Įkraunama...
Įkraunama...

Picos į namus Kaune

Sveiki, gal galėtumete pasidalinti savo patirtimi apie picų užsakyma į namus Kaune, gal kokią geresnę picerija rekomenduotumet? pasidalinkite savo patirtimi, kurios picerijos picos skaniausios.
Atsakyti
mums skaniausios is pica pica ir express pica
Atsakyti
Sveiki, gal kas ragavot pepperpizza picų Kaune. Parašykit atsiliepimus
Atsakyti
Sveiki, gal kažkas užsakinėjot iš http://www.pepperpizza.lt picerijos Kaune, parašykite atsiliepimus ar skanios picos?
Atsakyti
Jei gyvenat Kaune uzsisakykit is www.pepperpizza.lt
Man ten picos pacios geriausios ir pasirinkimas super smile.gif
Kadangi as nevalgau mesos ir siaip prisilaikau dietos, o picas labai megstu blush2.gif , tai pica su varskes suriu ar su varske - super
Atsakyti
QUOTE(ERNEST222 @ 2013 06 19, 02:06)
Sveiki, gal kas ragavot pepperpizza picų Kaune. Parašykit atsiliepimus


Sveiki, taip teko ragauti , labai skanios , kazkokios jos kitokios nei kitur , nezinau kuom ,bet skonis geras , sultingos , socios ,priedu pakankamai uzdeta( tikiuosi, kad taip ir bus visada , o ne tik pradzioje kol klientus prisitrauks) smile.gif ir pasirinkimas didelis, kiekvieno skoniui ,yra ir su zuvim ir su mesa ir vegetarisku nemazai ir keletas idomesniu niekur nematytu pvz su varske ar varskes suriu . Na zodziu man patiko kazkas naujo .
Atsakyti
http://www.pepperpizza.lt - Užsisakiau - paragavau - patiko, ilgai laukti nereikejo kol atvež , rekomenduoju. mažai čia kas diskutuoja apie picas į namus Kaune. Būtų idomu jei visi pasidalintu savo patirtimi kur geriausios picos Kaune ir kodel? nes picerijų kaune apie 40. Noretusi užsisakyti ir ragauti geriausių picerijų maistą, Pepper pizza Kaune viena iš naujausių picerijų, kolkas viskas gerai, nenuvyle.
Atsakyti
Apie Arena Pizza Kaune:

http://maistodiletan...s-ar-biura.html
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2013 07 15, 11:32)


Neblogas straipsnelis, galetu si kritike pervaziuoti per visas kaune esancias picerijas ir pafotkinti picu ir paragauti o paskui apie kiekviena picerija su nuotraukytem ir smulkiu paaiskinimu ikelti kaip ir kas.
Atsakyti
QUOTE(ERNEST222 @ 2013 06 19, 02:06)
Sveiki, gal kas ragavot pepperpizza picų Kaune. Parašykit atsiliepimus

Pepperpizza teko ragauti, tikrai patiko ir nustebino skoniu ir picos ispildymu (kai ingredientai buna tik centre, o sonuose valgai paploteli). Kaip tik pirkome pica su nuolaidų kuponu, tai buvo puiki kainos ir kokybės pusiausvyra.
Pica pica man patinka del savo įdomaus pado, teko valgyti keletą kartų, tai be galo patiko berods Havajų Barbekiu, o kitoms man ir vyrui trūko skonio.

Kartą atsitiktinai buvom užklydę į Picukė, picos pritaikytos lietuviškam skoniui, tik padas buvo puslėtas, kas reiškia mažai brandintą tešlą.

Bella italia po ilgo laiko teko užsukti, tai ten 100 metų nekinta tas klasikinis skonis, kaip buvo prieš 10 metų taip ir dabar, bet buvo išties skanu smile.gif o gal nostalgija padarė savo smile.gif

O kai nenorim eksperimentuoti- imame iš Piko pica, kaina padori, o skoniu per keletą metų neteko nė karto nusivilti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 07 22, 17:42)
Pepperpizza teko ragauti, tikrai patiko ir nustebino skoniu ir picos ispildymu (kai ingredientai buna tik centre, o sonuose valgai paploteli).  Kaip tik pirkome pica su nuolaidų kuponu, tai buvo puiki kainos ir kokybės pusiausvyra.
Pica pica man patinka del savo įdomaus pado, teko valgyti keletą kartų, tai be galo patiko berods Havajų Barbekiu, o kitoms man ir vyrui trūko skonio.

Kartą atsitiktinai buvom užklydę į Picukė,  picos pritaikytos lietuviškam skoniui, tik padas buvo puslėtas, kas reiškia mažai brandintą tešlą.

Bella italia po ilgo laiko teko užsukti, tai ten 100 metų nekinta tas klasikinis skonis, kaip buvo prieš 10 metų taip ir dabar, bet buvo išties skanu smile.gif o gal nostalgija padarė savo smile.gif

O kai nenorim eksperimentuoti- imame iš Piko pica, kaina padori, o skoniu per keletą metų neteko nė karto nusivilti smile.gif

Kaip suprantu visos geros kažkuom ir visos išskirtinės kažkuom. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ERNEST222 @ 2013 07 23, 03:09)
Kaip suprantu visos geros kažkuom ir visos išskirtinės kažkuom.  smile.gif

ne kazkuom, o parasyta kuom smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti