Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Eimutė @ 2013 07 14, 15:01)
Būtent tas ir nusižiūrėjau  g.gif Nestabilumas atbaido  unsure.gif

Ačiū už komentarus  4u.gif


Jeigu Jūsų koja platesnė, basutės turėtų būti stabilesnės. Aš apsiavusi šias basutes dar du pirštus užkišau, tiek laisvos vietos buvo, todėl tas nestabilumas, manau, buvo dėl to, kad per plačios. Jeigu jos tikrai patinka, bandykit pirkt, jei netiks - visus metus grąžinti galima biggrin.gif
Atsakyti
Merginos kam aktualu buvo del Javari.fr, kai neprieme korteliu.
Man nepraejo DNB banko nei kreditine, nei debetine kortele, ir rasiau jiems laiska, ir vistiek nepraejo, bandziau gal kokius 10 kartu.
O va vakar pabandizau atsiskiatyti mamos SEB banko mylimiausia kortele, ir praejo thumbup.gif
Sakau gal varliams netinka DNB bankas g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 07 15, 10:31)
Merginos kam aktualu buvo del Javari.fr, kai neprieme korteliu.
Man nepraejo DNB banko nei kreditine, nei debetine kortele, ir rasiau jiems laiska, ir vistiek nepraejo, bandziau gal kokius 10 kartu.
O va vakar pabandizau atsiskiatyti mamos SEB banko mylimiausia kortele, ir praejo  thumbup.gif
Sakau gal varliams netinka DNB bankas g.gif

niekada neturėjau jokių problemų su DnB kreditine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 07 15, 11:59)
niekada neturėjau jokių problemų su DnB kreditine  ax.gif


ir as niekur neturejau, atsiskaitineju visose pardese, TBS nera niekada uzkliuve, kur jau problemine parde.
Ir kas idomiausia, kad Javari.de praeina, o Javari.fr ne, tai taip ir nesupratau, kad jiems netinka schmoll.gif
Atsakyti
Skaičiau labai gerus atsiliepimus apie Rockport. Kas nors pirkote ką nors?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 07 15, 11:12)
ir as niekur neturejau, atsiskaitineju visose pardese, TBS nera niekada uzkliuve, kur jau problemine parde.
Ir kas idomiausia, kad Javari.de praeina, o Javari.fr ne, tai taip ir nesupratau, kad jiems netinka schmoll.gif

Na, pas mane ta pati situacija. Su DNB kreditine visur atsiskaitineju, tik francai nepraleido, bet atsiskaiciau su SEB mylimiausia. Praeina ir Swedbanko mastercard. O javari.de ir javari.co.uk puikiausiai tinka ir DNB kreditke.
Nesuprasi tu francu, kas jiems ten uzkliuna g.gif ir rasiau gal kokius 5 kartus, bet atraso ta pati per ta pati, kad kreiptis i banka ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 07 13, 07:17)
Koks kulnas? Kainanesvarbi?

Kaina iki 150 pinigų. Kulnas 3-8 cm.

Gal kas pirkę Chie Miharos basutes? Ar dydis atitinka? Kaip kokybė?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 07 15, 10:31)
Merginos kam aktualu buvo del Javari.fr, kai neprieme korteliu.
Man nepraejo DNB banko nei kreditine, nei debetine kortele, ir rasiau jiems laiska, ir vistiek nepraejo, bandziau gal kokius 10 kartu.
O va vakar pabandizau atsiskiatyti mamos SEB banko mylimiausia kortele, ir praejo  thumbup.gif
Sakau gal varliams netinka DNB bankas g.gif


Siandien uzsakiau Javari.fr DNB banko debetine kortele rolleyes.gif
Atsakyti
Rockport gera kaina g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 07 16, 10:01)
Rockport gera kaina  g.gif  g.gif

Esu turejus Rockport ilgaaulius ne is Javari, kokybiski, viskas gerai su jais.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 07 16, 10:33)
Esu turejus Rockport ilgaaulius ne is Javari, kokybiski, viskas gerai su jais.

Ir biski didinti ar ne?
As ir turiu rockportus,patinka.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 07 16, 11:07)
Ir biski didinti ar ne?
As ir turiu rockportus,patinka.

Nesakyciau, mano iprastas USA dydis 8, ten buvo 7,5, net kojos neikisau.
Atsakyti