Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Sveikos merginos. Kas nors pirkot Marco Tozzi ? 4u.gif Kaina panašu, kad nebloga ir mano draugė svarsto ar paimti.
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 04 24, 14:15)
Sveikos merginos. Kas nors pirkot Marco Tozzi4u.gif Kaina panašu, kad nebloga ir mano draugė svarsto ar paimti.


Už tokią kainą odines galima rasti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 04 24, 14:32)
Už tokią kainą odines galima rasti cool.gif

Žinoma, bet jai patinka spalvos. Ar matėt ka nors panašaus iš odos?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 24, 11:55)
Šiandien apžiūrėjau, kad daugumos merkliste laikomų batų kainos pakilo doh.gif Kaikurių grįžo į pradinį lygį, kai kurių buvo ženkliai padidintos doh.gif O tikėjausi, kad balandžio pabaigoj kainos dar pakris. Turbūt nuolaidų sezonas baigėsi g.gif
Papildyta:





Jo, kad kainos pakilo ir aš pastebėjau, ir vakar varna nenusipirkau, šian dvigubai kaina pakilus doh.gif
Na gal dar bus kokių nuolaidų greitu metu...

Šiandien gavau Debbie batelius.


Na, bet kaip ir rašė prieš tai panelė viena, kuri turi debbie batelius, tikrai nedidinti, man tai sakyčiau, kad net pamažinti truputi, o labai gaila, be galo patiko ir labai patogūs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eulali: 24 balandžio 2013 - 21:17
QUOTE(Eulali @ 2013 04 24, 22:14)
Jo, kad kainos pakilo ir aš pastebėjau, ir vakar varna nenusipirkau, šian dvigubai kaina pakilus  doh.gif
Na gal dar bus kokių nuolaidų greitu metu...

Šiandien gavau Debbie batelius.
Na, bet kaip ir rašė prieš tai panelė viena, kuri turi debbie batelius, tikrai nedidinti, man tai sakyčiau, kad net pamažinti truputi, o labai gaila, be galo patiko ir labai patogūs...

Mano koja 25.5cm tai sakyciau 39.5. Dabbie batelius pirkau 40d nes siats dysi kainvo dvigubai pigiau nei 39d ir ka.... krentu bevei kis ju. unsure.gif Taigi mano atveju visai nepamazinti Debbie batai, didinti labiau.

Airstep batai irgi nemazinti visai,i didziaja puse jie. Matavausi siandien.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 24, 23:14)
Mano koja 25.5cm tai sakyciau 39.5. Dabbie batelius pirkau 40d nes siats dysi kainvo dvigubai pigiau nei 39d ir ka.... krentu bevei kis ju. unsure.gif  Taigi mano atveju visai nepamazinti Debbie batai,  didinti labiau.

Airstep batai irgi nemazinti visai,i didziaja puse jie. Matavausi siandien.



Hmm, o as nesioju 40, bet 40 dydis man mazas.. na matyt batus reik matuotis, kiekvienam zmogui skirtingai su dydziais ir su panasiais pedu ilgiais:)
Atsakyti
QUOTE(Eulali @ 2013 04 24, 23:20)
Hmm, o as nesioju 40, bet 40 dydis man mazas.. na matyt batus reik matuotis, kiekvienam zmogui skirtingai su dydziais ir su panasiais pedu ilgiais:)

Zinokite isiklijavau i juos stora stora silikoni uzkulni ir vistiek per ilgi dar galetu buti trumpesni,taip kad tikrai nesivaidena man:D
P.S Mano peda saura.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kuri pirkote guminius botus, vis žiūrinėju ir bijau su dydžiu apsišauti, gal kuri konkrečiai įmes nuorodeles, kuriais botais liko patenkinta. Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 04 25, 09:50)
Sveikos  4u.gif  Gal kuri pirkote guminius botus, vis žiūrinėju ir bijau su dydžiu apsišauti, gal kuri konkrečiai įmes nuorodeles, kuriais botais liko patenkinta. Būčiau dėkinga  4u.gif


Pirkau Ilse Jacobsen guminukus, nuostabus. Atitinka dydi.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 25, 00:16)
Zinokite isiklijavau i juos stora stora silikoni uzkulni ir vistiek per ilgi dar galetu buti trumpesni,taip kad tikrai nesivaidena  man:D
P.S Mano peda saura.


Ot kad man taip doh.gif Be proto man jie gražus, nenoriu skirtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 25, 11:27)
Pirkau Ilse Jacobsen guminukus, nuostabus. Atitinka dydi.


Gal galite įmesti konkrečią nuorodėlę 4u.gif ? Ačiū
Atsakyti
Tai einat į javarius, kopijuojate pavadinimą ir žiūrite kurie patinka.
Atsakyti