Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(karra @ 2013 05 06, 16:05)
sveikos,

pirmą kartą (iš gal 10 siuntinių..) javari.de batai neateina... nei anksciau (kaip visuomet) nei laiku, nei dabar - 2 dienos termino... ką daryti? ar esate susidūrę su tokia situacija?...

K.
verysad.gif


As kantriai laukiu. Man irgi tas pats.10 dienu po termino rasiau jiems, issiunte pakartotinai. Laukiu is naujo vel.
Atsakyti
QUOTE(~me2za~ @ 2013 04 30, 16:46)
Sveikos merginos,
Kai lygiai menesi laiko nesulaukiau batuku, praeita savaite parasiau Javariui. Jie man iskart kita diena pervede Eurus uz negautus batukus. O siandien tuos batukus gavau  blush2.gif  Kaip man dabar su jais atsiskaityti??? Rasyti per ten pat, kur rasiau del negauto siuntinio???  g.gif



kokiu e-adresu rasote? as pasiunčiau tuo, kur gavau, pranešimą, tai "auto-atsakiklis" įsijunge verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Olimpiete @ 2013 05 02, 08:34)
As rasau angliskai ir atsakyma gaunu angliska.


kokiu e-mail'u rasote? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mok123 @ 2013 05 06, 15:53)
Sveikos,
reikia pagalbos g.gif  Naujoke ir nerandu kur registruotis, kaip uzsipildyti teisingai pradinius duomenis. Ar nera kur temeleje pavyzdziu? gal tiesiog prazioplinau ir nerandu?

Pirma temos puslapi paskaitykit.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 05 06, 17:03)
Pirma temos puslapi paskaitykit.


Taip, pirmame psl. tikrai yra ir apie atsaukima uzsakymo ir apie daugeli problemu, taciau nera apie uzsiregistravima. Gal visos tokios ismintingos ir taip sutariate su vokieciu kalba. Man kazkaip nesiseka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mok123 @ 2013 05 06, 19:57)
Taip, pirmame psl. tikrai yra ir apie atsaukima uzsakymo ir apie daugeli problemu, taciau nera apie uzsiregistravima. Gal visos tokios ismintingos ir taip sutariate su vokieciu kalba. Man kazkaip nesiseka schmoll.gif


Užsiregistruokite javari.co.uk, tas pats login'as ir passwordas tiks ir javari.de ir javari.fr, be to javari.co.uk galesite pasiziureti, kas kur randas, todėl ir vokiškame bus lengva susigaudyt
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 05 06, 16:11)
As kantriai laukiu. Man irgi tas pats.10 dienu po termino rasiau jiems, issiunte pakartotinai. Laukiu is naujo vel.



parasiau - gavau atsakyma 30 min begyje, kad turi problemu ir prase palaukti 10 dienų.... jo. kas toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2013 05 06, 21:14)
parasiau - gavau atsakyma 30 min begyje, kad turi problemu ir prase palaukti 10 dienų.... jo. kas toliau  g.gif

Viskas bus gerai, nepergyvenkit mirksiukas.gif
Įtariu, kad po 10 dienų bus praėjęs maždaug mėnuo nuo jūsų batų išsiuntimo. Jei per tiek laiko siuntinuko negausit, tada vėl parašysit, o jie arba išsiųs antrą porą (jei dar turės tokius pačius), arba grąžins pinigus. Bet yra čia buvę, kad jau gražindavo pinigus arba išsiųsdavo antrą porą, o tada ateidavo ir pirmoji paklaidžiojusi kažkur pašte rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki, dar patrukdysiu 4u.gif o javari siuntinius reikia paste atsiimti? ar atveza namo. klausiu nes uzsakiau i vyro darbo adresa(nezinodama, kad situacija su siuntimu taip pasikeite doh.gif ), o ten lapuku abejoju kad paliks verysad.gif
Atsakyti
mano siuntinius paštas atveža į namus, jeigu tuo momentu nieko nėra namuose, tada palieka lapelį, kad pasiimčiau siuntinį kitą dieną. Buvau nulėkusi ir tą pačią dieną, kai grįžusi iš darbo radau lapelį, bet pašte siuntinio nebuvo - sako: laiškininkė vežiojasi, skaitykit , kas parašyta lapelyje, atsiimti kitą dieną smile.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 05 07, 07:25)
sveiki, dar patrukdysiu 4u.gif  o javari siuntinius reikia paste atsiimti? ar atveza namo. klausiu nes uzsakiau i vyro darbo adresa(nezinodama, kad situacija su siuntimu taip pasikeite doh.gif ), o ten lapuku abejoju kad paliks verysad.gif


O čia jau kaip pasiseks. Pirkau tuo pačiu užsakymu 4 poras batų, išskaidė pirkinį ir 2 atsiuntė per kurjerį, o 2 turėjau eiti pasiimti į paštą. Pažiūrėkit jų atsiųstame laiške, jei parašyta, kad atsiųs per DPD, DHL ar kokią kitą kurjerių tarnybą, tai atveš į vietą, o jei jokio įrašo apie pristatymo tarnybą nėra, vadinasi gausit paprastą neregistruotą paketą ir teks į paštą eiti, nebent geras paštininkas atneš pats. Čia jau gal 100 kartų kalbėjom, kad niekada negali iš anksto žinoti, kokį pristatymo būdą jie pasirinks, matyt, turi kažkokias savas taisykles arba batai būna nebūtinai ten, iš kur juos pirkot.
Atsakyti
Kiek paskutiniu metu gavau paprastu paštu, visi batai buvo siųsti iš UK, nors užsakinėjau vokiškame puslapyje. Tuo tarpu iš Vokietijos siuntė per DHL unsure.gif. Ar yra kam siuntė vokiečiai paprastu paštu (t.y. iš Vokietijos)?
Atsakyti
Merginos, aš ieškau basučių be kulno odinių, 39 dydžio, bet negaliu rast nieko gera kaina. Ar matėt ką nors įdomesnio?Šitos, kurių nuorodą numečiau, labai gražios, bet man per brangios verysad.gif
Atsakyti