Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

Man patarimo reikia. Gal kas įsivaizduojate kokio maždaug dydžio galėtų būti 30 litrų arba 42 litrų skalbinių dėžė?
Noriu paimti iš čia http://beta.lt/lt/vi...irps_vidurnakti
Ale dydžio visai nesuprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 04 18, 13:06)
koki lanka pirkote ir is kur?


Pirmo lygio, minštą su sparneliais, hoola hoop ar kažkaip panašiai vadinasi. Pirkau iš pigu.lt. Buvo akcija, mokėjau apie 55, šiaip jis apie 150 lt kainuodavo. Bet čia prieš metu jau buvo.

Lyg toks http://pigu.lt/as_se..._hoop?id=817127
Tik mano apie 1 kg sveria ir iš 6 dalių. Ir nesutikčiau, kad jis "daro minimalų masažą". Labai gerai tas masažas jaučiasi, ypač jei stripriau pasuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 18 balandžio 2013 - 12:14
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 04 18, 12:56)


Dekui, ten as jau maciau, bet gal kas nors mate kur nors kitur panasaus, nu niekaip daugiau nerandu arba labai paprastos visos arba be proto brangios mirksiukas.gif . Kazkaip sove i galva ikurtuviu proga tokia dovana nunesti. Ar tinka?
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 04 18, 12:10)
Pirmo lygio, minštą su sparneliais, hoola hoop ar kažkaip panašiai vadinasi. Pirkau iš pigu.lt. Buvo akcija, mokėjau apie 55, šiaip jis apie 150 lt kainuodavo. Bet čia prieš metu jau buvo.

Lyg toks http://pigu.lt/as_se..._hoop?id=817127
Tik mano apie 1 kg sveria ir iš 6 dalių. Ir nesutikčiau, kad jis "daro minimalų masažą". Labai gerai tas masažas jaučiasi, ypač jei stripriau pasuku.



as impulse sukau kazkoki toki gana platu, ir viduje buvo daug mazu spygliuku, ir jis sukosi labai gerai, ne taip, kaip mano is rimi biggrin.gif tai reik apziureti, gal kur kokia firma uzrasyta ant jo g.gif

p.s. nauja tema sukuriau, nekurkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 18 balandžio 2013 - 12:34
QUOTE(kipitun @ 2013 04 18, 13:06)
Man patarimo reikia. Gal kas įsivaizduojate kokio maždaug dydžio galėtų būti 30 litrų arba 42 litrų skalbinių dėžė?
Noriu paimti iš čia http://beta.lt/lt/vi...irps_vidurnakti
Ale dydžio visai nesuprantu ax.gif


Dabar galvoju, kad šiukšlių dėžės 30 litrų būna. Tai kaip skambinių dėžei, labai maža būtų. Kokią patalynę, tai manau be šansų sukišti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 04 18, 13:36)
Dabar galvoju, kad šiukšlių dėžės 30 litrų būna. Tai kaip skambinių dėžei, labai maža būtų. Kokią patalynę, tai manau be šansų sukišti g.gif

tikrai maza 4u.gif pas mus 60 lt, tai pats tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 18, 12:40)
tikrai maza  4u.gif pas mus 60 lt, tai pats tas  biggrin.gif



as irgi palyginau su siuklsiu deziu ltr, tai ir man pasirode sios labai mazos, as tai net nezinau kiek musu, turbut visi 100 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2013 04 18, 07:17)
čia buvo retorinis klausimas, kaip geriau siųstis iš internetinės pardės - ar pirkti per grupinį dabar, nes ne vieno reikia  g.gif

Tai iš kurios internetinės parduotuvės?
Papildyta:
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 18, 09:31)
...o ant saldytuvo pakabinau nuotrauka, kur sveriau 62 kg, padeda biggrin.gif , taaaaip atmusa nora kazka isidet i burna..

O jei tokios foto nėr, tai randi norimų kg figūra,klijuoji savo galvą ir kabini ant šaldytuvo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kipitun @ 2013 04 18, 10:35)
Nu žinokit, aš daug ką esu išbandžiusi. Ir iš patirties galiu pasakyti, kad  viskas taip skanu. Nu kaip gi neėsti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gaminti neskaniai..
Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 11:05)
oj 46 turbut mano uzpakalis vienas tik sveria  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
nu nerealus jūsų pokalbiai.. gera juoko dozė...
Papildyta:
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 18, 12:08)
Kazin ar sportsdirect lanku yra g.gif , reikia paziuret.

Reik to sunkaus ir su tais spuogais. Draugė suko, mėlynių su laiku nebus, liemeniui thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nari @ 2013 04 18, 12:41)
Mergaites, gal kas mate ka nors panasaus, kur nors smile.gif
Labai reikia storo stiklo vazos dovanai  mirksiukas.gif

user posted image

Vilkpėdėj tokių būdavo nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 18, 14:40)


Vilkpėdėj tokių būdavo nemažai.



O kurioj vietoj mazdaug?

Perskaiciau, kad Sapranauskas is gyvenimo pasitrauke, sunku patiketi unsure.gif
Atsakyti
Retas aš ten svečias, reiktų pasivaikščiot, gal ir kitose yra, bet visokių vazų ir panašių dalykų buvo kai įeini pro bromą, iškart į kairę, čiut į priekį paeini ir prasideda po kaire ir po dešine pardės. Tai va po kaire ir buvo ta pardė, po to šalia su papildais visokiais ir dar paskutinė su kosmetika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 18 balandžio 2013 - 13:53
QUOTE(EliSla @ 2013 04 18, 13:09)
BananaRepublic rašo, kad tik šiandien vakare nuo 16 val UK laiku duos 25% nuolaidą. Bet žiūriu jei ne SALE, tai jau taip brangu, kaži ar kokybė jau ten tokia gera... taip išlepinę dabar visokie E5P ar SD... ir dar tas pavadinimas ne toks prestižinis kaip koks GAP būtų  smile.gif . O papildomai dar plius 15% su naujienlaiškiu turbūt neduos  g.gif .


ka zinau kaip ta kokybe, uz brangiai tikrai nepirkciau, pirkau is sale sijona, po keliu kartu prairo prie skeltuko, o 15 proc galioja naujienlaiskio, tiek gap uzsiregistravus tike bananu respublikoje.
Atsakyti
QUOTE(Nari @ 2013 04 18, 14:46)
Perskaiciau, kad Sapranauskas is gyvenimo pasitrauke, sunku patiketi  unsure.gif

kažkoks siaubas doh.gif
Atsakyti