Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Jolė*** @ 2013 04 18, 21:26)
Gavau šiandien šlepetes. Kadangi esu šalčmirė, tai apsrupinau kitai žiemai. Pirkau mėlynas, 41 dydžio, vidpadžio ilgis 26 cm. Viduje vilna, jinai šiek tiek pešasi, na, kai pas mus vasaros praktiškai nelabai yra, tai neužilgo gal ir išbandysiu  biggrin.gif
Kainavo 10,53 eur
https://www.javari.de/dp/B0082AS930


As ir gavau identiskas ir 41 dydi biggrin.gif man i mazesnes siek tiek pirstas remiasi.
Joliuk, db tarp musu kazkas bendro biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 04 18, 22:01)
As ir gavau identiskas ir 41 dydi biggrin.gif man i mazesnes siek tiek pirstas remiasi.
Joliuk, db tarp musu kazkas bendro biggrin.gif  lotuliukas.gif


Aha, abi šiltakojės būsim ir MB negasdinsim savo varliškumu biggrin.gif Šiaip darbe moteros mano tas šlepetes labai išgyrė, man jos tokios mielos, babos rankdarbius primena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 17, 22:33)
O čia tokia visur galiojanti garantija ar tik javaryje? g.gif

siaip LT odiniams batams taikoma 2 metu garantija ax.gif del tasiu tiksliai negaliu pasakyti, bet manyciau visiems odos gaminiams taikoma g.gif


QUOTE(chruste @ 2013 04 18, 16:38)
Tai parašiau jiems laišką. Pasirodo kažkaip pirkdama sugebėjau tuo pačiu e-pašto adresu, bet kitu slaptažodžiu (vienas ženklas skyrėsi) susikurti naują account'ą ir jie mato mano visus užsakymus, o aš senus, nes naujas - naujoje paskyroje  blush2.gif  doh.gif Vat taip vat būna. Nu bet visvien sekti kazkaip tų savo užsakymų negaliu tik pristatymo datos nurodytos ir viskas. O Lieferung verfolgen tokio iš vis nėra  schmoll.gif Tai vat lauksiu toliau vadinasi.


nu va sakiau biggrin.gif vadinasi issiunte pastu paparastu, teks palaukti ilgiau
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 04 18, 22:42)
Laikiau ir aš juos ilgai savo merkliste smile.gif
O kiek cm vidpadis?


26cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 04 18, 21:26)

Pirkau ir smarkiai apkalbėtus Riekerius, tiesiog pažiūrėjau, kad kitam žiemos sezonui nei vienos nepranešiotos batų poros neturiu, tai taip liūdna pasidarė, o čia pirkinys neskausmingas, gal ir pravers  biggrin.gif Pirkau 41 dydį, jei ką domins išmatavimai, galėsiu gavusi pakomentuoti.

Kaip jums tie riekeriai realybei? Ne bobiski? Patogus? Nepamazinti?
Net mano mama sako, kad Rieker pencininkiu firma biggrin.gif
Bet as ir apie juos vis pagalvoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 19, 13:00)
Kaip jums tie riekeriai realybei? Ne bobiski? Patogus? Nepamazinti? 
Net mano mama sako, kad Rieker pencininkiu firma  biggrin.gif
Bet as ir apie juos vis pagalvoju. smile.gif

aš nusipirkau irgi šituos išguirtuosius, tai tikrai ne pensiniškai atrodo ant kojos, o vyriški kai kurie modeliukai tai man išvis super thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, yra Tamaris modelių 41 dydžio gera kaina jei kas ieškot sandalų. Tikėkimės jog bus kodai naujai kolekcijai nes kainos vis dar per aukštos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 19, 12:00)
Kaip jums tie riekeriai realybei? Ne bobiski? Patogus? Nepamazinti? 
Net mano mama sako, kad Rieker pencininkiu firma  biggrin.gif
Bet as ir apie juos vis pagalvoju. smile.gif


Kol kas negavau, negaliu komentuoti. Jeigu nuoširdžiai prisipažinti, tai Riekeriai ir kiti vokiški batai man kaip vokiški automobiliai golfas ar audinė - patvarūs, tvirtai sukalti, gan patogūs ir liaudis juos mėgsta, bet draivo ir cinkelio juose nelabai rasta biggrin.gif Nors aš jau ir ne jauniklė, ale be patogumo dar norisi ir žavumo. Tad važinėju su Toyota ir myliu ispaniškus batus blush2.gif Na, šis modelis gal nebus labai bobutinis, nors kaina tokia, kad pensininkai įpirktų smile.gif Matysim ką turėsim biggrin.gif
Atsakyti
As norejau bateliu neaukstu kulniuku, visai patiko sie Tamaris http://www.javari.de...2...=/mythings/ , bet pamatavau juos LT parduotuvej, tai pamazinti ir kulniukas toks nestabilus, einant kojos is sonus svyruoja ax.gif
Atsakyti
Gavau situos Clarks, isimylejau is pirmo zvilgsnio wub.gif( tik kaina mano buvo 65eur)
http://www.javari.de... ...=/mythings/
realiai labai grazus, tiks ir i darba, ir vakare kur nors.Pade idetas paminkstiniinimas pedai, matyt kad butu patogiau.Mano peda yra apie 25cm, emiau 39 dydi, ant dezes raso 5 1/2, tai priekis ciut laisvas.Aulas neplatus, graziai apgula blauzda
Atsakyti
Nesiseka pastaruoju metu man su Javari verysad.gif Parkeliavo išsvajotieji Dr. Martens'ai - iš britų, siuntė paprastu paštu, užsakyti buvo balandžio 6 d. Visų pirma labai nustebau, kokia lengva dėžė. Kerzai, ir dar tokie ilgi, gali sverti ir 3 kg, juolab, kai žinai, kad Dr. Martens įdeda į galus geležines apsaugas, tokias, jog per pirštus pervažiavus automobilio ratui nieko nenutinka. Atidarius nuogąstavimai pasitvirtina - lengvučiai, kaip popieriniai. Ant pačių rašo, kad oda tik viršuje, vidus - ne oda. Pas britus nurodyta, kad viduj oda ir ne oda, pas vokiečius ir prancūzus - kad oda ir viršus, ir vidus. Jokių geležų - nė kvapo. Įkišus koją pasijunta, kad tas "popierius" visgi kietas - liežuviai įsiuvimo vietose nepatogiai susirietę, spaudžia. Pavyksta šiek tiek ištiesinti - gal nešiojant susiplotų ir nebespaustų. Net nebežinau, ką daryti. Šiaip ant kojos gražiai atrodo. Pas britus mokėjau litais apie 380, pas francus ir vokiečius jie kainuoja apie 550-650 lt. Gerų kerzų kaina ir turi būti nemaža, bet tikrai ne popierinių schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 19 balandžio 2013 - 15:12
QUOTE(Erszebeth @ 2013 04 19, 16:11)
Pas britus mokėjau litais apie 380, pas francus ir vokiečius jie kainuoja apie 550-650 lt. Gerų kerzų kaina ir turi būti nemaža, bet tikrai ne popierinių  schmoll.gif

Baisi kaina, pagal jusu aprasyma tikrai tiek neverti.
Atsakyti