Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Merginos, patarkite, pirkau batus aulinius, panešiojau gal mėnesį (na, o realiai tai kokius 6 kartus buvau apsiovusi, bet jie gi žiūrės kada pirkta buvo) ir pradėjo nusilupinėti kulnas, aš net negalvojau, kad jis apklijuotas, nes nieko panašaus nesimato, bet dabar matau, kad atšoko iš apačios truputį. Rašyti man Javari, ar jie pasiūlys kokią nuolaidėlę taisymui? Nežinau nė kaip ten juos taisyti reiktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 13 balandžio 2013 - 20:14
QUOTE(kregzde @ 2013 04 13, 21:12)
Merginos, patarkite, pirkau batus aulinius, panešiojau gal mėnesį (na, o realiai tai kokius 6 kartus buvau apsiovusi, bet jie gi žiūrės kada pirkta buvo) ir pradėjo nusilupinėti kulnas, aš net negalvojau, kad jis apklijuotas, nes nieko panašaus nesimato, bet dabar matau, kad atšoko iš apačios truputį. Rašyti man Javari, ar jie pasiūlys kokią nuolaidėlę taisymui? Nežinau nė kaip ten juos taisyti reiktų  g.gif

Rašyčiau 4u.gif Siųsčiau foto ir klausčiau, ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 04 13, 22:17)
Rašyčiau 4u.gif Siųsčiau foto ir klausčiau, ką daryti.

As po beveik metu laiko parasiau, kad man batai per siule suplyso ir idejau nuotraukas. Taip pat buvau uzsidejusi gal kokius penkis kartus. Tai iskart sutiko grazinti pinigus, tik batus paprase, kad atsiusciau.Pinigus pervede, kai tik gavo batus. Tai patariu ir jums rasyti, kad norite grazinti ir atgauti pinigus.
Atsakyti
siaip odiniams batams yra suteikiama 2 metu garantija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 04 13, 22:17)
Rašyčiau 4u.gif Siųsčiau foto ir klausčiau, ką daryti.


As vakar irgi parasiau, kad suplyso, bet neradau kaip foto ten prikabinti doh.gif na ziuresiu, ka atsakys.

Merginos, gal pirkote Naturalizer firmos batukus? Ar pamazinti jie? Ziuriu tokie patogus atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 04 14, 10:21)
As vakar irgi parasiau, kad suplyso, bet neradau kaip foto ten prikabinti doh.gif na ziuresiu, ka atsakys.


Nuotraukos neprikabinsite prie laiskelio jiems, todel siulau deti i pvz. public.fotki ir siusti jiems nuoroda, kaip kad as dariau, kitu merginu paklausius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 04 11, 18:35)
Merginos ar atitinka Gabor dydziai, pvz nesioju 38-39 dydi, koki imti  g.gif  4u.gif



QUOTE(monday @ 2013 04 12, 15:21)
Man nešiojančiai 38, tinka 38,5. Ne vieną modeliuką teko matuotis. Tai sakyčiau reiktų puse dydžio didesnius imti, nei įprastai nešiojat.


Matavausi ir aš biggrin.gif mano koja 38,5 , o Gabor 39 dydžio man visi dideli buvo. Tiesa, mano koja plati ir matavausi aš H arba bent G pločio. Laukiu nuo 26 dienos kaip tik vienų 38,5 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 14 balandžio 2013 - 18:21
QUOTE(AuroraBO @ 2013 04 14, 09:21)
As vakar irgi parasiau, kad suplyso, bet neradau kaip foto ten prikabinti doh.gif na ziuresiu, ka atsakys.

Merginos, gal pirkote Naturalizer firmos batukus? Ar pamazinti jie? Ziuriu tokie patogus atrodo ax.gif


Aš pirkau šituos
Mano pėda platesnė - spaudė labai, grąžinau. Jei ne pėda, sakyčiau dydį atitinka.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2013 04 14, 19:36)
Aš pirkau šituos
Mano pėda platesnė - spaudė labai, grąžinau. Jei ne pėda, sakyčiau dydį atitinka.


Gaila, mano irgi platesne verysad.gif situos nuziurejau http://www.javari.de...../shoppingCart
Atsakyti
Užsisakiau šį Marc shoes 39.5 dydį už 29 eurus. Tikiuosi oda ne per kieta, pasakysiu už kelių dienų g.gif
Atsakyti
Kas rašė į Javari.de dėl suplyšusių batų 4u.gif pasakykit kokį temos pavadinimą reikia pasirinkti, niekaip neišsiverčiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 04 16, 08:51)
Kas rašė į Javari.de dėl suplyšusių batų  4u.gif pasakykit kokį temos pavadinimą reikia pasirinkti, niekaip neišsiverčiu  ax.gif

Ir man aktualu ax.gif Vyro bugatti suplyšo doh.gif
Atsakyti