Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 09:33)
Ir man aktualu ax.gif Vyro bugatti suplyšo doh.gif


O jums nepasirodė, kad jie šiek tiek pabrokuotus batus pardavinėja, kartais net ant nuotraukos aiškiai matosi įbrėžimai ar atsikijavimai g.gif Nesakau, kad visi, bet kelias nuotraukas mačiau su aiškiu broku blink.gif
Atsakyti
Dabar, kai pasakėt, susimąsčiau. Pirkus esu tik penkias poras, dvejiems neturiu priekaištų dar (bet vieni ir nepranešioti kol kas), vyro suplyšo gal savaitę panešiojus, jana bačiukus gavau su tokiom lyg šviesesnėm dėmėm gerai matomom, o mažiukui sportbatukų lipukas pairęs šiek tiek. Gal kurios daug daugiau perka, tikslesnę statistiką gali išvesti, nes pas mane gaunasi daugiau nei pusė pabrokuotų batų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 16 balandžio 2013 - 08:48
Mergaites, pasiemiau sau siuos Buffalo ilgaaulius https://www.javari.de/dp/B008FKNTYQ
Man atrodo ir kaina db labai gera g.gif smile.gif
Paskaiciau, kad siauras aulas, todel tikiuosi , kad man tiks ir nereikes siaurinti, kaip visu kitu ilgaauliu, nes labai jau plona mano blauzda ax.gif

Gal kuri jau turite tokius? 4u.gif Ar atitinka dydziai?
Papildyta:
QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 09:33)
Ir man aktualu ax.gif Vyro bugatti suplyšo doh.gif



ojej doh.gif
As irgi turiu tiek vyrui , tiek sau Bugatti atsisiuntus, tai dar neaveti, siaip isorinio jokio broko nesimato...
o kaip suplyso, per siules? ar padas? ir kuris modelis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 16 balandžio 2013 - 09:04
QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 09:48)
Dabar, kai pasakėt, susimąsčiau. Pirkus esu tik penkias poras, dvejiems neturiu priekaištų dar (bet vieni ir nepranešioti kol kas), vyro suplyšo gal savaitę panešiojus, jana bačiukus gavau su tokiom lyg šviesesnėm dėmėm gerai matomom, o mažiukui sportbatukų lipukas pairęs šiek tiek. Gal kurios daug daugiau perka, tikslesnę statistiką gali išvesti, nes pas mane gaunasi daugiau nei pusė pabrokuotų batų g.gif


Tos kurios daug perka, tai ir užsideda tą patį batą gal tik keletą kartų, o jei mėnesį kiekvieną dieną su tais pačiais tai ir neatlaiko bigsmile.gif

Dar noriu paklausti apie Patagonia žieminius, kažkur radau komentarą, kad siaurai kojai, ar tikrai pasiaurinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 04 16, 10:02)
Tos kurios daug perka, tai ir užsideda tą patį batą gal tik keletą kartų, o jei mėnesį kiekvieną dieną su tais pačiais tai ir neatlaiko bigsmile.gif


Na, kad mažai pirkta iš javario, tai gali reikšti, kad neseniai užtiktas puslapis, bet nebūtinai reiškia, kad batų mažai turima lotuliukas.gif
Mano atveju visi batai pirkti šiemet. Tai tik didysis sūnus jau nešioja savuosius Dunlop sportbačius ir vyras pranešiojo trumpai bugačius. Su dunlopais kol kas viskas gerai.

user posted image
Na va kažkaip gal suprasit, kas pavaizduota. Suplyšo odinė dalis iš vidinės pusės, ten kur daugiausiai braukiasi kulnas apsiaunant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 16 balandžio 2013 - 09:13
QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 09:33)
Ir man aktualu ax.gif Vyro bugatti suplyšo doh.gif


Parašiau jau ir gavau iškarto atsakymą smile.gif Pasirinkau "Warenrücksendungen'
Kadangi tokių pačių nebėra pasiūlė atsiųsti atgal ir gauti pilną kompensaciją arba duoda 4 eurus,kad susitaisyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 10:13)
Na, kad mažai pirkta iš javario, tai gali reikšti, kad neseniai užtiktas puslapis, bet nebūtinai reiškia, kad batų mažai turima  lotuliukas.gif
Mano atveju visi batai pirkti šiemet. Tai tik didysis sūnus jau nešioja savuosius Dunlop sportbačius ir vyras pranešiojo trumpai bugačius. Su dunlopais kol kas viskas gerai.

user posted image
Na va kažkaip gal suprasit, kas pavaizduota. Suplyšo odinė dalis iš vidinės pusės, ten kur daugiausiai braukiasi kulnas apsiaunant.



drinks_cheers.gif
as irgi tik neseniai atradau javari smile.gif Turiu gavus, kaip jau minejau 2 poras Bugatti, dar laukiamos kitu batu 3 poros smile.gif

Aciu, uz paaiskinima, viska supratau, labai konkreciai isaiskinot del to suplysimo 4u.gif

Bet javaris yra geras tuo, kad kaip suprantu, jei batas suplyso, tai jie grazina ir pinigus ir pasto islaidas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 09:48)
Dabar, kai pasakėt, susimąsčiau. Pirkus esu tik penkias poras, dvejiems neturiu priekaištų dar (bet vieni ir nepranešioti kol kas), vyro suplyšo gal savaitę panešiojus, jana bačiukus gavau su tokiom lyg šviesesnėm dėmėm gerai matomom, o mažiukui sportbatukų lipukas pairęs šiek tiek. Gal kurios daug daugiau perka, tikslesnę statistiką gali išvesti, nes pas mane gaunasi daugiau nei pusė pabrokuotų batų g.gif

Pirkau daug batu is Javari vaikams, sau, vyrui, giminem ir jokiu problemu. Vieninteliai buvo probleminiai del neteisingo aprasymo psl.
Yra zmoniu, kurie nemoka batu nesioti rolleyes.gif pvz., pas mama mano visi batai pareina labai greitai. Net oficialias isvadas is vienos parduotuves turi, kad batai sugadinti del netaisyklingos eisenos. Ir tikra taip yra

o pagal jusu ideta nuotrauka ir broko vieta, tai sakyciau kad batai aunami be spec saukstelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 16, 11:00)
Pirkau daug batu is Javari vaikams, sau, vyrui, giminem ir jokiu problemu. Vieninteliai buvo probleminiai del neteisingo aprasymo psl.
Yra zmoniu, kurie nemoka batu nesioti  rolleyes.gif pvz., pas mama mano visi batai pareina labai greitai. Net oficialias isvadas is vienos parduotuves turi, kad batai sugadinti del netaisyklingos eisenos. Ir tikra taip yra

o pagal jusu ideta nuotrauka ir broko vieta, tai sakyciau kad batai aunami be spec saukstelio  ax.gif

Yra, yra šaukštelis. Negaliu užgarantuot, kad visus penkis (nu gal šešis) kartus su juo avėsi, bet naudoja, nes batai gan siauri. Net jeigu būtų be šaukštelio, ar galėtų nuo kelių kartų suplyšti g.gif
Bet kokiu atveju, siųsiu atgal. Tik pirma taip suprantu, parašyt reikia. Kurios daugiau supranta vokiškai, ar man irgi tiktų tas "Warenrücksendungen'? Čia tiesiog prekių grąžinimas, ar neturėtų būti kokia tai konkretesnė priežastis? Bet ir broku nepavadinsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 16 balandžio 2013 - 10:44
Labas rytas. Gavau siandien nemaza siuntinuka is Javario ir dar vienus paklydelius batus, trumpai referuoju, gal kam bus naudinga info:

Peter Kaiser aukstakulniai i darba:
Kaiser New York
Galima sakyt dievinu sio gamintojo batus del kokybes ir patogumo, cia gal jau kokia 9 ar 10 pora. Na, ir eilini karta pateisina savo varda, kulniukas 9 cm, platformyte 2 cm, taigi realus kulniukas 7 cm, bet labai labai stabilus, nesijaucia aukscio, galima tikrai lakstyti (na, kas aplamai ivalde begimo ant aukstakulniu mena smile.gif ). Pade yra paminkstinimas ties problematiskiausiomis vietomis, kurios greiciausiai pavargsta ilgai bunant su kulnais (visa priekine sritis, kur pirstai ir toliau pedos pradziai tenkantis svoris minkti). Zinau, kad tikrai visa diena darbe galesiu su jais pravaiksciot be problemu.

Kiti Kaiser: Natasha
Pirkau, nes principas toks pats kaip pirmuju, aukstis toks pats, platformyte, atrodo kad net ant to pacio vidpacio sis modelis gamintas, tik kad uzdaro tipo. Tikrai labai patogus. Na, ir aisku kaina dabartine thumbup.gif

Samsonite ilgaauliai: Mont Blanc
Siek tiek nerimavau ar bus geri per blauzda, nes neradau ismatavimu, taciau surizikavau. Man reiketu 34 cm per blauzda, cia kokie 36, bet visumoje gerai. Laaaabaiii patogus, dydi atitinka puikiai.

Hogl raudonieji: Hogl
Labai norejau raudonu bateliu. Sie tikrai pateisino lukescius, labai grazi spalva. realiai tikresne raudona, nei kad paveiksliuke. Dydi atitinka arba net ciut i didesne puse, apacia visa minkstinta, patogus, kulnas stabilus, bet tikrai ne toks, kaip Kaiser. Lenktyniaut neiciau su jais smile.gif

Balerinos: Pretty1
Pretty2
Abejos labai patiko del isvaizdos ir patogumo. Antros realiai ryskesnes, ir priekis, ir tas zomsas. Nors abejos tikrai labai patogios, bet jei rinktis vienas is dvieju, tai vis tik antras, nes ju virsuje esanti gumute stabiliai apglunda labai koja ir siaip toks malonus jausmas apsiavus del tu elastingu krastu. Na, ir kazkaip man pasirode, kad antruju padukas minkstintas.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 04 16, 11:42)
Yra, yra šaukštelis. Negaliu užgarantuot, kad visus penkis (nu gal šešis) kartus su juo avėsi, bet naudoja, nes batai gan siauri. Net jeigu būtų be šaukštelio, ar galėtų nuo kelių kartų suplyšti  g.gif
Bet kokiu atveju, siųsiu atgal. Tik pirma taip suprantu, parašyt reikia. Kurios daugiau supranta vokiškai, ar man irgi tiktų tas "Warenrücksendungen'? Čia tiesiog prekių grąžinimas, ar neturėtų būti kokia tai konkretesnė priežastis? Bet ir broku nepavadinsi?

na jei po keliu kartu, tai rasyciau prie broko rolleyes.gif
Atsakyti
Olimpiete , ar Pretty dydžiai atitinka?
Atsakyti