Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Jolė*** @ 2013 05 07, 09:17)
O čia jau kaip pasiseks. Pirkau tuo pačiu užsakymu 4 poras batų, išskaidė pirkinį ir 2 atsiuntė per kurjerį, o 2 turėjau eiti pasiimti į paštą. Pažiūrėkit jų atsiųstame laiške, jei parašyta, kad atsiųs per DPD, DHL ar kokią kitą kurjerių tarnybą, tai atveš į vietą, o jei jokio įrašo apie pristatymo tarnybą nėra, vadinasi gausit paprastą neregistruotą paketą ir teks į paštą eiti, nebent geras paštininkas atneš pats. Čia jau gal 100 kartų kalbėjom, kad niekada negali iš anksto žinoti, kokį pristatymo būdą jie pasirinks, matyt, turi kažkokias savas taisykles arba batai būna nebūtinai ten, iš kur juos pirkot.

aciu paziuresiu savo laiskuose, bet jei per pasta tai manau kad ir nebegausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 05 07, 09:49)
Merginos, aš ieškau basučių be kulno odinių, 39 dydžio, bet negaliu rast nieko gera kaina. Ar matėt ką nors įdomesnio?Šitos, kurių nuorodą numečiau, labai gražios, bet man per brangios verysad.gif


Šios panašios į jūsų nusižiūrėtas ir dvigubai pigiau mirksiukas.gif
Basutės
Atsakyti
Na, man kolkas sekasi greitai is javari.de batus gauti smile.gif
Paskutinis pirkinys vaikiski batai atkeliavo greiciau nei per savaite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 05 07, 09:49)
Merginos, aš ieškau basučių be kulno odinių, 39 dydžio, bet negaliu rast nieko gera kaina. Ar matėt ką nors įdomesnio?Šitos, kurių nuorodą numečiau, labai gražios, bet man per brangios verysad.gif


paskutine pora
http://www.javari.de.../...&pageCode=d
Calvin clein http://www.javari.fr...r...&pageCode=d

Sitos tokios patogios atrodo http://www.javari.de.../...&pageCode=d
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 08 gegužės 2013 - 07:37
4u.gif 4u.gif
Ecco labai gražūs ir kaina daug geresnė. Aš perėjau prie balerinų, labai patogu, bet šita pora man kiek didoka. Ar Calvin Klein dydis atitinka?
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 05 08, 19:31)
4u.gif  4u.gif
Ecco labai gražūs ir kaina daug geresnė. Aš perėjau prie balerinų, labai patogu, bet šita pora man kiek didoka. Ar Calvin Klein dydis atitinka?


O 38 nematavot? Gal mažesnis dydis tiktųsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Užsisakiau šiuos Mexx 39 dydį sau ir 40 draugei. Kulnai kiek aukštoki, bet neatsispyriau. Manau tiks kokioms progoms. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
pirmąkart užsisakiau iš Javari ir tenka grąžinti. Gal kas pagelbėtų: aprašyme apie grąžinimą rašoma, kad turi atsiųsti specialų barkodą, grąžinimo adresą ir faktūrą., tačiau faktūros negavau. Gal dėl to, kad parašius jiems laišką dėl broko, jie patys atsiuntė nuorodą, kur buvo specialus barkodas ir grąžinimo adresas? Ar galiu grąžinti be faktūros?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugi123: 14 gegužės 2013 - 22:47
QUOTE(Dziugi123 @ 2013 05 14, 23:46)
Sveikos,
pirmąkart užsisakiau iš Javari ir tenka grąžinti. Gal kas pagelbėtų: aprašyme apie grąžinimą rašoma, kad turi atsiųsti specialų barkodą, grąžinimo adresą ir faktūrą., tačiau faktūros negavau. Gal dėl to, kad parašius jiems laišką dėl broko, jie patys atsiuntė nuorodą, kur buvo specialus barkodas ir grąžinimo adresas? Ar galiu grąžinti be faktūros?


Tai tiek ir užtenka. Su Bar kodu įdėkite į dėžutę, o adresą priklijuokite ant siuntinio.

O kokie batai brokuoti buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 15 gegužės 2013 - 10:48
Gal kuri nors turite Diesel batus (ypatingai domina balerinos)? Labai įdomu, ar dydžiai atitinka, ar nemažinti.
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 05 15, 12:48)
Tai tiek ir užtenka. Su Bar kodu įdėkite į dėžutę, o adresą priklijuokite ant siuntinio.

O kokie batai brokuoti buvo?


Ačiū už pagalbą
Crocs Crosband - dirželis per trumpas, nesilaiko ant crosco, tik per jėgą pavyksta užtempti ir nučiuožia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugi123: 15 gegužės 2013 - 12:24
QUOTE(FruitCocktail @ 2013 05 15, 12:40)
Gal kuri nors turite Diesel batus (ypatingai domina balerinos)? Labai įdomu, ar dydžiai atitinka, ar nemažinti.

Turiu neodines, i mazaja puse, visisi mano batai 8 dydis su 25cm peda, siu noretusi 8,5. Cia USA dydziu turejau omeny.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 15 gegužės 2013 - 13:21