Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Tas tai jo, kai perki dėl bambonkių, nes šokoladai jau vimdo drinks_cheers.gif Ir aš tokių turiu pasidėjus, laukiu. Bet kai kelis kartus esu praradus, tai džiuagiuosi, kad ir su nuolaida ir n porų dar likę, nerizikuoti. Užsigraužčiau, tiek laiko paieškose praleidusi, o likus ir be.....bambonkės net umn.gif
Atsakyti
Va jums pati tikriausia tikriausia bombonke thumbup.gif biggrin.gif
Ir dealas geras bigsmile.gif
http://www.javari.fr...../shoppingCart
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 07 19, 09:06)
Va jums pati tikriausia tikriausia bombonke thumbup.gif  biggrin.gif
Ir dealas geras  bigsmile.gif
http://www.javari.fr...../shoppingCart


Graži bombonkė ir firmos dar tos neturiu, bet kai pagalvoju, kad kovo mėnesį Pretty Ballerinas pačiupau nuo 160 euru iki 33 nukainuotas, tai ir vėl galvoju - dar ne mano valanda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 19, 09:34)
Graži bombonkė  ir firmos dar tos neturiu, bet kai pagalvoju, kad kovo mėnesį Pretty Ballerinas pačiupau nuo 160 euru iki 33 nukainuotas, tai ir vėl galvoju - dar ne mano valanda  biggrin.gif


RAS gera firma mirksiukas.gif Turiu aulinukus ponio kailiuko wub.gif
O kaip tos Pretty Ballerinas??? Vertos savo kainos? Kelias seku, bet kaina lėtai krenta doh.gif Ir ar atitinka dydžius? Nes su balerinom man sunku pataikyt dydį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2013 07 19, 09:43)
RAS gera firma mirksiukas.gif Turiu aulinukus ponio kailiuko wub.gif
O kaip tos Pretty Ballerinas??? Vertos savo kainos? Kelias seku, bet kaina lėtai krenta doh.gif Ir ar atitinka dydžius? Nes su balerinom man sunku pataikyt dydį doh.gif


Ar vertos savo pradinės kainos nežinau, aš pilna kaina nepirkčiau gal jokių batų, nebent iš aukso būtų biggrin.gif Bet šiaip tikrai kokybiškos, labai dailiai pasiūtos, o man ispanų stiliukas aplamai patinka. Dydis atitiko. Lietuvoje Dolita jomis prekiauja, galima pasimatuoti.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 19, 10:54)
Ar vertos savo pradinės kainos nežinau, aš pilna kaina nepirkčiau gal jokių batų, nebent iš aukso būtų  biggrin.gif Bet šiaip tikrai kokybiškos, labai dailiai pasiūtos, o man ispanų stiliukas aplamai patinka. Dydis atitiko. Lietuvoje Dolita jomis prekiauja, galima pasimatuoti.


Dėkui už info mirksiukas.gif
Pilną kainą ir man ranka nekyla nei už vienus batus mokėt cool.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 18, 14:50)
pažiūrim ar tikrai šitie ir ar labai jų norim,
dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norite,
dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norit ir
kol batai atkeliaus, meldžiatės, kad tiktų ir patiktų.
Fuuuu, per Jus vos batų nenusipirkau  biggrin.gif

nu, jole, sėdžiu visą dieną nosį į kompą įkišus, jokio įdomaus darbelio nėr, atgaivai įlendu čia ir randu šį tobulai realistišką postą lotuliukas.gif vsio, nosis vėl aukštyn, šypsena platyn, gyvenimas spalvas atgavo, galima gyvent didis.gif aciuks.gif

QUOTE(pienia @ 2013 07 19, 06:46)
gerai laukti tų žyyyyymių nuolaidų, kai žinai,kad iki jų tavo dydžio neišpirks arba ne pabrangins.
Džiaugiuos it taip sutaupius thumbup.gif

kurie? bigsmile.gif

QUOTE(dilgelyt @ 2013 07 19, 10:06)
Va jums pati tikriausia tikriausia bombonke thumbup.gif  biggrin.gif
Ir dealas geras  bigsmile.gif
http://www.javari.fr...../shoppingCart

kažko labai ant sparnų patraukė šioj temoj laugh.gif
Atsakyti
vyriski Salamander 32,7 Eu, 45 d.
Papildyta:
Vyriski, Belmondo, 45 d. 39 Eu
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 18, 21:03)
Dėl kodo pas francus. Apačioje, smulkiom raidėm yra tekstas supiltas ir kiek mano beprotiškai fantastiškai geros prancūzų kalbos žinios leidžia suprasti, tai taikomas nuo 50 eurų.
Patikslinkit mane, kieno tos žinios dar beprotiškiau fantastiškesnės, nes nuo žodžio Chaussures man jau burnoj rūgštu. Nu nesulaukiu aš tų gerų, mane pilnai patenkinančių pasiūlymų, tai sėdžiu ir burnojuos sau viena biggrin.gif


Tikrai taip, kodas galioja nuo 50 eurų.
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2013 07 19, 10:43)
RAS gera firma mirksiukas.gif Turiu aulinukus ponio kailiuko wub.gif
O kaip tos Pretty Ballerinas??? Vertos savo kainos? Kelias seku, bet kaina lėtai krenta doh.gif Ir ar atitinka dydžius? Nes su balerinom man sunku pataikyt dydį doh.gif

Ras dydziai i kuria puse labiau? Kokius turit?
Atsakyti
labai gražus dilgelyt 4u.gif

Caprice 39 ir 40 dydis 29 eu
Atsakyti
Ar Cat visi didinti? Gal tokius http://www.javari.de...../shoppingCart pirkot ?
Pagal prideta ismatavimu lentele, tai neatrodo,kad padidinti?
Atsakyti