį mažesni galėtų būtų, o va bateliai, tai tokie, sakyčiau, pamažinti g.gif. Bet kai pasimatavau 41, tai supratau, kad labai dideli, ir man didesnių nereikia doh.gif. Apie 39 nė nesvajojau biggrin.gif.
Dar tiesa, neseniai buvau nusižiūrėjus Javaryje tokius Vagabondus:
NUORODA
tai gerai, kad prieš tai nulėkiau į Daniją ir pasimatavau - 40 dydis buvo per maži blink.gif. O čia jau buvo paskutinė pora likus, tai teko apsieiti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 04 16, 18:10)
Kurios dienos pradingėlį siuntinuką gavot?
Mano kovo 14 d. pradingėlio nėr. Bet pašto dėžutėje guli lapelis apie siuntinį. Tik neparašyta, nei iš kur, nei koks. Eisiu ryt pasiimti. Gal pradingėlis bus.  bigsmile.gif

Ir dėl Kaiser batų norėjau paklausti. Rašėte, kad jūsų koja siaura. O Kaiser batai tiktų plačiai kojai? Sakėte, dažnai perkate, tai vis tiek nuojautą turite.
Paprastai nešioju 38 dydį. Šios firmos reiktų tokį pat imti ar didesnį? Ar plačiapėdei net nesidairyti?

Ačiū.  4u.gif


Maniskis kovo pradzios buvo, ar tai 4 ar 8 dienos dabar nebepamenu jau.

Del Kaiser batu - jeigu koja platesne, tai rinkites tokius modelius, kur parasyta, kad size plus plotis, tai reiskia kad skirti platesnei kojai. O jeigu nesiojate 38, tai imkite Kaiser 38,5. As su 39 koja visus imu UK6 (atitinka Kaiser 39,5) dydi.

QUOTE(Mona @ 2013 04 16, 18:27)
Turiu Vagabond dvejus batelius ir ilgaaulius - visi 40 dydžio, tai ilgaauliai gal net truputį mažesni galėtų būtų, o va bateliai, tai tokie, sakyčiau, pamažinti  g.gif. Bet kai pasimatavau 41, tai supratau, kad labai dideli, ir man didesnių nereikia  doh.gif. Apie 39 nė nesvajojau  biggrin.gif.



Manieji Vagabondai visi 39 dydzio. Jei buna toks modelis, kad 39 spaudzia, tai 40 tada jau klapsi smile.gif
Didziausi kuriozai yra pasitaike su Clarks - nuo 38,5 iki 41 su ta pacia 25,5 cm peda skirtingiems modeliams.
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 16, 19:46)
Manieji Vagabondai visi 39 dydzio. Jei buna toks modelis, kad 39 spaudzia, tai 40 tada jau klapsi smile.gif
Didziausi kuriozai yra pasitaike su Clarks - nuo 38,5 iki 41 su ta pacia 25,5 cm peda skirtingiems modeliams.


Na va, tai kaip dabar tikėti, kad tokio paties ilgio pėdą turime biggrin.gif?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 04 16, 10:02)
Dar noriu paklausti apie Patagonia žieminius, kažkur radau komentarą, kad siaurai kojai, ar tikrai pasiaurinti ax.gif

patagonia buvau parsisiuntus ir išsiunčiau atgal, nes mama neįkišo (tinsta kojos labai). sakyčiau jie normaliai pėdai, ne siaurai, bet ir ne plačiai buvo.
Atsakyti