Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Kriiste @ 2013 05 25, 12:28)
ne, temos nera, nemokamas visada ten yra, tik kartais surinkus tam tikra suma, o kartais isvis... siuo metu EU - lyg reikia surinkti 30 euru suma, bet perziurekit ir de ir co.uk - kartais kainos skiriasi, arba buna ta pati eurais ir svarais 4u.gif  Kodukas pirmam apsipirkimui 20% 4u.gif

O koduka atsiuncia susikurus account'a?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 05 25, 23:44)
O koduka atsiuncia susikurus account'a?

ten apacioje, dar nesusikurus reikia uzsisakyti naujienas nauju emailu, ir i ta emaila atsiuncia mirksiukas.gif , tada jei dar neturit accounto - galima tuo emailu susikurti blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kas bandėt 30% nuolaidos kodą Ar veikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 05 27, 16:20)
Merginos, kas bandėt 30% nuolaidos kodą Ar veikia? g.gif

Ką tik patikrinau, veikia bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
o veikia tik tam tikriems batams? tie kurie, nepapuola į teisngą kategoriją, pretenduoti negali, ania? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2013 05 28, 10:18)
o veikia tik tam tikriems batams? tie kurie, nepapuola į teisngą kategoriją, pretenduoti negali, ania? rolleyes.gif

Taip, veikia tiems, i kuriuos nukreipia paspaudus ta reklamini skydeli.
Atsakyti
http://www.javari.fr...6...&pageCode=d
gal kas turite tokias balerinas, ar atitinka dydis ir ar patogios? atrodo tokios minkštutės g.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2013 05 28, 10:18)
o veikia tik tam tikriems batams? tie kurie, nepapuola į teisngą kategoriją, pretenduoti negali, ania? rolleyes.gif

Įsidėkite į krepšelį ir pabandykite pritaikyti nuolaidą, tada aiškiai matysis 4u.gif
Aš nuoroda nesinaudojau, tiesiog į krepšelį įsidėjau mane dominančias basutes ir suedžiau kodą..
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 05 28, 11:05)
http://www.javari.fr...6...&pageCode=d
gal kas turite tokias balerinas, ar atitinka dydis ir ar patogios? atrodo tokios minkštutės g.gif


Danijoje tokias mačiau smile.gif. Galite užsukti ir pasimatuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 05 28, 11:44)
Įsidėkite į krepšelį ir pabandykite pritaikyti nuolaidą, tada aiškiai matysis  4u.gif 
Aš nuoroda nesinaudojau, tiesiog į krepšelį įsidėjau mane dominančias basutes ir suedžiau kodą..

Pabandžiau, bet neatsirado eilutės kur suvesti kodą. reiškia neveikia biggrin.gif
Atsakyti
Clarks 36,37 ir 37.5 dydis
Atsakyti
Grąžinau nekokybiškus batus į Javari.fr. Gavau el. laišką iš fulfillment-messages@javari.fr ir matau, kad jie paskaičiavo siuntimo išlaidas 2,79 EUR. Aš dar nenusiunčiau pašto išlaidų kvito. Ar verta jį siųsti? Kokiu el. adresu? Ar šiuo galima fulfillment-messages@javari.fr?
ačiū toms, kurios pagelbės
Atsakyti