Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Kokie man siti grazus wub.gif http://www.javari.de...D...=/mythings/
Tik gadina viska baltas vidus tongue.gif
Beje ju kaina "Danijoj" 220 elte cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 04 11, 18:35)
Merginos ar atitinka Gabor dydziai, pvz nesioju 38-39 dydi, koki imti  g.gif  4u.gif

Man nešiojančiai 38, tinka 38,5. Ne vieną modeliuką teko matuotis. Tai sakyčiau reiktų puse dydžio didesnius imti, nei įprastai nešiojat.
Atsakyti
Ar grazins pinigus, jei panesiojau pora men. croksus ir suplyso oda prie siules doh.gif
Atsakyti
Ateinu, merginos, pagirti javari.de tempų.
Praėjusį penktadienį pirkau kambarines tapkes (Fly Flot, nebėra jau pirkti to modelio, 13 eurų. Negaliu vaizdo parodyti g.gif ). Išsiuntė paštu. Ir kaip nustebau, kai jau šiandien gavau savo šiltutes, patogias ir tinkamo dydžio tapkes thumbup.gif
Taigi, nenusiminkit, jei prekę išsiunčia paštu, o ne DHL. Atkeliauja kartais ir paštu greitai, pasirodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2013 04 12, 08:15)


Labai grazu ant graziu koju wub.gif
Atsakyti
Kaip keistai - siu croksu kaina perkant i UK adresa tik 19 euru (33-34 dydzio) g.gif

http://www.javari.de... ...=/mythings/
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 04 12, 17:11)
Ateinu, merginos, pagirti javari.de tempų.
Praėjusį penktadienį pirkau kambarines tapkes (Fly Flot, nebėra jau pirkti to modelio, 13 eurų. Negaliu vaizdo parodyti  g.gif ). Išsiuntė paštu. Ir kaip nustebau, kai jau šiandien gavau savo šiltutes, patogias ir tinkamo dydžio tapkes  thumbup.gif
Taigi, nenusiminkit, jei prekę išsiunčia paštu, o ne DHL. Atkeliauja kartais ir paštu greitai, pasirodo  4u.gif

Na as dar nesulaukiu kovo 26d. uzsakytu batuku, kurie issiusti pastu. Taip kad mano atveju tempas letas biggrin.gif
Atsakyti
As irgi nesulaukiu pavasariniu, nors neaisku ar sulaukus ju reikes, nes manau prie tokiu sinoptiku prognoziu, tiesiai i basutes spirsimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 04 12, 18:11)
Praėjusį penktadienį pirkau kambarines tapkes Išsiuntė paštu.  šiandien gavau

QUOTE(~me2za~ @ 2013 04 13, 09:01)
Na as dar nesulaukiu kovo 26d. uzsakytu batuku, kurie issiusti pastu. Taip kad mano atveju tempas letas  biggrin.gif

Pirkta javari.de Siuntė iš UK, tai gal taip greitai ir gavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 11, 19:12)
Man jie atrodo labai sunkiai priderinami, tokie sviesiai rudi su kailiuku su kalniuku...
Pvz mano zieminiai paltai raudoni ir melyni spalviskai netiks, o juoda turiu tik pukini palta, tokie aukstakulniai prie puchavyko irgi netinka.
Bet vistiek noriu, nes atrodo silti ir pigus.
Jus turit? Tikrai kulnas patogus? laugh.gif
Kaip dydis?

Susigundžiau ir aš jais, dar laukiu. Bet pamąsčiau, kad atsiliepimai geri, kaina gera, o neišpirkti.. tai gal visai ne tokie jau jie geri g.gif
Atsakyti
Gal kas susiduret su Manas batu dydziais.
Atsakyti
Gavau antrus Rockport
Pirmus pardaviau, nes man labai mazinti jie, visu dydziu. Gal todel, kad by Adidas. Pirkau didesnius. Truput darbe panesiojau. Idomus, minksti, amortizuojasi.
Sio metu yra kai kuriu dydziu labai gera kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 13 balandžio 2013 - 19:33