Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(tuke @ 2013 04 16, 09:22)
Gal kas perka MANGOOUTLET , neblogas papildymas bigsmile.gif

Aš irgi prisijungčiau su 1 preke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2013 04 15, 20:34)
Tikrinau ir per post.lt , nieko nerodo  blink.gif . Parasiau jiems, laukiu atsakymo.

Post.lt Matos tik tada kai buna lietuvoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas renka is http://www.unserekleineapotheke.de ? noreciau prisijungti
Atsakyti
Ar esat kas pirke ir vartoję Green Coffe ? Iš kur geriau siustis ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 16 balandžio 2013 - 11:51
Labas,

Ar nei vienai nekilo problemu atsiskaitinejant su swedbank mastercard kreditine aliexpress? g.gif Pinigu yra, bet nepriima nors tu ka, raso, kad bankas atmeta mokejima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2013 04 16, 12:08)
Labas,

Ar nei vienai nekilo problemu atsiskaitinejant su swedbank mastercard kreditine aliexpress? g.gif Pinigu yra, bet nepriima nors tu ka, raso, kad bankas atmeta mokejima  doh.gif

pora kartu man buvo, su ta debetine. po to vel normaliai pradejo priimineti wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal apsidalintumėte patirtimi iš kur Mirena pigiau perkate?
Mano ginė sakė, kad panos jas per akcijas perka internetu, o paskui atsiima vaistinėse. Gal kas galėtumėte išsamiau papasakoti ax.gif
Dabar ieškojau, tai pigiau nei 550 lt neradau, o ginė sakė įmanoma už mažiau nei 400 lt nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 04 16, 13:09)
pora kartu man buvo, su ta debetine. po to vel normaliai pradejo priimineti wink.gif  4u.gif



Bet, kad cia kreditine, o ne debetine unsure.gif Normali kreditine, ne virtuali, o paprasta.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 04 16, 12:21)
Mergaitės, gal apsidalintumėte patirtimi iš kur Mirena pigiau perkate?
Mano ginė sakė, kad panos jas per akcijas perka internetu, o paskui atsiima vaistinėse. Gal kas galėtumėte išsamiau papasakoti ax.gif
Dabar ieškojau, tai pigiau nei 550 lt neradau, o ginė sakė įmanoma už mažiau nei 400 lt nupirkti.

va čia kažkiek pigiau plius vaistinė užskaito litus iš Norfos kortelės (jeigu, aišku, lankotės smile.gif ).
dar camelia.lt internetinėje vaistinėje daug kas būna daug pigiau. jeigu turiu laiko laukti, visada užsisakiau iš šių dvejų vietų.
na ir akcijų šiuo metu nėra, gal reikėtų laukti kažkokių akcijų, tada bus ir mažiau 400 g.gif

ir dar į lagaminų temą. pasirodė patogus toks dalykas lagamino pakavimui. kaip manote, ar tikrai patogus? ar eilinis kiniečių išmislas? g.gif
o gal kas kažką panašaus jau turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 16 balandžio 2013 - 12:52
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 16, 13:35)
va čia kažkiek pigiau plius vaistinė užskaito litus iš Norfos kortelės (jeigu, aišku, lankotės smile.gif ).
dar camelia.lt internetinėje vaistinėje daug kas būna daug pigiau. jeigu turiu laiko laukti, visada užsisakiau iš šių dvejų vietų.
na ir akcijų šiuo metu nėra, gal reikėtų laukti kažkokių akcijų, tada bus ir mažiau 400 g.gif


Ačiū, išsisaugojau šitą nuorodą. Dabar nuolat tikrinsiu, kol akcijos sulauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 04 16, 12:48)
Ačiū, išsisaugojau šitą nuorodą. Dabar nuolat tikrinsiu, kol akcijos sulauksiu smile.gif

Esu girdėjus,kad iš Rusijos,Baltarusijos,Lenkijos žymiai pigiau parveža ax.gif Tik pati tai niekam jos nerekomenduočiau,nebent būtinybė tikrai
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2013 04 16, 13:01)
Esu girdėjus,kad iš Rusijos,Baltarusijos,Lenkijos žymiai pigiau parveža ax.gif Tik pati tai niekam jos nerekomenduočiau,nebent būtinybė tikrai


o kodėl?
Atsakyti