Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

odines rankines galima grazinti?
Nebeturiu jokios dezes..
Atsakyti
QUOTE(Dziugi123 @ 2013 05 29, 12:07)
Grąžinau nekokybiškus batus į Javari.fr. Gavau el. laišką  iš fulfillment-messages@javari.fr  ir matau, kad jie paskaičiavo siuntimo išlaidas 2,79 EUR. Aš dar nenusiunčiau pašto išlaidų kvito. Ar verta jį siųsti? Kokiu el. adresu?  Ar šiuo galima fulfillment-messages@javari.fr?
ačiū toms, kurios pagelbės

o tai visiskai padenge pasto islaidas ar per mazai? Jeigu per mazai, rasykite laiska per meniu virsuje desineje "Kontakt". Man visada uztekdavo nurodyti islaidu suma ir niekada nereikejo jokio kvito foto ar kopijos. Dabar grazinau vaikiskas basutes, tai pirmakart patys neprasyti sugrazino 2.79 EUR, tai man tiek ir reikejo, uz maza dezute sumokejau 7 Lt. Siaip jau suaugusiu batu grazinimo islaidos buna 22 Lt.
Atsakyti
ačiū, parašysiu.per mažai padengė, siuntimas kainavo 21 Lt
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 29, 12:03)
odines rankines galima grazinti?
Nebeturiu jokios dezes..


galima mirksiukas.gif man ir neodinei suplyšus atsiuntė naują tokią pat;
siunčiau paprastoj dėžėj kur pašte pardavinėjamos mirksiukas.gif
Atsakyti
javari.de Studio Paloma bateliams ženkli nuolaida. Gal kas esate turėję šio prekės ženklo batų - kaip jų kokybė: didinti, mažinti?? 4u.gif
Atsakyti


Realus vaizdas:

user posted image

Jei dar neisiuntet ir veiksmas Vilniuje (ir jeikaina padori) gal saviskei pabandyčiau pamatuot?
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 05 30, 13:14)
javari.de Studio Paloma bateliams ženkli nuolaida. Gal kas esate turėję šio prekės ženklo batų - kaip jų kokybė: didinti, mažinti?? 4u.gif

Dar nenesiojau, bet atrodo nieko kokybe. I didziaja puse arba atitinka. Siaurai 25.5 pedai idealiai tiko 39d. Turiu dvi poras.
Papildyta:
QUOTE(orchidejaa @ 2013 05 30, 00:33)
galima  mirksiukas.gif man ir neodinei  suplyšus atsiuntė naują tokią pat;
siunčiau paprastoj dėžėj kur pašte pardavinėjamos mirksiukas.gif

Nu bandysiu tada gal,o jus pries tai raset , nuotraukas siuntet? Ar tiesiog grazinot ir viskas? Man nesuplyso ji niekur, bet nusibruzino oda, kaip nutarkuota atrodo, ir labai neisiplauna jokios demes, visa kleckuota, baisi liko, nezinau ka daryti dabar unsure.gif Uz 50eur pirkta tase po triju menesiu atrodo klaikiai,bet kalta jauciuos pati unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 30, 17:46)

Nu bandysiu tada gal,o jus pries tai raset , nuotraukas siuntet? Ar tiesiog grazinot ir viskas?  Man nesuplyso ji niekur, bet nusibruzino oda, kaip nutarkuota atrodo, ir labai neisiplauna jokios demes, visa kleckuota, baisi liko, nezinau ka daryti  dabar unsure.gif Uz 50eur pirkta tase po triju menesiu atrodo klaikiai,bet kalta jauciuos pati  unsure.gif


pirma parašiau kad prairo prie užtrauktuko, foto net nesiunčiau, iš kart atsakė kad siusčiau jiems atgal , o kitą dieną jau gavau nuorodas kad išsiusta nauja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 30, 18:46)
...Man nesuplyso ji niekur, bet nusibruzino oda, kaip nutarkuota atrodo, ir labai neisiplauna jokios demes, visa kleckuota, baisi liko, nezinau ka daryti  dabar unsure.gif Uz 50eur pirkta tase po triju menesiu atrodo klaikiai,bet kalta jauciuos pati  unsure.gif

Smalsu, kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2013 05 30, 23:41)
pirma parašiau kad prairo prie užtrauktuko, foto net nesiunčiau, iš kart atsakė kad siusčiau jiems atgal , o kitą dieną jau gavau nuorodas kad išsiusta nauja mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif

Merginos,kaip daroma del nekokybiskos prekes priminkite, prasau?
Pirma rasyti Javariui laiska per Mein konto,kad preke nekokybiska ir noriu grazinti.
O tada daryti ta grazinimo ceremonija (kaip kad darom kai siunciam atgal nes netinka dydis tarkim)
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 05 30, 23:48)
Aciu 4u.gif

Merginos,kaip daroma del nekokybiskos prekes priminkite, prasau?
Pirma rasyti Javariui laiska per Mein konto,kad preke nekokybiska ir noriu grazinti.
O tada daryti ta grazinimo ceremonija (kaip kad darom kai siunciam atgal nes netinka dydis tarkim)

Aš rašiau javariui (per accountą) ir iškart pridėjau nuotraukas, kad netempt gumos su tais susirašinėjimais. Gavau atsakymą, kad svarstys ir duos žinot. Po to gavau laišką ir kaip googlas išvertė, supratau, kad išsiųs naujus batus, o brokuotų neprašė jiems siųst. Čia reikalas buvo su prancūzais. Po savaitėlės gavau naujus, dabar dėžėj guli, o senus pasitvarkiau pas batsiuvį ir puikiausiai nešioju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 31 gegužės 2013 - 19:05
Merginos, gal galit pasakyti ką nors apie šių batų kokybę? Mano draugė norėtų įsigyti. 4u.gif
Atsakyti