Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 18, 11:08)
As irgi lanka labai noriu. Bandziau pas drauge, kokias 3 min sukau, tai vach, kaip skanuuuu buvo, bet melyniu nebuvo. Ji sake po kazkiek laiko taip neskauda ir melyniu neatsiranda.

O del kapsuliu, netikiu stebuklais, bet jos man padeda maziau valgyt ir patogiai jaustis, kad ir po 18 val.

Kazin ar sportsdirect lanku yra g.gif , reikia paziuret.

apie kokias kapsules eina kalba?
Atsakyti

Gal kuri noretu jungtis prie giorgio armani pudrytes, gera kaina. Parasykit man az, pasidalintume siuntima 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kas mate ka nors panasaus, kur nors smile.gif
Labai reikia storo stiklo vazos dovanai mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
as labai noriu nusipirkti parafino vonele, sakau gal kas irgi uzmate kur pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2013 04 18, 12:14)
apie kokias kapsules eina kalba?


1-2 psl atgal dejau nuorodas
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2013 04 18, 12:20)
Gal kuri noretu jungtis prie giorgio armani pudrytes, gera kaina. Parasykit man az, pasidalintume siuntima  4u.gif


iš kokios parduotuvės ?
Atsakyti
QUOTE(Nari @ 2013 04 18, 12:41)
Mergaites, gal kas mate ka nors panasaus, kur nors smile.gif
Labai reikia storo stiklo vazos dovanai  mirksiukas.gif

user posted image

http://www.bohemia.l...0245220667.html
Atsakyti
labas,
gal zinote kuri, kas cia per problema, HM susidedu 3 prekes is skyriaus 3uz2 bet nieko nenuminusuoja man, vakar minusavo, o siandien pilnas kainas rodo ka bedaryciau.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 11:58)

o jei rimtai, tai kiek zinau, tai lanko sukimas padeda, pati kol kas tik pradejau sukti, ir po 5 minuciu bandymu jau turiu melyniu juosta  lotuliukas.gif  aisku skauda ziauriai, na bet jei pades, reiks kentet.

drinks_cheers.gif labai padeda, tik reikia netingeti sukti biggrin.gif ir maziausiai 10 min. i viena puse ir 10 min. i kita wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sokeja1981 @ 2013 04 18, 11:56)
labas,
gal zinote kuri, kas cia per problema, HM susidedu 3 prekes is skyriaus 3uz2 bet nieko nenuminusuoja man, vakar minusavo, o siandien pilnas kainas rodo ka bedaryciau.



o vakar uzsakyma daret ar tik bandet pasizaisti?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 11:05)
oj 46 turbut mano uzpakalis vienas tik sveria  lotuliukas.gif


Oi kaip žvengiau lotuliukas.gif

QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 11:58)
o jei rimtai, tai kiek zinau, tai lanko sukimas padeda, pati kol kas tik pradejau sukti, ir po 5 minuciu bandymu jau turiu melyniu juosta  lotuliukas.gif  aisku skauda ziauriai, na bet jei pades, reiks kentet.


Tikrai padeda, išbandyta. Svorio nemažina, bet cm nuo talijos nuima. Man tai kai svoris nelabai trukdo, svarbiau proporcijas atsatatyti, tai lankas įdealus sportas. Įsijungi teliką ir suki atsistojus thumbup.gif
Po antro vaiko sukau 4 mėnesius, tai -5 cm, BE JOKIO maisto reguliavimo, su nereliais saldumynų kiekiais. Paskui vaikai pradėjo skirtingu metu pietų miego eiti, paskui į darbą išėjau, tai užmečiau tą lanką. O dabar ir vėl išsitraukiau.
Pirmą kartą ir man mėlynės buvo, bet supratau, kad jį tiesiog truputi aukščiau sukti reikia, ir jokių mėlynių nebeliko. Skausmas po 3 dienų maždaug sumažėja. Po savaitės jau po 30 min sukau be skausmų.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 04 18, 13:03)
Oi kaip žvengiau lotuliukas.gif
Tikrai padeda, išbandyta. Svorio nemažina, bet cm nuo talijos nuima. Man tai kai svoris nelabai trukdo, svarbiau proporcijas atsatatyti, tai lankas įdealus sportas. Įsijungi teliką ir suki atsistojus thumbup.gif
Po antro vaiko sukau 4 mėnesius, tai -5 cm, BE JOKIO maisto reguliavimo, su nereliais saldumynų kiekiais. Paskui vaikai pradėjo skirtingu metu pietų miego eiti, paskui į darbą išėjau, tai užmečiau tą lanką. O dabar ir vėl išsitraukiau.
Pirmą kartą ir man mėlynės buvo, bet supratau, kad jį tiesiog truputi aukščiau sukti reikia, ir jokių mėlynių nebeliko. Skausmas po 3 dienų maždaug sumažėja. Po savaitės jau po 30 min sukau be skausmų.
Sėkmės 4u.gif


koki lanka pirkote ir is kur?
Atsakyti