Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

Ar butu norinciu is TBS, nuo pilnos kainos 50 proc? galvojua ar parinkt, ar palikt vyra ant ledo su sampunu lotuliukas.gif man reik dar 47 svaru doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 18 balandžio 2013 - 08:17
QUOTE(Anamaze @ 2013 04 18, 07:51)

o kaip dabar gap nuskaiciuojaeurais ar kaip buvo rasyta per kelis konvertavimus g.gif

aciu


Rodo psl kainas eurais, bet nuo saskaitos nuraso svarus, t.y. nurase litus praeita karta man, bet rodo svaru suma aprasyme
Papildyta:
QUOTE(leone @ 2013 04 18, 08:37)
koks miestas?


Vilnius ax.gif
Atsakyti
www.pharmashopdiscount.com nuolaida uriage 20 proc. jei Vilniuje kas pirktų, prisijungčiau :4u
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 18 balandžio 2013 - 08:22
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 18, 08:51)
na as dar netoli pabegus nuo grazuoliu  lotuliukas.gif  bet laimes dar nepraradau, kaip tik atradau, kai ilendi i mazesni dydi, laimes daug daugiau nei suvalgius pyrago gabala  biggrin.gif  bet iki vaiku skyriaus nebegsiu, uzteks ir kokio uk 12  biggrin.gif



Pritariu, tooooooks kaifas uzsideti kelnes, kuriu neuztraukdavai ir iki puses sedimos, o dabar jos laisvai krenta. Numeciau nuo gruodzio 12 kg, kurie liko po antro nestumo, dar reikia atsikratyti 18, kurie liko po pirmo blush2.gif
Pripirkau kapsuliu, kad palengvint kancias (labai palengvina nasta), o ant saldytuvo pakabinau nuotrauka, kur sveriau 62 kg, padeda biggrin.gif , taaaaip atmusa nora kazka isidet i burna..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 18 balandžio 2013 - 08:32
Planuoju rytoj popiet daryti užsakymą http://www.aposparer.de
Jei būtų norinčių pasidalinti siuntimo mokestį, nuorodų su vnt. skaičiumi ir kaina laukčiau el. paštu witutes [eta] yahoo.com smile.gif

Vilnius (prie Žaliųjų ežerų) su galimybe atvežti iki centro 4u.gif
Atsakyti
Merginos senai buvau ilindusi GAP, siandien ilindau ir nebesuprantu doh.gif kainos eurais, bet kaip brangu viskas unsure.gif pasikeiciau kainas i svarus, pigiau gaunasi, na kai kurios prekes bangiau g.gif sakykit kurios pirko, ar galima pasikeisti kainas i svarus ir siusti i LT g.gif na kaip SD, raso svarais, galima pasirinikti eurais ir siusti i LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 04 18, 09:40)
Merginos senai buvau ilindusi GAP, siandien ilindau ir nebesuprantu doh.gif  kainos eurais, bet kaip brangu viskas unsure.gif  pasikeiciau kainas i svarus, pigiau gaunasi, na kai kurios prekes bangiau g.gif  sakykit kurios pirko, ar galima pasikeisti kainas i svarus ir siusti i LT g.gif  na kaip SD, raso svarais, galima pasirinikti eurais ir siusti i LT 4u.gif


jei svarais, tai tik i uk siusti, as siunciausi pries savaite, tai lyginau kainas eurais ir svarais, uz savo prekes eurais sutaupiau apie 50lt, matyt reikia ziureti, kurios ten brangiau, kurios pigiau iseina
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 04 18, 07:51)
ir dar klausimelis kaip zinoti, kad javari.de atsius ne paprastu pastu, nes anksciau per 5 d gaudavau, o paskaicius tema suprantu, kad yra pakeitimu

Kažin, ar yra būdas iš anksto tą sužinoti 4u.gif Kita vertus, kad ir siunčiant paprastu paštu, kad ir ilgiau užtrunka, bet tuos batukus vis tiek atsiunčia. Tik kantrybės daugiau reikia biggrin.gif (o net jei ir dingtų siuntinukas, tai jie be problemų arba išsiunčia naują porą, arba grąžina pinigus)

QUOTE(Anamaze @ 2013 04 18, 07:51)
o kaip dabar gap nuskaiciuojaeurais ar kaip buvo rasyta per kelis konvertavimus g.gif

Dedi į krepšelį eurais, o prieš mokant, krepšelyje būna užrašyta suma ir eurais, ir svarais. Tai nuskaičiuoja būtent tą sumą, kuri gaunasi svarais. Konertavimo tikrai nėra daugiau, nei kad būdavo anksčiau.
Aš tik nesuprantu, kam jie ant savo galvos pasidarė tokią painią sistemą g.gif Bet tai dar būtų nieko, tačiau kai aptinki, jog kokiam nors rūbui gap.co.uk puslapyje taikoma nuolaida, o gap.eu rodo visą kainą, tai pikta, kad taip diskriminuoja cool.gif Juk siunčia vis tiek iš ten pat, tai reik manyti, kad ir sandėlys tas pats...
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 18, 09:31)
Pritariu, tooooooks kaifas uzsideti kelnes, kuriu neuztraukdavai ir iki puses sedimos, o dabar jos laisvai krenta. Numeciau nuo gruodzio 12 kg, kurie liko po antro nestumo, dar reikia atsikratyti 18, kurie liko po pirmo blush2.gif
Pripirkau kapsuliu, kad palengvint kancias (labai palengvina nasta), o ant saldytuvo pakabinau nuotrauka, kur sveriau 62 kg, padeda biggrin.gif , taaaaip atmusa nora kazka isidet i burna..

Laba,
Smalsumas nuzudys mane, jei nesuzinosiu blush2.gif -kokiu?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 04 18, 10:04)
Kažin, ar yra būdas iš anksto tą sužinoti 4u.gif Kita vertus, kad ir siunčiant paprastu paštu, kad ir ilgiau užtrunka, bet tuos batukus vis tiek atsiunčia. Tik kantrybės daugiau reikia biggrin.gif (o net jei ir dingtų siuntinukas, tai jie be problemų arba išsiunčia naują porą, arba grąžina pinigus)
Dedi į krepšelį eurais, o prieš mokant, krepšelyje būna užrašyta suma ir eurais, ir svarais. Tai nuskaičiuoja būtent tą sumą, kuri gaunasi svarais. Konertavimo tikrai nėra daugiau, nei kad būdavo anksčiau.
Aš tik nesuprantu, kam jie ant savo galvos pasidarė tokią painią sistemą g.gif Bet tai dar būtų nieko, tačiau kai aptinki, jog kokiam nors rūbui gap.co.uk puslapyje taikoma nuolaida, o gap.eu rodo visą kainą, tai pikta, kad taip diskriminuoja cool.gif Juk siunčia vis tiek iš ten pat, tai reik manyti, kad ir sandėlys tas pats...



aciukas uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 17, 23:38)
pilnos parduotuvės FAIRY  bigsmile.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Tai labai labai svarbus pranešimas besirūpinantiems savo kūno apimtimis ir svoriu!
Ir kaip niekas anksčiau apie tai nepagalvojo ir mūsų visų neįspėjo?!!! Niekada daugiau neleiskite, kad šampūnas bėgdamas nuo plaukų, padengtų jūsų kūną! Ar kada paskaitėte, kas labai aiškiai parašyta ant šampūno etiketės?: „APIMTĮ DIDINANTIS PRODUKTAS“! Nenuostabu, kad niekaip nepavyksta atsikratyti nereikalingų kilogramų!
Taigi, nuo šiol pradedam praustis indų plovilkiu, kurio etiketė viliojančiai žada: „YPATINGAI GERAI RIEBALUS ŠALINANTIS PRODUKTAS“!
Atradę šią nuostabią išeitį, iš dušo niekad neišeisime:)))

super, begu fairy traukti ir nesti i vonia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 17, 23:24)
jooo, apie ta stebukla as svajojau ne vienus metus  lotuliukas.gif , bet nuo sio vasario supratau, kad reik nustot svajot, maziau est ir sportuoti, tikiuosi palikti grazuoliu gretas  tongue.gif


Nu žinokit, aš daug ką esu išbandžiusi. Ir iš patirties galiu pasakyti, kad viskas taip skanu. Nu kaip gi neėsti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 18 balandžio 2013 - 09:35