Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

Merginos darau siandien uzsakyma is e5p Alytus Vilnius buvo batu papildymas junkites
Atsakyti
MANGOOUTLET.com UŽSAKYTA
4u.gif prisijungusioms
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 18, 09:52)
kai namie sedi - ir butinai visa seima - gal ir galima neest po 6-7, mes 6 tik gryztam, naturalu kad isbadeje, tai puolam gamintis, jei pasiseka ant 8 ir valgom, o jei pirma i SM uzsuku - tai ir 9 nusikelia blush2.gif  Pati per diena daznai net pamirstu apie valgyme - neturiu kada ir kur unsure.gif  - o del viso kito - arbatos niekad ir negeriau su cukrumi, duona tik juoda ir tik su grudais visa seimyna valgom, batonas tik savaitgali su kiausiniu keptas, ir koses - nugi valgom - bet va esu grazi rolleyes.gif  ir ne gramu maziau lotuliukas.gif

nesuk galvos i bankrotus - juk pirkt smagu, o jei dar ir priezasti kam to reik turi - isvis super thumbup.gif


aš irgi kai pradėjau dirbt 5 kg priaugau, grįžti 6, kol susitvarkai, padarai valgyt, tai valgai tikrai tik apie 8 ir už visą dieną.
Ir maisto tikrai ne daugiau suvartojo, bet reiškia orginizmui labai nepriimtinas toks režimas



QUOTE(Šyška @ 2013 04 18, 10:44)
Pas mane ant pilvo labiausiai liko po 3 vaikų. Ir kaip suprantu nelabai ką galima padaryt be odos tempimo operacijos... Bandžiau dietos laikytis, sportuot - svorio numečiau, bet pilvo sritis nesikeitė sad.gif


aš tai su pilvu irgi nieko nepadarau, o dar kai pas mane jis supjaustytas, ta kažkaip jau ir susitaikiau, kad be šansų
Atsakyti
o tesco rubams yra koks veikiantis kodukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 04 18, 14:48)
aš irgi kai pradėjau dirbt 5 kg priaugau, grįžti 6, kol susitvarkai, padarai valgyt, tai valgai tikrai tik apie 8 ir už visą dieną.
Ir maisto tikrai ne daugiau suvartojo, bet reiškia orginizmui labai nepriimtinas toks režimas

labai labai svarbu, ne per vieną kartą dienos porciją suvalgyti! Reikia valgyti dažnai po nedaug, o ne vieną-du kartus dienoje daug. Idealu valgyti būtų kas tris valandas. Paaiškinimą girdėjau tokį -kai organizmas gauna retai valgyti, jis supranta, kad atėjo badas ir reikia kaupti atsargas. Tuo tarpu, kai valgai dažnai, organizmas supranta, kad ne badmečio laikas, kad pastoviai gaus dozę, ir atsargų nekaupia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 18, 16:26)
o tesco rubams yra koks veikiantis kodukas g.gif


nėra. intensyviai ieškojau vakar. nieko schmoll.gif
Atsakyti
Labukas,

priimciau kelias kaunietes i www.Sportsdirect.com krepsiuka. Noreciau nupirkti siandien, eurais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 18, 15:26)
o tesco rubams yra koks veikiantis kodukas g.gif

Yra berods tik pirmam pirkimui...
Atsakyti
uzsakinesiu HM

Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 12:27)
as impulse sukau kazkoki toki gana platu, ir viduje buvo daug mazu spygliuku, ir jis sukosi labai gerai, ne taip, kaip mano is rimi biggrin.gif  tai reik apziureti, gal kur kokia firma uzrasyta ant jo  g.gif

p.s. nauja tema sukuriau, nekurkit  4u.gif

jei užmatysit, kur gera kaina gerą lanką, pasidalinkit čia 4u.gif Matosi, kad tema daug kam aktuali ax.gif Ech, būtų gerai, kad nusiperki lanką ir talija plonėja (be lanko sukimo), nusiperki Bio akmenį ir namai švarūs (be valymo) blush2.gif O tai dabar mirkstu internete, žinau, kad stebuklingi gaminiai yra pirkti, kai ką net nusiperku, bet nėra kada tų stebuklų išbandyti (visą laiką SM praryja doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 04 18, 17:10)
Yra berods tik pirmam pirkimui...


neveikia schmoll.gif unsure.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 18, 16:14)
jei užmatysit, kur gera kaina gerą lanką, pasidalinkit čia 4u.gif Matosi, kad tema daug kam aktuali ax.gif Ech, būtų gerai, kad nusiperki lanką ir talija plonėja (be lanko sukimo), nusiperki Bio akmenį ir namai švarūs (be valymo) blush2.gif O tai dabar mirkstu internete, žinau, kad stebuklingi gaminiai yra pirkti, kai ką net nusiperku, bet nėra kada tų stebuklų išbandyti (visą laiką SM praryja doh.gif )


Turiu šį lankas, sunkus, masažuojantis, bet veikia tik mechaniniu būdu biggrin.gif Bet jau kai veikia, tai ir rezultatas būna bigsmile.gif
Atsakyti