Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Laba diena ,
na niekur nerandu, kaip tą kodą įrašyt 4u.gif Kur jį panaudot? Čia nuo pat pradžių, einant per išpardavimų nuorodą, ar vėliau, jau perkant ?

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~me2za~ @ 2013 07 18, 09:23)
Merginos gal kas zinot kaip su Indigo firmosvaikiskais batukais, ar dydzius atitinka?  g.gif



Turim siuos 32 d https://www.javari.de/dp/B007Y3OI4U, tai atitinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiva626 @ 2013 07 18, 12:22)
Laba diena ,
na niekur nerandu, kaip tą kodą įrašyt  4u.gif  Kur jį panaudot? Čia nuo pat pradžių, einant per išpardavimų nuorodą, ar vėliau, jau perkant ?

4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dabar taip, diktuoju - dedam batus į kašiką, pažiūrim ar tikrai šitie ir ar labai jų norim, jei tikrai, tada spaudžiam passer la kommande, išmeta langą su siuntimo adresu, jei jau siuntėtės, jei ne, suvedat siuntimo adresą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norite, jei tikrai, spaudžiate continuer, atsidaro langas, kuriame yra mokėjimo kortelės, kuria pirkote, duomenys, jei nepirkote, įvedat. Tame pačiame lange yra langelis ir prie jo užrašas Entrez votre code, vat ten įvedat kodą ir spaudžiat valider, išmeta paskutinį langą, kuriame matosi visi duomenys ir galutinė kaina panaudojus kodą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norit ir spaudžiat valider la commande. Tada sėdit ir laukiat, kol batai atkeliaus, meldžiatės, kad tiktų ir patiktų.
Fuuuu, per Jus vos batų nenusipirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiva626 @ 2013 07 18, 12:22)
Laba diena ,
na niekur nerandu, kaip tą kodą įrašyt  4u.gif  Kur jį panaudot? Čia nuo pat pradžių, einant per išpardavimų nuorodą, ar vėliau, jau perkant ?
4u.gif  4u.gif  4u.gif


Paskutiniame žingsnyje yra laukelis "Chèques-cadeaux et bons de réduction" ten ir įvedu.
BET šiandien įsidėjus vieną batų porą man netaiko nuolaidos, kai įmetu antrą taiko nuolaidą abiem, ar yra kokia sumos/kiekio/pirkimo kartų riba? vakar pirkau vieną porą vyriškų batų, tai pritaikė -10%.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 18, 13:50)
Dabar taip, diktuoju - dedam batus į kašiką, pažiūrim ar tikrai šitie ir ar labai jų norim, jei tikrai, tada spaudžiam passer la kommande, išmeta langą su siuntimo adresu, jei jau siuntėtės, jei ne, suvedat siuntimo adresą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norite, jei tikrai, spaudžiate continuer, atsidaro langas, kuriame yra mokėjimo kortelės, kuria pirkote, duomenys, jei nepirkote, įvedat. Tame pačiame lange yra langelis ir prie jo užrašas Entrez votre code, vat ten įvedat kodą ir spaudžiat valider, išmeta paskutinį langą, kuriame matosi visi duomenys ir galutinė kaina panaudojus kodą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norit ir spaudžiat valider la commande. Tada sėdit ir laukiat, kol batai atkeliaus, meldžiatės, kad tiktų ir patiktų.
Fuuuu, per Jus vos batų nenusipirkau  biggrin.gif



Svarbiausia labai noreti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jogunda @ 2013 07 18, 13:52)
Paskutiniame žingsnyje yra laukelis "Chèques-cadeaux et bons de réduction" ten ir įvedu.
BET šiandien įsidėjus vieną batų porą man netaiko nuolaidos, kai įmetu antrą taiko nuolaidą abiem, ar yra kokia sumos/kiekio/pirkimo kartų riba? vakar pirkau vieną porą vyriškų batų, tai pritaikė -10%.



As vakar pirkau, isidejau vienus batus uz 40 eur, netaike nuolaidos
Tada pabandziau dar kitus ideti uz 10 eur, pritaike

Bet man tu kitu nelabai reikejo

Tai susiradau dar norincia batu ir nupirkau su nuolaida

Taip kad matomai yra kazkokia suma nuo kurios taiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 18, 14:50)
Dabar taip, diktuoju - dedam batus į kašiką, pažiūrim ar tikrai šitie ir ar labai jų norim, jei tikrai, tada spaudžiam passer la kommande, išmeta langą su siuntimo adresu, jei jau siuntėtės, jei ne, suvedat siuntimo adresą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norite, jei tikrai, spaudžiate continuer, atsidaro langas, kuriame yra mokėjimo kortelės, kuria pirkote, duomenys, jei nepirkote, įvedat. Tame pačiame lange yra langelis ir prie jo užrašas Entrez votre code, vat ten įvedat kodą ir spaudžiat valider, išmeta paskutinį langą, kuriame matosi visi duomenys ir galutinė kaina panaudojus kodą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norit ir spaudžiat valider la commande. Tada sėdit ir laukiat, kol batai atkeliaus, meldžiatės, kad tiktų ir patiktų.
Fuuuu, per Jus vos batų nenusipirkau  biggrin.gif



QUOTE(Jogunda @ 2013 07 18, 14:52)
Paskutiniame žingsnyje yra laukelis "Chèques-cadeaux et bons de réduction" ten ir įvedu.
BET šiandien įsidėjus vieną batų porą man netaiko nuolaidos, kai įmetu antrą taiko nuolaidą abiem, ar yra kokia sumos/kiekio/pirkimo kartų riba? vakar pirkau vieną porą vyriškų batų, tai pritaikė -10%.

Labai labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 18, 13:50)
Tada sėdit ir laukiat, kol batai atkeliaus, meldžiatės, kad tiktų ir patiktų.
Fuuuu, per Jus vos batų nenusipirkau  biggrin.gif


tobulas paaiškinimas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 18, 14:50)
Dabar taip, diktuoju - dedam batus į kašiką, pažiūrim ar tikrai šitie ir ar labai jų norim, jei tikrai, tada spaudžiam passer la kommande, išmeta langą su siuntimo adresu, jei jau siuntėtės, jei ne, suvedat siuntimo adresą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norite, jei tikrai, spaudžiate continuer, atsidaro langas, kuriame yra mokėjimo kortelės, kuria pirkote, duomenys, jei nepirkote, įvedat. Tame pačiame lange yra langelis ir prie jo užrašas Entrez votre code, vat ten įvedat kodą ir spaudžiat valider, išmeta paskutinį langą, kuriame matosi visi duomenys ir galutinė kaina panaudojus kodą, dar kartą pagalvojat, ar tikrai tų batų norit ir spaudžiat valider la commande. Tada sėdit ir laukiat, kol batai atkeliaus, meldžiatės, kad tiktų ir patiktų.
Fuuuu, per Jus vos batų nenusipirkau  biggrin.gif



QUOTE(Jogunda @ 2013 07 18, 14:52)
Paskutiniame žingsnyje yra laukelis "Chèques-cadeaux et bons de réduction" ten ir įvedu.
BET šiandien įsidėjus vieną batų porą man netaiko nuolaidos, kai įmetu antrą taiko nuolaidą abiem, ar yra kokia sumos/kiekio/pirkimo kartų riba? vakar pirkau vieną porą vyriškų batų, tai pritaikė -10%.


Aplamai, dėkui už kupono nuorodą. Už paaiškinimą abiems irgi, bet aš pirma nusipirkau, po to jūs paskaičiau bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif Nu bet jau aaaaiiiškiai labai. Aš patekau į laimingų sąrašą, žieminius už 118 nusipirkau bigsmile.gif
Atsakyti
Dėl kodo pas francus. Apačioje, smulkiom raidėm yra tekstas supiltas ir kiek mano beprotiškai fantastiškai geros prancūzų kalbos žinios leidžia suprasti, tai taikomas nuo 50 eurų.
Patikslinkit mane, kieno tos žinios dar beprotiškiau fantastiškesnės, nes nuo žodžio Chaussures man jau burnoj rūgštu. Nu nesulaukiu aš tų gerų, mane pilnai patenkinančių pasiūlymų, tai sėdžiu ir burnojuos sau viena biggrin.gif
Atsakyti
Na ir aš dar laukiu žyyyymiai geresnių nuolaidų, kai nereikia labai galvoti, ar tikrai verta/nori, nes kaina būna superinė smile.gif
Atsakyti
gerai laukti tų žyyyyymių nuolaidų, kai žinai,kad iki jų tavo dydžio neišpirks arba ne pabrangins.
Džiaugiuos it taip sutaupius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2013 07 19, 05:46)
gerai laukti tų žyyyyymių nuolaidų, kai žinai,kad iki jų tavo dydžio neišpirks arba ne pabrangins.
Džiaugiuos it taip sutaupius thumbup.gif


Žinokit dar yra labai gerai sėdėti ir laukti, kai jau nebežinai, kokių batų reikia, nes visų pozicijų ne po 1 ar 2 poras turi, o gerokai daugiau... Jei man tikrai reiktų batų, aš jau būčiau kažką įsigijusi iš francų, o dabar - pilni namai saldainių, o vat šitų bambonkių dar neturiu, jei atpigs, pirksiu, jei ne, valgysiu tai, ką turiu ir tai ilgam užteks biggrin.gif
Aš esu azartiška, bet neinu į kazino, nežvejoju, tad man didžiausias azartas pagauti batus su kuo didesne nuolaida ir tokios firmos, kurios dar neturiu. Prieš pora metų pirkau, nes reikėjo, dabar - nes noriu, lomkės, o norų pildymas kainuoja, tad stengiuosi, kad per tuos norus nelikčiau nevalgius biggrin.gif
Atsakyti