Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Gafsa @ 2013 06 24, 10:03)
Buvo panašiai. Pirkti batai balandžio pirmom dienom, niekaip nesulaukiau... praėjo tas jų terminas, grąžino pinigus. Prieš savaitę paštininkas atnešė batus blink.gif  kur jie buvo- nėra duomenų  ax.gif  Išvada- nemokami batai cool.gif

Parašykit jiems, kad negaunat mirksiukas.gif 
Patys prisiima atsakomybę siųsdami neregistruotai.

O terminas čia tas, kur 1 savaitė parašyta? Ir ar būtina vokiškai rašyti, ar ir angliškai jiem tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 06 24, 10:03)
Prieš savaitę paštininkas atnešė batus blink.gif 

Nesinaudokite javario gerumu ax.gif

QUOTE(rutcka @ 2013 06 24, 23:37)
Ir ar būtina vokiškai rašyti, ar ir angliškai jiem tinka  ax.gif

Galima ir angliškai.
Atsakyti
Aš del grąžinimo blush2.gif pries pora savaiciu gavau basutes, pasidziaugiau ir atšoko padas verysad.gif , noreciau grazinti, tik kur jiem srasyti, kad padengtu siuntimo islaidas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 25 birželio 2013 - 12:39
merginos o gal zinot kur Lietuvoje galima Esprit basuciu pasimatuot? jau vienas parsisiunciau mazokas, bijau rizikuot dar karta g.gif o taip norisi ju doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 06 25, 12:39)
Aš del grąžinimo  blush2.gif pries pora savaiciu gavau basutes, pasidziaugiau ir atšoko padas verysad.gif , noreciau grazinti, tik kur jiem srasyti, kad padengtu siuntimo islaidas g.gif


Įmeskite pradžioje jiems nuotraukas, susikelkite į kokį nors albumą ir įdėkite nuorodas, gal jie visai nenorės, kad grąžintumėte. Visaip būna. O šiaip tai aiške rašyčiau, kad prašysiu apmokėti grąžinimo išlaidas, kurios yra ...Lt. arba tiek tai Eur.
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 06 25, 17:55)
merginos o gal zinot kur Lietuvoje galima Esprit basuciu pasimatuot? jau vienas parsisiunciau mazokas, bijau rizikuot dar karta   g.gif  o taip norisi ju  doh.gif  doh.gif  doh.gif


as buvau parsisiuntusi uzdaru uzkulniu 39 dydi, tai buvo mazokos, o atviru uzkulniu 39 buvo geros.Nesioju batelius, basutes39, rudeniniai, zieminiai 38
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 25 birželio 2013 - 18:42
QUOTE(laurita99as @ 2013 06 25, 19:42)
as buvau parsisiuntusi uzdaru uzkulniu 39 dydi, tai buvo mazokos, o atviru uzkulniu 39 buvo geros.Nesioju batelius, basutes39, rudeniniai, zieminiai  38

Kokia jus protinga 4u.gif
O as prisipirkau ziema 39d batu vasarai (nes rudeni ir ziema tik tokius ir nesioju) ir dabar neitelpu..nors nei kojos tinsta,nei karsciu Olandijioj ner, nesuprantu..ziema tikrai buvo geros verysad.gif
Atsakyti
Merginos -60% javari.fr 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri susidūrus - išmetė vieną spalvą crocs man reikiamų už gerą kainą, bet dydį rašo 10, kai visus kitus europietiškais dydžiais. Dar jei crocsinį dydį rašytų, tai suprasčiau, o čia kažin bus UK ar US g.gif Visai nenorėčiau 43 vaikui su 41 koja nusipirkt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 26 birželio 2013 - 09:31
Merginos ar eina pakeisti adresa Javari.de, kol dar neissiunte, kad siustu kitu g.gif
Uzsakiau batus, ir atsiminiau kad tuo metu nebus manes doh.gif
ir dar idomiai, uzsakiau, ir iskarto norejau anuliuoti, kad pakeisti adresa, buciau uzsakiusi is naujo su kitu adresu, taciau nebuvo to langelio kur paspausti anuliuoti g.gif
Atsakyti
Javari.fr uzkniso juodai doh.gif
Neleidzia pirkti nors tu ka.... Tai supykusi parasiau jiems laiska: kad perku is Javari.de, viskas gerai, mokejimas praeina, o pas jus nepriima, kame cia beda g.gif Na paziuresim ka tie varliai atrasys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 06 26, 09:28)
Gal kuri susidūrus - išmetė vieną spalvą crocs man reikiamų už gerą kainą, bet dydį rašo 10, kai visus kitus europietiškais dydžiais. Dar jei crocsinį dydį rašytų, tai suprasčiau, o čia kažin bus UK ar US g.gif Visai nenorėčiau 43 vaikui su 41 koja nusipirkt doh.gif

aš į tuos crocsus irgi žiūrėjau, visiškai nesupratau dydžio, tai net ir nerizikavau užsakinėti. smile.gif bet logika sako, kad dydis UK turėtų būti, tikrai ne US nes javaris ir UK turi parduotuvę ax.gif
Atsakyti