Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(kingcup @ 2013 06 26, 12:57)
aš į tuos crocsus irgi žiūrėjau, visiškai nesupratau dydžio, tai net ir nerizikavau užsakinėti. smile.gif bet logika sako, kad dydis UK turėtų būti, tikrai ne US nes javaris ir UK turi parduotuvę  ax.gif

Aš užklausiau, va ką atrašė:
"You are interested in 41 european size , you would like to know do the 10 match the 41 size.
I ask you to check the tab "Aide à la Taille " on the item page , you can see that the 41 Eropean size , it match with a 10 US size
."

Bet tai kaip prasisuko, nei tieisiai, nei per aplinkui. Aš ir pati moku pažiūrėt, kad atitinka US dydį, aš klausiau koks dydis nurodytas jų psl. - Uk ar US. Tai čia reikėtų suprast, kad US doh.gif
Nu galvoju gal rizikuot... Šitų crocsų jau nėra crocs.eu, o jie aukštai kelčiai vieninteliai tinka... Gal parduočiau paskui tą 43, juk tik 50lt g.gif Tik kad tokios ryškios mėlynos suaugę vyrai gali nenorėti...
Atsakyti
Nu bet ar ne kiaulės tie prancūzai. Pabandžiau pirkti tuos crocsus, priešpaskutinam žingsnį va ką jau rašo
"CROCS Baya - Sabots Mixe Adulte - bleu mer (Taille cadre: 44) - M10/W12"
Nu tai UK vadinasi, arba iš viso nurašę nuo crocsinių dydžių pirmą skaičiuką schmoll.gif

Čia vaikiški už 10eu, bet tik mažiukai dydžiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 26 birželio 2013 - 13:10
Kažkada kalbėjote apie kulno aukštį ax.gif dabar niekaip neprisimenu doh.gif
jei rašo 1 cm platforma, 8 cm kulnas, tai kiek realiai kulnas bus? Reikia artimti tą 1 cm platformos 4u.gif
Atsakyti
Na ka, varliai atrase, kad susisiekite su banku arba pakeiskite kortele doh.gif nu niekiap nesuprantu, ko jiem netinka ta kortele, tai paemiau, is naujo suvedizua tos korteles duomenis, gavau laiska, kad pakeistas mokejimas rolleyes.gif na lauskim toliau, bet greiciausiai vel atsauks unsure.gif
Kokiom kortelem jus mokate Javari.fr g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 06 26, 13:07)
Nu bet ar ne kiaulės tie prancūzai.



Kantrybės, manau, neužilgo sulauksim javari.de 70 proc. nukainavimo. Pataupykim mirksiukas.gif


šiandien gavau vaikui geox va šituos https://www.javari.d...8...&pageCode=d
dar nesimatavo, bet vizualiai labai kokybiški wub.gif ir kaina thumbup.gif (26,60)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 26 birželio 2013 - 14:21
QUOTE(laurita99as @ 2013 06 26, 15:03)
Kokiom kortelem jus mokate Javari.fr g.gif

Ta pačia kaip visur SEB'o virtuonu
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 06 26, 15:29)
Ta pačia kaip visur SEB'o virtuonu


as moku Visa klasikine, moku visur, dar niekur nera atmete.Siandien pirkau Javari.de, praejo.Matyt varliam as netinku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 06 26, 15:32)
as moku Visa klasikine, moku visur, dar niekur nera atmete.Siandien pirkau Javari.de, praejo.Matyt varliam as netinku lotuliukas.gif


o mano Visa klasikine ir javariui.de netiko ax.gif
teko isigyti Virtuon smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 06 26, 15:32)
as moku Visa klasikine, moku visur, dar niekur nera atmete.Siandien pirkau Javari.de, praejo.Matyt varliam as netinku lotuliukas.gif

Klasikinė, tai debetinė ir mokate visur g.gif ?
Kad ji netinkama internetiniams pirkimams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 26 birželio 2013 - 14:41
QUOTE(laurita99as @ 2013 06 26, 15:03)
Kokiom kortelem jus mokate Javari.fr g.gif

Swedbank debit MasterCard
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 06 26, 15:41)
Klasikinė, tai debetinė ir mokate visur  g.gif ?
Kad ji netinkama internetiniams pirkimams.



Neparasiau kad kreditine doh.gif
Visa klasikine kreditine kortele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 26 birželio 2013 - 14:45
Sveikos,
norėjau paklausti, gal kas žinot, kaip reikėtų elgtis tokioje situacijoje: grąžinau batus, už kuriuos buvo apmokėta kortele, kuri šiai dienai jau nebegalioja. Kokiu būdu turėčiau nurodyti javariui kitą sąskaitą, į kurią noriu, kad grąžintų pinigus? g.gif
Atsakyti