Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 08, 17:16)
Merginos, ką reiškia "Autre Cuir"? Verčia kaip "kita oda", bet ar tai reiškia, jog natūrali oda, ar dirbtinė? Konkrečiai šitie batai.



Pas vokiečius tokie patys bačiokai yra, aiškiau parašyta, jei teisybė, tai oda vidus ir išorė http://www.javari.de...nodes=344075031
Atsakyti
norėjau panaudoti kodą šioms basutėms bet kodas neveikė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 06 08, 16:02)
VPSUMMER, 40 procentų nuolaida iš Vente Privee skyriaus, įdėjau gi nuorodą aukščiau, ją atsidarius viršuje ir kodas yra užrašytas  smile.gif

4u.gif

Net norejau print screena daryt, nes tikrai man jokio kodo virsuj nerodo. Gal pas mane netgi ne VP skyrius atsidaro is tos nuorodos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 08, 18:16)
Beje, kaip Xti dydžiai, gal kas pirkote?


Turiu ilgus zieminius, tai atitinka, bet siaurai pedai labiau manau. Siaip Ispanijoje XTI vertinami kaip aukstos kokybes batai, tai manau ir dydziai atitinkamai turetu but geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 06 08, 22:12)
4u.gif

Net norejau print screena daryt, nes tikrai man jokio kodo virsuj nerodo. Gal pas mane netgi ne VP skyrius atsidaro is tos nuorodos  unsure.gif


Įdomiai sakyčiau g.gif Aš pati savo nuorodą atsidarau ir man iš karto meta tą skyrių su nuolaidos kodu viršuj. Šiaip į el. paštą gavau laišką, per jį atsidariau, nes pačiam javario puslapyje nėra jokių užuominų. Teks tada jums atrankos būdu - įsidėti batus į kašiką ir bandyti kodą pritaikyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 06 08, 16:02)
Taiko ir vienai porai, bet gal Jūs vienus batus ne iš Vente Privee skyriaus įsidėjot, tad ir nuolaidos jiems nepritaiko?  g.gif
VPSUMMER, 40 procentų nuolaida iš Vente Privee skyriaus, įdėjau gi nuorodą aukščiau, ją atsidarius viršuje ir kodas yra užrašytas  smile.gif


Man tai atidaro iš karto per nuorodą VP (nors laiško aš negavau).

Su tais batais man įdomiai. Juk abi vienodos tapkės. Bet jei įdedu vienas, netaiko, jei įdedu dvejas - taiko abiems. Tas pats ir su tais kitais batais. Jei įdedu juos vienus - netaiko. Jei įdedu ir batus, ir vienerias tapkes - taiko abiems. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 06 09, 14:03)
Pritaiko abiem, kai abi įdėtos. Vadinasi galioja. Jei vienai įdėta, nesvarbu kuri spalva - nepritaiko.

Gal įdėkite nuorodą, pamėginsime iš kito vartotojo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2013 06 09, 18:00)
nesibarkit uz klausimus  4u.gif

Lyg ir skaitau,na bet uzstringa matyt kartais  blush2.gif
Kur javari.fr vesti nuolaidos koda?nerandu  blink.gif


Ketvirtame žingsnyje. Viršuje surašyti visi 5, ketvirtas vadinasi "Paiement", ten nurodytos kortelės ir apačioje langelis "Entrez votre code", įvedat kodą ir paspaudžiat "Valider" mygtuką, tada jau nuveda į paskutinį žingsnį, kur matosi visa galutinė suma ir belieka sumokėti.
Atsakyti
Aciu 4u.gif

Siek tiek nedrasu kai jau suvesta visi duomenys-dar ims ir nuskaiciuos,jeigu ka per ziopluma paspausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 06 09, 17:35)
Merginos,  amazon taiko 80% nuolaidą batų poroms, kurių likęs paskutinis dydis. Labai geros kainos

O jums leidzia pirkti?nes man raso, kad nesiuncia i LT? doh.gif blyn kiek buciau prisipirkus
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2013 06 09, 18:29)
Aciu  4u.gif

Siek tiek nedrasu kai jau suvesta visi duomenys-dar ims ir nuskaiciuos,jeigu ka per ziopluma paspausiu  biggrin.gif


Na, tas 4 žingsnis nebaisus, nes matosi viršuje, jog ir 5 turėtų būti, vadinasi dar ne pabaiga. Galit šalia prancūziško ir angliškąjį atsidaryti, ten juk puslapiai analogiški, bus aiškiau, vistik anglų kalba suprantamesnė smile.gif

QUOTE(manx @ 2013 06 09, 18:37)
O jums leidzia pirkti?nes man raso, kad nesiuncia i LT? doh.gif blyn kiek buciau prisipirkus


Nesiunčia į LT, galima gal nebent UK adresu pas pervežėjus, aš neturiu to adreso tai irgi ant ledo likau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 06 09, 19:56)
Nesiunčia į LT, galima gal nebent UK adresu pas pervežėjus, aš neturiu to adreso tai irgi ant ledo likau  smile.gif


Vežėjo adresą, bent jau PirkAnglijoje galima rasti jų svetainėje. Ten nieko nereikia prašyti ar laukti. Tiesiog perkant įvedi PA adresą (pagal instrukcijas) ir lauki siuntinuko.
Atsakyti