Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(~me2za~ @ 2013 07 09, 08:58)
Laba merginos  4u.gif
Noriu grazinti is javari.fr parsisiutas basutes. Kokiu adresu reiketu siusti jiems atgal?  g.gif
Aciu

Sveika, ne į tema, bet norejau paklaust kokia kortele ir kokio banko atsiskaitei blush2.gif , man niekaip uzsakymo nepavyksta padaryt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 07 09, 09:16)
Prisijunkite ir pažymėkite kurį siuntinį norite grąžinti ir kodėl, tada jie atsiunčia faktūrą ir adresą, reikia tik išsikirpti ir ant dėžės užklijuoti. Pirmoje žinutėje ieškok jei neaišku.

Tiksliai doh.gif doh.gif doh.gif Aciu, kad priminet biggrin.gif

QUOTE(Lina K. @ 2013 07 09, 09:35)
Sveika, ne į tema, bet norejau paklaust kokia kortele ir kokio banko atsiskaitei  blush2.gif , man niekaip uzsakymo nepavyksta padaryt?  4u.gif

As atsiskaitineju SEB'o Mastercard Laisvalaikio kreditine kortele
Atsakyti
Sveikos

Mergaites,gal kas ka zinot apie Mustang batus? Kazkaip nesekasi man rast kokiu atsiliepimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2013 07 09, 18:34)
Sveikos

Mergaites,gal kas ka zinot apie Mustang batus? Kazkaip nesekasi man rast kokiu atsiliepimu  g.gif


o kas jus domina? rolleyes.gif
as vyrui pirkus esu. mirksiukas.gif
Atsakyti
na pirmiausia zinoma ar atitinka dydi? Siaurai ar platesnei pedai? kaip kokybe?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mote @ 2013 07 08, 19:51)
Siunciausi sios firmos batus is USA, bet dar nenesiojau, laukiu rudens. Pasitaike labai siauri, bandysiu nesti, kad pratemptu. Siaip dydis atitinka ir kokybe atrodo gera, bet bus matyt kai pradesiu nesioti biggrin.gif Mano peda prie siauresniu.


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2013 07 09, 19:44)
na pirmiausia zinoma ar atitinka dydi? Siaurai ar platesnei pedai? kaip kokybe?
Aciu  4u.gif


dydi atitinka. manau normaliai pedai, ner siauri. kokybe kaip uz tokia kaina tenkina pilnai.
jei turit galimybe pasimatuokit Batu kalne, esam seniau ten Mustangus pirke .
Atsakyti
Sveikos
Clarks 37.5 dydis - 33 eur
Atsakyti
Clarks basutes 29,95
Atsakyti
CK basutės.
man gražu, bet turbūt baltas kulnas labai nepraktiška.
http://www.javari.fr...d...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(Babaa @ 2013 07 10, 14:53)
CK basutės.
man gražu, bet turbūt baltas kulnas labai nepraktiška.


is nepraktisku dalyku dar man atrodo labai nepraktiska baltas vidus batu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 10 liepos 2013 - 13:57
QUOTE(justyte @ 2013 07 05, 17:13)
Oficialiai Prancūzijoje išpardavimai baigiasi liepos 30d. Na, o po to priklauso nuo likučių, kuriuos norima išparduoti. Gali būti išpardavimo pratęsimas, o gali ir nebūti, bet čia jau konkrečiai nuo parduotuvės priklauso. Vasaros išpardavimas prasideda paskutinį birželio trečiadienį, žiemos išpardavimai prasideda pirmą sausio trečiadienį.

Aciu, labai naudinga info 4u.gif
Atsakyti