Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Anamaze @ 2013 05 02, 08:29)
sveiki
ar jus javari kaip rasote angliskai ar vokiskai? vistik noriu uzklausti del savo siuntinio


As rasau angliskai ir atsakyma gaunu angliska.
Atsakyti
Sakykit, kai siunčiat brokuotus ar suplyšusius atgal, sulaukiat kol susisieks, ar spausdinatės barkodą ir siunčiat iš karto?
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 05 02, 09:09)
Sakykit, kai siunčiat brokuotus ar suplyšusius atgal, sulaukiat kol susisieks, ar spausdinatės barkodą ir siunčiat iš karto?

O kodel turi susisiekt?


Merginos, tai dabar jau per kurjerius nebesiuncia?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 05 02, 11:02)
O kodel turi susisiekt?
Merginos, tai dabar jau per kurjerius nebesiuncia?


Nu pvz. nusiunčiau per mein konto, kad noriu grazinti brokuotus, idejau nuoroda i nuotraukas, bet tas brokas labai sunkiai nuotraukose įžiūrimas - plėmukai šviesesni ant bato nosies. Nu o gal jie nesutiks grąžinti pinigų ir priimti batų. Merginos kartais parašo, kad jie susisiekia, bet gal jos rašo užklausimą, o ne grąžinimą pildo. Nesusidūrus dėl to ir klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 05 02, 11:08)
Nu pvz. nusiunčiau per mein konto, kad noriu grazinti brokuotus, idejau nuoroda i nuotraukas, bet tas brokas labai sunkiai nuotraukose įžiūrimas - plėmukai šviesesni ant bato nosies. Nu o gal jie nesutiks grąžinti pinigų ir priimti batų. Merginos kartais parašo, kad jie susisiekia, bet gal jos rašo užklausimą, o ne grąžinimą pildo. Nesusidūrus dėl to ir klausiu blush2.gif

Tai jau nesioti, ar ne?
Nes naujus siuskit ir viskas, kam cia laukt. Jei neuzskaitys kaip broko (abejoju), tai tik negrazins uz siuntimo islaidas.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 05 02, 11:08)
Nu pvz. nusiunčiau per mein konto, kad noriu grazinti brokuotus, idejau nuoroda i nuotraukas, bet tas brokas labai sunkiai nuotraukose įžiūrimas - plėmukai šviesesni ant bato nosies. Nu o gal jie nesutiks grąžinti pinigų ir priimti batų. Merginos kartais parašo, kad jie susisiekia, bet gal jos rašo užklausimą, o ne grąžinimą pildo. Nesusidūrus dėl to ir klausiu blush2.gif


tai cia kalba eina tik apie siuntimo atgal paslaugos apmokejima, nes jus turite teise grazinti naujus batus be jokios priezasties.
o jeigu brokas, tai issiunciate atsispausdine koda su parinktimi Artikel ist fehlerhaft ar kazkaip ten panasiai, neprisimenu dabar tiksliai, bet bent jau as taip dariau) ir siunciate tuos batus atgal. O rasau atskirai jau paskui del to, kad noriu kad grazintu siuntimo islaidas, nes batas brokuotas.
Jeigu batai jau nesioti ir islindo brokas, tai rasau iskart laiska, jie kaip visada labai apgailestauja, iskart duoda man nuoroda su barkodu ir grazina siuntimo atgal islaidas, taip pat arba grazina pinigus uz batus arba issiuncia nauja pora, jeigu dar tokia turi.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 05 02, 11:02)
Merginos, tai dabar jau per kurjerius nebesiuncia?


man paskutines 4 poras batu issiunte paprastu ir dvieju vis dar laukiu nesulaukiu.
Atsakyti
merginos, kaip Jūs manot ką man daryti-
basučių Tamaris vidinis padukas (panešiojus aną vasarą ne tiek ir daug laiko rugpjūčio mėn) atsiklijavo,susiraitė , po pėda taip nejaukiai gurunkščiuojasi...ar čia skaityti gamintojo broką?
Mano manymu neturėtų taip būti, turėtų jis laikytis ilgai ir nepatogumų man nesukelti.
Ar galėčiau jiems kokį laišką nusiųsti?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2013 05 02, 14:53)
merginos, kaip Jūs manot ką man daryti-
basučių Tamaris vidinis padukas (panešiojus aną vasarą ne tiek ir daug laiko rugpjūčio mėn) atsiklijavo,susiraitė , po pėda taip nejaukiai gurunkščiuojasi...ar čia skaityti gamintojo broką?
Mano manymu neturėtų taip būti, turėtų jis laikytis ilgai ir nepatogumų man nesukelti.
Ar galėčiau jiems kokį laišką nusiųsti?


As manau, kad kokybiskuose batuose taip neturetu atsitikti ax.gif Tai taip iseitu , kad brokas g.gif
Bandykit rasyti jiems, blogiausiu atveju nieko neprarandate parasydama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 05 02, 11:45)
Tai jau nesioti, ar ne?
Nes naujus siuskit ir viskas, kam cia laukt. Jei neuzskaitys kaip broko (abejoju), tai tik negrazins uz siuntimo islaidas.


Nenešioti.
Atsakyti
gavau šiandien tokius batuku http://www.javari.de...0...&pageCode=d
labai faini sedziu apsipatenkinus ir dydis atitinka, mokejau 28 pinigus ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

reikia pagalbos g.gif Naujoke ir nerandu kur registruotis, kaip uzsipildyti teisingai pradinius duomenis. Ar nera kur temeleje pavyzdziu? gal tiesiog prazioplinau ir nerandu?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

pirmą kartą (iš gal 10 siuntinių..) javari.de batai neateina... nei anksciau (kaip visuomet) nei laiku, nei dabar - 2 dienos termino... ką daryti? ar esate susidūrę su tokia situacija?...

K.
verysad.gif
Atsakyti