Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Ar sitie nepamazinti g.gif

https://www.javari.de/dp/B006FHJYL8
Atsakyti
Užsakiau draugei šiuos Naturino ir Ecco kitai žiemai. Paskutiniai du užsakymai dar neatvyko. Panašu, kad teks laukti ilgiau nei įprastai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2013 04 20, 10:59)
aš šiuos turiu nusipirkus. Mano koja skaityčiau prie platesnių ir 39, jie man kaip tik.


dekui, o kokiA spalva emet gal ta bordo?
mano dydzio tik ta spalva likus, tai dabar galvoju ka daryt g.gif
Atsakyti
Gal kas pirkot tokius batus Mexx Mila kaip su dydziais ? Ar atitinka ?
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 04 21, 22:12)
Gal kas pirkot tokius batus  Mexx Mila kaip su dydziais ?  Ar atitinka ?


Nežinau kaip su dydžiais, bet jie atrodo labai gerai ir kaina žema.Manau kažkas čia pirko batus šios firmos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 04 20, 10:35)
Gavau siuos Buffalo ilgaaaulius kitai ziemai https://www.javari.de/dp/B008FKNTYQ

Dydi atitinka, ir tinka tik siaurai blauzdai, kas man turint plona blauzda (34 cm) buvo labai aktualu thumbup.gif

Ir siaip patiko, idomesne, nenuobodi  spalva smile.gif Ir kaina gera thumbup.gif


O viduj yra pasiltinimas?
Atsakyti
QUOTE(zaraja @ 2013 04 22, 19:01)
O viduj yra pasiltinimas?


taip, yra ir neplonas, tik ne naturali vilna , o poliesteris, bet siaip atrodo , kad turetu buti silti; ir atsiliepimuose rase, kad silti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 04 21, 16:57)
dekui, o kokiA spalva emet gal ta bordo?mano dydzio tik ta spalva likus, tai dabar galvoju ka daryt  g.gif

bordo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, prisidirbau, labai reik pagalbos, HELP užsisakiau du kart visa krepšio turinį, o visai užsakyti nenorejau, ir jau atvažiuoja kurjeris...KĄ DARYTI, gal neimti ir grąžins?????? AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(Lina K. @ 2013 04 23, 11:16)
Sveikutes, prisidirbau, labai reik pagalbos, HELP užsisakiau du kart visa krepšio turinį, o visai užsakyti nenorejau, ir jau atvažiuoja kurjeris...KĄ DARYTI, gal neimti ir grąžins?????? AČIŪ

taip. Galite 1 neimti, bet tuomet nepamirškit jiems parašyti, kad 2 kartus nuskaičiavo pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 04 23, 15:11)
taip.  Galite 1 neimti, bet tuomet nepamirškit jiems parašyti, kad 2 kartus nuskaičiavo pinigus smile.gif

ACIU 4u.gif ,
susirasiau su javariais, tai sako viskas ok, palikt pas kurjeri ir kad grazins pinigus per 5-10 dienu, (kada gaus batus), smile.gif
Atsakyti
Šiandien apžiūrėjau, kad daugumos merkliste laikomų batų kainos pakilo doh.gif Kaikurių grįžo į pradinį lygį, kai kurių buvo ženkliai padidintos doh.gif O tikėjausi, kad balandžio pabaigoj kainos dar pakris. Turbūt nuolaidų sezonas baigėsi g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tasty @ 2013 04 17, 20:11)
O kaina pasikeitė visiems dydžiams ar tik tam, kurio reikėjo? Manau, kad neatsitiktinumas, nes juk javari ir amazon bendrai viskas  ax.gif
Kokie čia batai? Smalsu pasidarė  biggrin.gif

Gavau batus. Man jie labai labai thumbup.gif Šitie:
http://www.javari.de...K...=/mythings/
Kokybė super, žiūrisi gražiai, apie tokius ir svajojau. Tiesa, Brunella batai didinti. Prieš tai buvau pirkus šiuos
user posted image
Tai 41 dydis, man nešiojančiai 40 -41, smarkiai per dideli. Įsidėjus paduką net didoki. Bet bateliai gražūs nerealiai, kokybiški labai. Žodžiu, patiko man Brunella bateliai, tai pirkau ilgaaulius. Tik šį kartą ėmiau 40 dydį. Tai pats tas thumbup.gif Tiesa, tinka tik siaurai pėdai.
Papildyta:
Mamai pirkom šiuos mokasinus (gamintojas -Manitu, man negirdėtas g.gif )
user posted image
Odiniai, 41 dydis kainavo tik apie 20 eur. Nu bet tinkai tik siaurai pėdai doh.gif Pas mamą kauliukas išsišokęs, tai niekaip nepanešiotų, tad keliaus atgal į javari.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 24 balandžio 2013 - 10:58