Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Crocs 4-12 dydis
Atsakyti
Merginos ar kam nors pavyko apsipirkti su kodu VPSUMMER Javari.fr per kelias paskutines dienas? g.gif
Pirkau basutes, po keliu dienu dar vienas, ir vis gaunu laiska kazkoi apie pirmas basutes, gal jau ketvrta,paskui jau gavau ir del antru basuciu toki laiska, galvoju gal sistema pastrigo, bet galvoju issiversiu, ogi isverte taip:

Dėkojame už užsakymą ant Javari.fr

Mes šiuo metu patiria sunkumų apdoroti jūsų mokėjimą.

Mes reikalauja Jūsų kreditinės kortelės netrukus. Tai nėra būtina įdėti naują užsakymą, bet jūs galite, jei norite, patikrinkite, ar dėl jūsų užsakymo apmokėjimo norėdami pamatyti, jei jie yra teisingi ir naujausią informaciją.

Dėl informacijos apie mokėjimus, eikite į puslapio http://www.javari.fr/my-account

Atsiprašome už nepatogumus.

Kaip suprantu kakzodel nepriima mokejimo doh.gif o as varna nesupratau kokias 3 dienas, nors is Javari.de perku pastoviai doh.gif bet idomiausia, kad kortele ta pati kaip ir perku javari.de, pinigu tikrai yra, bandziau anuliuoti uzsakyma, leido, uzsakiau siandien is naujo ir vel gaunu po poros valandu ta pati laiska doh.gif doh.gif
Kazin kame cia beda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 22 birželio 2013 - 18:32
QUOTE(laurita99as @ 2013 06 22, 19:11)
Pirkau basutes, po keliu dienu dar vienas, ir vis gaunu laiska kazkoi apie pirmas basutes, gal jau ketvrta,paskui jau gavau ir del antru basuciu toki laiska, galvoju gal sistema pastrigo,  bet galvoju issiversiu, ogi isverte taip:


Man tokia pati situacija buvo prieš keletą mėnesių. Taip pat neleido pirkti, rašė, kad neteisingi duomenys. Bet kiek bekeisdavau, jie buvo neteisingi ir neteisingi. Nebuvo mirk gyvenk prekė, tai nusispjoviau ir anuliavau.
Manau, jie ne viską siunčia, gal dėl to. O gal veidas nepatiko. biggrin.gif Suprasi tuos varlius. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 06 22, 19:28)
Man tokia pati situacija buvo prieš keletą mėnesių. Taip pat neleido pirkti, rašė, kad neteisingi duomenys. Bet kiek bekeisdavau, jie buvo neteisingi ir neteisingi. Nebuvo mirk gyvenk prekė, tai nusispjoviau ir anuliavau.
Manau, jie ne viską siunčia, gal dėl to. O gal veidas nepatiko.  biggrin.gif Suprasi tuos varlius.  rolleyes.gif


Sudas doh.gif man reik butinai, nes nuolaida gera gaunasi, o Javari.de joms nuolaidos dar nera doh.gif doh.gif jau ir koretele pakeiciau, ziuresim ka parasys g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 06 22, 19:31)
Sudas doh.gif  man reik butinai, nes nuolaida gera gaunasi, o Javari.de joms nuolaidos dar nera doh.gif  doh.gif jau ir koretele pakeiciau, ziuresim ka parasys g.gif


Gal pabandykit ir naują accountą susikurt, kad ir vardą pavardę vietomis sukeičiant. unsure.gif
Atsakyti
Rieker gera kaina 40,41, 42 dydis
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 06 22, 19:48)
Gal pabandykit ir naują accountą susikurt, kad ir vardą pavardę vietomis sukeičiant.  unsure.gif


Susikuriau, vistiek nejo, nors vakar pirkau is Javari.de ir ejo doh.gif doh.gif
Na bet vakare pabandziau is kitos narsykles atsidaryti, ir lyg prieme patvirtinima korteles, ziuresim kaip bus toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2013 06 19, 10:07)
Sveikos,
pirkausi batus is javari.de, rašo, kad išsiųsta gegužės 14, o aš kaip negaunu tų batų, taip negaunu  verysad.gif Kaip patartumėt man toliau elgtis? Gal kam taip buvo  ax.gif

Buvo panašiai. Pirkti batai balandžio pirmom dienom, niekaip nesulaukiau... praėjo tas jų terminas, grąžino pinigus. Prieš savaitę paštininkas atnešė batus blink.gif kur jie buvo- nėra duomenų ax.gif Išvada- nemokami batai cool.gif

Parašykit jiems, kad negaunat mirksiukas.gif
Patys prisiima atsakomybę siųsdami neregistruotai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 24 birželio 2013 - 09:05
QUOTE(Gafsa @ 2013 06 24, 10:03)
Prieš savaitę paštininkas atnešė batus blink.gif  kur jie buvo- nėra duomenų  ax.gif  Išvada- nemokami batai cool.gif

Matyt juos kažkas labai ilgai matavosi, kol galų gale apsisprendė i Jonines eiti basomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 06 24, 09:03)
Buvo panašiai. Pirkti batai balandžio pirmom dienom, niekaip nesulaukiau... praėjo tas jų terminas, grąžino pinigus. Prieš savaitę paštininkas atnešė batus blink.gif  kur jie buvo- nėra duomenų  ax.gif  Išvada- nemokami batai cool.gif

Parašykit jiems, kad negaunat mirksiukas.gif 
Patys prisiima atsakomybę siųsdami neregistruotai.


O kodėl nemokami? Parašykite, kad gavote ir nuskaitys pinigėlius. Aš buvau dvi poras batų gavusi, vienus, už kuriuos nemokėjau, grąžinau, nors galėjau traktuoti, kad "nemokami". Jei "nemokami", tai čia atviros formos vagystė. Daugiau taip mastančių ir į Lietuvą jie nesiųs, supras, kad apgavikų tauta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 06 24, 13:07)
O kodėl nemokami? Parašykite, kad gavote ir nuskaitys pinigėlius. Aš buvau dvi poras batų gavusi, vienus, už kuriuos nemokėjau, grąžinau, nors galėjau traktuoti, kad "nemokami". Jei "nemokami", tai čia atviros formos vagystė. Daugiau taip mastančių ir į Lietuvą jie nesiųs, supras, kad apgavikų tauta  ax.gif

dėl tautos ir dėl vagystės gal kiek per skambiai pasakyta, tačiau, kad reiktų jiems pranešti, jog gavo batus ir t.b. nuskaičiuoti pinigai pilnai sutinku drinks_cheers.gif

nežinau nei vienos kitos tokios tvarkingos ir atsakingos batų e-parduotuvės, kaip javari. Norėtųsi, kad ir pirkėjai sąžiningai elgtųsi. cool.gif
Atsakyti
Na ir vistiek Javari.fr nepriima mokejimo doh.gif doh.gif turbut nenori kad pirktume su 40% nuolaida schmoll.gif
Is Javari.de sestadieni pirkau batus, siandien jau isisunte, o su Javari.fr vargstu nuo antradienio, nors moku ta pacia kortele rolleyes.gif Tikri sudziai, atsibodo jau man jie, ir nepirksiu visai is ju schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti