Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(tuke @ 2013 04 16, 09:22)
Gal kas perka MANGOOUTLET , neblogas papildymas bigsmile.gif

Jei atsirastu perkanciu, prisijungciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2013 04 16, 09:50)
mergaites, gal kas rinksite is boots.com? ax.gif

Zadu pirkt, jei susirinks iki nemokamo smile.gif Bet Kaunas 4u.gif
Atsakyti
siandiena perku 5pounds, veiksmas kaunas i kitus miestus siunciu rasyti i az
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 04 16, 09:22)
Gal kas perka MANGOOUTLET , neblogas papildymas bigsmile.gif


Prisijungčiau su 3-4 prekėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2013 04 16, 09:25)
Aciu Jums  4u.gif
Kazi tie Dunlop geri  g.gif  reikes pasiskaitineti



As taip pat uzsisakiau pora lagaminu is Dunlop (raudona ir violetini), tai irgi laukiu sia savaite su nekantrumu, manau jie turetu buti neblogi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2013 04 16, 08:25)
Aciu Jums  4u.gif
Kazi tie Dunlop geri  g.gif  reikes pasiskaitineti


Kaip tik Dunlop ir pirkau kai buvo dienos prekė, berods po 5 svarus tokie nemaži biggrin.gif Atlaikė jau nemažai, tai gal sakyčiau ir neblogi biggrin.gif
Atsakyti
feelunique: 10 proc. nuolaida perkant 3 prekes ir daugiau, kodas: VC10OFF3

Terms & Conditions
1. This offer cannot be used in conjunction with any other feelunique.com voucher code promotion or VIP discount.
2. Discount codes exclude the following brands Stila, Gatineau, ghd, Ole Henriksen, Lily Lolo & Moroccanoil.

QUOTE(taskiukas @ 2013 04 16, 08:50)
mergaites, gal kas rinksite is boots.com? ax.gif

galeciau parinkti vilniuje smile.gif yra 10 proc. nuolaida nuo 100 svaru smile.gif tikiuosi, si karta praeis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Renku Boots uzsakyma 4u.gif

Siuntimas i UK adresa nuo 45svaru nemokamas.Turiu nuolaida 10% , jeigu surinksim uzsakyma bent uz 90svaru

Atvezimas is UK i LT 1.30svaro/kg

Krepsiukus siusti i xsimpax@gmail.com


Kaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 16 balandžio 2013 - 10:22
Prisijungčiau prie www.everything5pounds.com užsakymo Vilniuje.
Bendraukime per AZ
Atsakyti
Sveikos. Užsisakinėju iš mytoys.de vaikišką virtuvę ir suvedus visus duomenys prie pirkinių krepšiuko man parašė "Leider ist die Lieferung dieses Artikels aufgrund der Größe nicht in das von Ihnen gewählte Lieferland möglich." Nedraugauju su vokiečių kalba schmoll.gif , bet per google vertėją išsivertus suprantu, kad to daikto nesiųs, nes jo gabaritai per dideli, taip??? Prašau pagelbėkit. Nors šiaip ta suma 99 eu neišsiminusavo man, šiaip galėčiau daryti mokėjimą, bet dvejoju dėl to užrašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 04 16, 11:33)
Sveikos. Užsisakinėju iš mytoys.de vaikišką virtuvę ir suvedus visus duomenys prie pirkinių krepšiuko man parašė "Leider ist die Lieferung dieses Artikels aufgrund der Größe nicht in das von Ihnen gewählte Lieferland möglich." Nedraugauju su vokiečių kalba schmoll.gif , bet per google vertėją išsivertus suprantu, kad to daikto nesiųs, nes jo gabaritai per dideli, taip??? Prašau pagelbėkit. Nors šiaip ta suma 99 eu neišsiminusavo man, šiaip galėčiau daryti mokėjimą, bet dvejoju dėl to užrašo  g.gif


Su vokiečių kalba aš irgi nedraugauju, bet visada labai aiškiai verčia į anglų kalbą: Unfortunately, the supply of this product is due to the size not available in your selected supplier country.
Tai taip ir yra, kad deje, dėl dydžio į Jūsų pasirinktą šalį nesiųs.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą Liu, ech, kaip gaila verysad.gif o gal kuri užmatėte kur kokių vaikišku virtuvėlių būtų galima nusipirkti, noriu dukrytei dovanėlės smile.gif
pvz. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amellija: 16 balandžio 2013 - 10:43