Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(kipitun @ 2013 04 18, 10:35)
Nu žinokit, aš daug ką esu išbandžiusi. Ir iš patirties galiu pasakyti, kad  viskas taip skanu. Nu kaip gi neėsti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


zodziu mudvi liksim grazios - o anos tegu eina kudintis lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2013 04 18, 11:10)
Laba,
Smalsumas nuzudys mane, jei nesuzinosiu blush2.gif -kokiu?

blush2.gif mano klausimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 18, 11:36)
zodziu mudvi liksim grazios - o anos tegu eina kudintis lotuliukas.gif  rolleyes.gif

as vis galvoju g.gif ka palaikyti g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 04 18, 09:35)
Nu žinokit, aš daug ką esu išbandžiusi. Ir iš patirties galiu pasakyti, kad  viskas taip skanu. Nu kaip gi neėsti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



suprantu, as irgi taip sakiau kazkada kaip galima neest? ir po 6-7 neest? tai nerealu, neimanoma ir t.t. o kaip galima gert arbata be cukraus, o dieve, o kas dar valgo juoda duona su grudais, isvis psichai kazkokie, juk batonas pats skaniausiais biggrin.gif o tos koses, bueeee kosmaras. bet dabar viskas pasikeite, ir pripratau ir normaliai, adaptuoju pagal save, ir visai nebadauju, normaliai valgau, tik pakeiciau produktus smile.gif aisku nezinau kaip cia bus toliau, bet be piliuliu kol kas apsieinu. svoris po biski krenta, tikiuos ir nebeaugs biggrin.gif

tik didziausia problema kudejant, gi rubu norisi daaau, labai daug, ir visko lotuliukas.gif jei anksciau buvo tik dvejos poros dzinsu sarovaru, dabar gi norisi ir kelniu, ir leginsu, ir aukstaklniu, ir basuciu ir visko, boze boze, banrotas bus.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 10:40)


tik didziausia problema kudejant, gi rubu norisi daaau, labai daug, ir visko  lotuliukas.gif  jei anksciau buvo tik dvejos poros dzinsu sarovaru, dabar gi norisi ir kelniu, ir leginsu, ir aukstaklniu, ir basuciu ir visko, boze boze, banrotas bus.


biggrin.gif nebus. sutaupysit nuo šokoladų lotuliukas.gif cool.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 04 16, 22:57)

Va kaip tik dabar renkuosi, parašysiu kaip sekės tongue.gif



Ar pavyko asdoj apmoket?
Man nei vakar, nei siandien neleidzia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 10:40)
suprantu, as irgi taip sakiau kazkada kaip galima neest? ir po 6-7 neest? tai nerealu, neimanoma ir t.t. o kaip galima gert arbata be cukraus, o dieve, o kas dar valgo juoda duona su grudais, isvis psichai kazkokie, juk batonas pats skaniausiais  biggrin.gif  o tos koses, bueeee kosmaras. bet dabar viskas pasikeite, ir pripratau ir normaliai, adaptuoju pagal save, ir visai nebadauju, normaliai valgau, tik pakeiciau produktus  smile.gif aisku nezinau kaip cia bus toliau, bet be piliuliu kol kas apsieinu. svoris po biski krenta, tikiuos ir nebeaugs  biggrin.gif

tik didziausia problema kudejant, gi rubu norisi daaau, labai daug, ir visko  lotuliukas.gif  jei anksciau buvo tik dvejos poros dzinsu sarovaru, dabar gi norisi ir kelniu, ir leginsu, ir aukstaklniu, ir basuciu ir visko, boze boze, banrotas bus.


kai namie sedi - ir butinai visa seima - gal ir galima neest po 6-7, mes 6 tik gryztam, naturalu kad isbadeje, tai puolam gamintis, jei pasiseka ant 8 ir valgom, o jei pirma i SM uzsuku - tai ir 9 nusikelia blush2.gif Pati per diena daznai net pamirstu apie valgyme - neturiu kada ir kur unsure.gif - o del viso kito - arbatos niekad ir negeriau su cukrumi, duona tik juoda ir tik su grudais visa seimyna valgom, batonas tik savaitgali su kiausiniu keptas, ir koses - nugi valgom - bet va esu grazi rolleyes.gif ir ne gramu maziau lotuliukas.gif

nesuk galvos i bankrotus - juk pirkt smagu, o jei dar ir priezasti kam to reik turi - isvis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 18, 10:36)
zodziu mudvi liksim grazios - o anos tegu eina kudintis lotuliukas.gif  rolleyes.gif

as jungsiuos prie jusu lotuliukas.gif
Atsakyti
kriiste, tai su laiku as tikiu, kad liksiu grazi ir niekur nesidesiu biggrin.gif o kai bus antras vaikas, tai dar atsides, ale kol ner 30 dar nori tu kg biski stipriau atsikratyti, nes po to jau oh sunkiai tai seksis.
Papildyta:
QUOTE(dzemute @ 2013 04 18, 09:56)
as jungsiuos prie jusu  lotuliukas.gif



gedos turetumet biggrin.gif nescia uzsakineja M dydzio rubus, kai as nenescia nuo XL pradejau maratona biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 18 balandžio 2013 - 09:58
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 10:58)
kriiste, tai su laiku as tikiu, kad liksiu grazi ir niekur nesidesiu  biggrin.gif  o kai bus antras vaikas, tai dar atsides, ale kol ner 30 dar nori tu kg biski stipriau atsikratyti, nes po to jau oh sunkiai tai seksis.
Papildyta:
gedos turetumet  biggrin.gif  nescia uzsakineja M dydzio rubus, kai as nenescia nuo XL pradejau maratona biggrin.gif

tai pala pala, as pries pirma nestuma 46 sveriau , tai man kad ilyst i senus rubus vajeee kiek reiketu badauti, dabar va jau 65 kg o nestumo dar tik 6 menuo, nenulipu nuo spurgu ir sokoladu, vos i lova isiridenu, tai kas bus toliau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 18, 11:01)
tai pala pala, as pries pirma nestuma 46 sveriau , tai man kad ilyst i senus rubus vajeee kiek reiketu badauti, dabar va jau 65 kg o nestumo dar tik 6 menuo, nenulipu nuo spurgu ir sokoladu, vos i lova isiridenu, tai kas bus toliau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man tuos jusu 65 rolleyes.gif - va ne nescia ir turiu garbingus 80 doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 18, 10:01)
tai pala pala, as pries pirma nestuma 46 sveriau , tai man kad ilyst i senus rubus vajeee kiek reiketu badauti, dabar va jau 65 kg o nestumo dar tik 6 menuo, nenulipu nuo spurgu ir sokoladu, vos i lova isiridenu, tai kas bus toliau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



oj 46 turbut mano uzpakalis vienas tik sveria lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 18 balandžio 2013 - 10:06
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 18, 11:03)
man tuos jusu 65 rolleyes.gif  - va ne nescia ir turiu garbingus 80 doh.gif  lotuliukas.gif

tai cia tik pradzia tik, tuoj ir pasivysiu ir pralenksiu dar, nes su pirmu 20 kg dejau paskutinius 2 men doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 11:05)
oj 46 turbut mano uzpakalis vienas tik sveria  lotuliukas.gif

nu speju dabar ir mano tiek, savo kelnes isimaunu tik iki keliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi gerai atrodo lotuliukas.gif suknytes kur trumpas nesiodavau dabar kaip bliuskutes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti