Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(linole @ 2013 06 09, 21:26)
Vežėjo adresą, bent jau PirkAnglijoje galima rasti jų svetainėje. Ten nieko nereikia prašyti ar laukti. Tiesiog perkant įvedi PA adresą (pagal instrukcijas) ir lauki siuntinuko.


Gal kada reiks išbandyti, ale vat įpratau batus nemokamai siųstis, tai kažkaip ir patingėjau info ieškoti, kiek už siuntimą paskaičiuotų, nors pasiūlymų tikrai gerų matėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 06 09, 10:13)
Įdomiai sakyčiau  g.gif Aš pati savo nuorodą atsidarau ir man iš karto meta tą skyrių su nuolaidos kodu viršuj. Šiaip į el. paštą gavau laišką, per jį atsidariau, nes pačiam javario puslapyje nėra jokių užuominų. Teks tada jums atrankos būdu - įsidėti batus į kašiką ir bandyti kodą pritaikyti  ax.gif


Yra nuoroda, jei eini per tiesiai per javari.fr , tada spaudi ant tos didelės reklamos ir viršuje jau rodo 40 proc. nuolaidą. Tik aš kai pradedu dėti filtrus ji man kažkaip nusimuša, geriausiai gal tik vieną filtrą taikyti pvz. kokios nori firmos, jei daugiau uždedu matyt kažkur nuklystu ir neakcijinių prisirenku cool.gif
Atsakyti
Užsakiau šiuos Calvin Klein su nuolaidos kodu, kaina 29 eurai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lina0612 @ 2013 06 09, 22:18)
aciu labai uz info  4u.gif
jau papirkau

Prašom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(manx @ 2013 06 09, 19:37)
O jums leidzia pirkti?nes man raso, kad nesiuncia i LT? doh.gif blyn kiek buciau prisipirkus

Kai kurie pardavėjai nepristato į Lietuvą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 06 10, 10:44)
Kai kurie pardavėjai nepristato į Lietuvą verysad.gif


O kokį dydį man reikėtų pasirinkti, jei nešioju 39-ą, o vyriškų 41-42 kurį atitiktų?
Atsakyti
O per kiek laiko JAVARI de pristato, laukiu jau dvi svaites unsure.gif , ar cia jau pradėti nerimauti?
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 06 11, 09:31)
O per kiek laiko JAVARI de pristato, laukiu jau dvi svaites unsure.gif , ar cia jau pradėti nerimauti?


ivairiai....as esu pirkusi is vokisko javario, tai buvo , kad ir per ta pacia savaite ateidavo, buvo ir per 2 savaites, bet merginos rase, kad budavo ir velavimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 06 10, 09:44)


Kai kurie pardavėjai nepristato į Lietuvą verysad.gif



Ir vaikiskiems pridedamas pvm
todel bet kokiu atveju man pigiau iseina per UK pirkt smile.gif
Atsakyti
Pas vokiečius jau yra 50 proc. nuolaidos
Atsakyti
Kaip galvojate, ar šitų reebok balerinų gali būti viršus odinis? Nes žalios spalvos tai aiškiai matosi, kad medžiaga viršuje, tik bato nosis gal odinė g.gif
http://www.javari.de...../shoppingCart

Ir jos pamažintos tikriausiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 06 10, 11:04)
O kokį dydį man reikėtų pasirinkti, jei nešioju 39-ą, o vyriškų 41-42 kurį atitiktų?

Mano irgi 39 tai įprastai imu 6 arba 6.5 UK, priklauso nuo modelio. O vyriškų spėju 7.5-8 UK tiks 4u.gif

Šie Gabor yra naminiai batai, bet aš manau, kad galima apsiaut ir einant į lauką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adi82: 12 birželio 2013 - 10:36
QUOTE(pupen @ 2013 06 12, 10:09)
as irgi jau 15dienu laukiu.tiek nuoissiuntimo praejo.kiek ilgiausiai is de teko kam laukti?


Aš laukiu batų, kurie išsiųsti pireš mėn. doh.gif (jei tiksliau, tai gegužės 14 d.)
blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2013 06 12, 10:09)
as irgi jau 15dienu laukiu.tiek nuoissiuntimo praejo.kiek ilgiausiai is de teko kam laukti?

5 savaites. Siuntinys iš DE keliavo per Kanadą doh.gif .
Atsakyti