Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 16, 18:22)
noriu apsipręsti, ar per UK ar tiesiai į LT imti. gal kas patars, kaip geriau? ačiū


Skaičiuot reik, drabužiai nėra sunkūs, mano nuomone pigiau per UK 4u.gif Na nebent jau perkant virš kokių 10 kg, tai tada gal pigiau tiesiai Lietuvon biggrin.gif

QUOTE(daivoncas @ 2013 04 16, 21:44)
SOS SOS SOS
Prisikroviau direct.asda.com krepšį, bet negaliu sumokėt. Gal jau lietuviškų kortelių nepriima? Atsiliepkit kas pirkot paskutiniu metu.... Temos nesekiau, gal kas pasikeitė. Ačiū toms, kurios atsakys.


Va kaip tik dabar renkuosi, parašysiu kaip sekės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(simvila @ 2013 04 16, 21:53)
Labas vakaras,gal kas galite pakomentuoti CLARKS avalynes dydzius.Ar atitinka?
Aciu atsakiusioms 4u.gif


Kitoje temoje mergaitė buvo įmetusi lentelę: http://www.clarks.eu/help/fitguide
Bet dar kiek priklauso ir nuo modelio.
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2013 04 16, 22:39)
per kiek dienu gaunat siuntinuka is everything5pound, kai laiske parasyta, jog siuntinys supakuotas ir issiustas? Ar galima kazkaip sekti siuntinio kelione? Dekui atsakiusioms.

Tai gal gavote zinute, jog uzsakymas renkamas. Nes apie atsiuntima atsiuncia laiska is Fiver London Ltd <yourorder@dpd.co.uk> ir jame yra aiski nuoroda.
Atsakyti

Renku Boots uzsakyma 4u.gif

Siuntimas i UK adresa nuo 45svaru nemokamas.Turiu nuolaida 10% , jeigu surinksim uzsakyma bent uz 90svaru (truksta apie 30svaru iki nuolaideles)
Atvezimas is UK i LT 1.30svaro/kg

Krepsiukus siusti i xsimpax@gmail.com
Kaunas

Atsakyti
Gal kas renkate everything5pounds, prisijungciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simvila @ 2013 04 16, 22:53)
Labas vakaras,gal kas galite pakomentuoti CLARKS avalynes dydzius.Ar atitinka?
Aciu atsakiusioms 4u.gif

Atitinka, bet būtinai reikia žiūrėti pagal pėdos plotį mirksiukas.gif
Jų yra pas mus parduotuvėse, pamėginkite pasimatuoti 4u.gif
Atsakyti
laukiu dar norinciuju 5pounds, veiksmas kaunas i kitus miestus siunciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Gal galit padėt, noriu užsisakyt iš tos parduotuvės www.talkingfriends.eu, bet niekaip nepriima kortelės, error rašo ir tipo kreiptis į banką, jau ir kortelę pasikeičiau į debetinę, suvedu ką reik ir išmet man : Error from gateway:

2000 : The Authorisation was Declined by the bank.

Gal kas esat susidurusios?Atrodo ir siunčia į Lietuvą viską, ar čia man į banką reik kreiptis, kodėl mano debetinės kortelės nepriima Mastercard, swedbanko, gal bankas netinka? g.gif
Ačiū iš anksto už pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2013 04 17, 09:20)
sveikos  4u.gif

Gal galit padėt, noriu užsisakyt iš tos parduotuvės www.talkingfriends.eu, bet niekaip nepriima kortelės, error rašo ir tipo kreiptis į banką, jau ir kortelę pasikeičiau į debetinę, suvedu ką reik ir išmet man : Error from gateway:

2000 : The Authorisation was Declined by the bank.

Gal kas esat susidurusios?Atrodo ir siunčia į Lietuvą viską, ar čia man į banką reik kreiptis, kodėl mano debetinės kortelės nepriima Mastercard, swedbanko, gal bankas netinka?  g.gif
Ačiū iš anksto už pagalba  4u.gif

Jums reikia uzregistruoti savo kortele saugioj bankininkystej ar pan. g.gif Galima internetu.
Atsakyti
Šiandien apie 15-16 val. pirksiu SD Vilniuje
esam 4, labai reikia dar bent dviejų prisijungiančių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 17 balandžio 2013 - 08:24
QUOTE(Neringiux @ 2013 04 17, 08:23)
Jums reikia uzregistruoti savo kortele saugioj bankininkystej ar pan. g.gif Galima internetu.

o kaip tai padaryt? blush2.gif ir kur čia reik užregistruot?toj pačioj svetainėj? g.gif Nesu pirkus pati be tarpininkių ir užsienio, tai tamsus miškas man.
Atsakyti
Sveikos, kokie siuntinukai ateina is:
http://www.everything5pounds.com/
registruoti ar ne? jei siuntiesi per Royal Mail International smile.gif
Atsakyti