Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(linamog @ 2013 07 16, 11:38)
Nesakyciau, mano iprastas USA dydis 8, ten buvo 7,5, net kojos neikisau.

Norejau pasakyti mazinti doh.gif

Mano dydis uk6, kazkodel pagalvojau ,kad 39d gali buti mazi ir pirkau rockport uk7 (40d), o gavus batus ant ju parasyta aiskiai uk7, eur 41d. blink.gif
Bet nieko tai mano 39kojai,ju 41d nebuvo didelis,gal vos. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal yra kam taip buve. Pirkau is javar.de atejo i el.pasta laiskas, kad batukai issiusti 07-11 diena, bet iki siol nera DHL siuntinio Nr. Ar cia jo jau nebus ar kaip?
Kiek esu pirkus is cia visada budavo nuoroda i DHL su siuntinio Nr.
Atsakyti
n kartu rašyta, kad dabar javaris mėgsta paštu siųsti. Laukit lapelio.
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 07 15, 11:31)
Merginos kam aktualu buvo del Javari.fr, kai neprieme korteliu.
Man nepraejo DNB banko nei kreditine, nei debetine kortele, ir rasiau jiems laiska, ir vistiek nepraejo, bandziau gal kokius 10 kartu.
O va vakar pabandizau atsiskiatyti mamos SEB banko mylimiausia kortele, ir praejo  thumbup.gif
Sakau gal varliams netinka DNB bankas g.gif


Visiškai pritariu! Aš per paskutines 10 dienų dariau 2 užsakymus iš fr, abu kartus pirmiausia mokėjau DnB kortele (kreditine), abu kartus atmetė mokėjimą. pakeisdavau į Swedbanko kortelę ir viskas Ok. Su ta DnB kotele sėkmingai visur kitur prekinuosi.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2013 07 16, 00:24)
Kaina iki 150 pinigų. Kulnas 3-8 cm.

Gal kas pirkę Chie Miharos basutes? Ar dydis atitinka? Kaip kokybė?


Aš pirkau šitas. Paprastai perku 37 dydį, šių ėmiau 37,5. Geros, galėtų dar ir pusę dydžio didesnės būti. Mano koja siaura, tai ten tas priekis siaurai išpjautas, pirštai gerokai apspausti ir iki krašto basutės neišlenda. Manau, kad plačiai kojai netiktų. Kokybė gera, įdėti papildomi kulniukų plastmasiukai.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2013 07 15, 23:24)
Kaina iki 150 pinigų. Kulnas 3-8 cm.

Gal kas pirkę Chie Miharos basutes? Ar dydis atitinka? Kaip kokybė?



Jei pirksit Chie Mihara, tai nepatingėkit visuose trijuose javariuose panaršyti, nes kaina nemaža, todėl kartais ir kainų skirtumas gaunasi nemažas. Yra pvz. tokių, kur pas vokiečius ir prancūzus po 150 eurų kainuoja, o pas anglus tik 98 svarus. Kito modelio gali būti atvirkščiai.
Atsakyti
Na ka, Javari.fr dave papildoma 10 % nuolaida visoms prekems , kodas 10ENPLUS
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 07 17, 09:22)
Na ka, Javari.fr dave papildoma 10 % nuolaida visoms prekems , kodas 10ENPLUS


Aha, bet manęs tai nedžiugina, nes įpratus pirkt batus kai nuo kokių 150 eurų iki 30 nukainuoja, ar nuo 100 iki 17 euriukų, vat išpaikino ir nėra azarto dabar biggrin.gif Nors ramybės dėlei reiks gal ką ir įsigyti, labai jau pasiilgau šviežio batų kvapo, o ir pastaruosius mėnesius beveik tik crocsus pirkau biggrin.gif
Atsakyti
neteko dar iš prancūzų pirkti, gal ne ten nuolaidos koda vedu, kad nepritaiko? gal ne visom prekėm taiko?
Atsakyti
QUOTE(Dalija71 @ 2013 07 17, 10:19)
neteko dar iš prancūzų pirkti, gal ne ten nuolaidos koda vedu, kad nepritaiko? gal ne visom prekėm taiko?


Eikit per pirmam puslapyje esančią išpardavimo nuorodą, pateksit į skyrių, kuriam nuolaida taikoma
Atsakyti
Gal kas jau turit tokias basutes, kaip su dydžiais? Man Tamaris tai 36 tai 37 tinka, niekaip neapsisprendžiu g.gif

http://www.javari.fr...1...=/mythings/
Atsakyti
Merginos, ar galima viename ipakavime javariui grazinti 2 poras skirtingu laiku pirktu batu?

Galvoju, kad taip sutaupyciau grazinimo islaidas, nereiketu 2 kartus moketi po 22 Lt ax.gif
Atsakyti