Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

http://www.javari.fr...amp;discount=60

atrodo kokybiskos 4u.gif
Atsakyti
bronx balerinos 37, 38, 40
Atsakyti
O aš nusprendžiau, kad sportas šopinantis prie kompo nepadeda mesti svorio, įdomu kodėl g.gif Pasiskaičiau, pasidomėjau ir įsigijau šiuos Reebok Easytone http://www.javari.fr...C...=/mythings/
Pastatysiu prieškambary ir žiūrėsiu, kiek mano sąžinė priekaištų atlaikys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 25, 09:32)
O aš nusprendžiau, kad sportas šopinantis prie kompo nepadeda mesti svorio, įdomu kodėl  g.gif  Pasiskaičiau, pasidomėjau ir įsigijau šiuos Reebok Easytone http://www.javari.fr...C...=/mythings/
Pastatysiu prieškambary ir žiūrėsiu, kiek mano sąžinė priekaištų atlaikys biggrin.gif

Faini. As matavausi juos,jie tokie liguojantyus, sunkiau pusiausvyra laijkyti, paaiskino,kad sportui visai netinkami,o kokiai aerobikai net pavojingi butu,skirti vaiskciojimams, ilgiems pasivaiskciojimams.
Ar jus,Batuku karaliene,esite pasivaikscioti avedama kedasus? Didelius baltus kedasus? unsure.gif Nu nebent po stadiona...
Atsakyti
Kam tinka 40 dydis, Hogl batukai:
http://www.javari.fr...4...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 25, 09:32)
O aš nusprendžiau, kad sportas šopinantis prie kompo nepadeda mesti svorio, įdomu kodėl  g.gif  Pasiskaičiau, pasidomėjau ir įsigijau šiuos Reebok Easytone http://www.javari.fr...C...=/mythings/
Pastatysiu prieškambary ir žiūrėsiu, kiek mano sąžinė priekaištų atlaikys biggrin.gif



QUOTE(dilgelyt @ 2013 07 25, 09:51)
Faini. As matavausi juos,jie tokie liguojantyus, sunkiau pusiausvyra laijkyti, paaiskino,kad sportui visai netinkami,o kokiai aerobikai net pavojingi butu,skirti vaiskciojimams, ilgiems pasivaiskciojimams.
Ar jus,Batuku karaliene,esite pasivaikscioti avedama kedasus? Didelius baltus kedasus?  unsure.gif  Nu nebent po stadiona...


As ir siuos uzmaciau ir net begau matuotis i parduotuve, nes kaina oi kaip vilioja biggrin.gif LT pas mus jie kainuoja 349 lt cool.gif Bet, niekaip nenusprendziu del dydziu.. Matavausi 37, tai mazoki. 38 dydzio nebuvo, tik 37,5. Tai vat tas 37,5 man geri. Bet cia, ziuriu tokio pusinio dydzio ner g.gif
Siaip, stovet su jais gerai, bet pavaiksciojant, keistas jausmas biggrin.gif
Nu bet kaip kaina vilioja unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 07 25, 08:51)
Faini. As matavausi juos,jie tokie liguojantyus, sunkiau pusiausvyra laijkyti, paaiskino,kad sportui visai netinkami,o kokiai aerobikai net pavojingi butu,skirti vaiskciojimams, ilgiems pasivaiskciojimams.
Ar jus,Batuku karaliene,esite pasivaikscioti avedama kedasus? Didelius baltus kedasus?  unsure.gif  Nu nebent po stadiona...


Vat būtent, aš nemėgstu nei kedų, nei treningų, visa tai man tik sportavimui skirti dalykai, tai ir galvoju, kaip čia reiks tą sportą įgyvendint g.gif Bet apie šituos skaičiau, kad tipo fitnesui jie gerai ir ypač vaikščiojimui, tai teks, matyt, vakarais, kai nieks nematys eit į šalia esantį parką ar stadioną ir ten sukti ratus biggrin.gif Jaučiu, kai užsidėsiu, tada ir nuspręsiu, kokiam tikslui juos panaudoti biggrin.gif

P.S. Bėgioti nemėgstu, žiauriai, nebent kas kokį šunį piktą paleistų, tai ir su šitais sugebėčiau pavaryti. Aš turiu svyruoklius sportbačius, ala MBT, tai irgi pradžioj įdomu buvo, bet nieko, įpratau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 25 liepos 2013 - 09:52
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 07 25, 10:37)

Siaip, stovet su jais gerai, bet pavaiksciojant, keistas jausmas  biggrin.gif 
Nu bet kaip kaina vilioja  unsure.gif  biggrin.gif

Taiva, vaikscioti jau labai keistas jausmas, o ka jau kalbet apie sportavima su jais.
Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 25, 10:47)
Vat būtent, aš nemėgstu nei kedų, nei treningų, visa tai man tik sportavimui skirti dalykai, tai ir galvoju, kaip čia reiks tą sportą įgyvendint  g.gif  Bet apie šituos skaičiau, kad tipo fitnesui jie gerai ir ypač vaikščiojimui, tai teks, matyt, vakarais, kai nieks nematys eit į šalia esantį parką ar stadioną ir ten sukti ratus  biggrin.gif  Jaučiu, kai užsidėsiu, tada ir nuspręsiu, kokiam tikslui juos panaudoti  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Bronx tokie visai idomus 40 ir 41 dydis:bronx
Levis basutes 40 dydis:Levis
Salamander
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Attractive: 25 liepos 2013 - 10:31
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 07 25, 10:37)
As ir siuos uzmaciau ir net begau matuotis i parduotuve, nes kaina oi kaip vilioja  biggrin.gif LT pas mus jie kainuoja 349 lt  cool.gif  Bet, niekaip nenusprendziu del dydziu.. Matavausi 37, tai mazoki. 38 dydzio nebuvo, tik 37,5. Tai vat tas 37,5 man geri. Bet cia, ziuriu tokio pusinio dydzio ner  g.gif 
Siaip, stovet su jais gerai, bet pavaiksciojant, keistas jausmas  biggrin.gif 
Nu bet kaip kaina vilioja  unsure.gif  biggrin.gif


Kokį nešiojat dydį paprastai, jei ne paslaptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2013 07 25, 11:42)
Kokį nešiojat dydį paprastai, jei ne paslaptis smile.gif

visus batus perku 37 dydzio. Toki dydi ir nesioju smile.gif
Siaip tuos Reebok kur matavaus, tai 37 toks kaip tik kaip tik, pirstai remiasi. O vat 37,5 tai buvo labai gerai, pats tas. Rase 24 cm vidpadis. Tokie nei spaude, nei per dideli.
Tai idomu, kaip su javariu.. 37 butu tikras 37, ar padidintas.. Nes bijau, kad 38 bus per didelis.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 07 25, 10:37)
As ir siuos uzmaciau ir net begau matuotis i parduotuve, nes kaina oi kaip vilioja  biggrin.gif LT pas mus jie kainuoja 349 lt  cool.gif  Bet, niekaip nenusprendziu del dydziu.. Matavausi 37, tai mazoki. 38 dydzio nebuvo, tik 37,5. Tai vat tas 37,5 man geri. Bet cia, ziuriu tokio pusinio dydzio ner  g.gif 
Siaip, stovet su jais gerai, bet pavaiksciojant, keistas jausmas  biggrin.gif 
Nu bet kaip kaina vilioja  unsure.gif  biggrin.gif

O jei nešioju 37.5 kažin kokio dydžio reiktų - 38 turbūt 4u.gif ?Man tai labai tiktų ilgiems pasivaikščiojimams šunį vedžiojant - super sportas ir nauda 2&1 tiek man,tiek šuniui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 25 liepos 2013 - 11:16