Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(raar @ 2013 04 15, 11:38)
Sveikos  4u.gif

Koks čia papildomas fee pridedamas iš amazon.com?:

Import Fees Deposit  $12.69

Ar jau čia reiškia, kad sumoku LT muitą ir kai gausiu siuntinį, nebebus paskaičiuotas tas 21% importo pvm?


kad jie tiesiogiai nesiuncia i LT g.gif
Atsakyti
Alytus Vilnius siandien iki pirmos valandos renkamas zusaymas dar kaina po 28 Lt

http://www.everything5pounds.com rasykite y a.z.
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 04 15, 10:43)
kad jie tiesiogiai nesiuncia i LT  g.gif

tai kad įvedžiau savo šipingo adresą ir leidžia mokėti, t.y. paskutiniame žingsny esu, net pati nustebus buvau biggrin.gif

kažkuriam kitam amazone tai parašydavo prie prekių, kad neisunčia į mano destination, bet či ajokios klaidos nėra, tik apmokėt beliko paskausti g.gif
Atsakyti
sveikutes
gal kuri galit patarti - MB, nesiojanciam XL dydi, GAP'o striuke imti L ar vis tik XL? mezgtuka turi L dydzio ir tinka g.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

perku šiandien VILNIUJE iš GAP.EU - su 20% nuolaida visoms sale prekėms thumbup.gif
Noriu surinkti iki 75 eurų, kad ir siuntimas būtų nemokamas (tik nesu tikra, ar tie 75 čia be 20% nuolaidos turi būti, ar jau su ją... žiūrėsiu g.gif)
Rašykit eglynas@gmail.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2013 04 15, 11:58)
tai kad įvedžiau savo šipingo adresą ir leidžia mokėti, t.y. paskutiniame žingsny esu, net pati nustebus buvau biggrin.gif

kažkuriam kitam amazone tai parašydavo prie prekių, kad neisunčia į mano destination, bet či ajokios klaidos nėra, tik apmokėt beliko paskausti  g.gif


vadinasi jie pakeite, nes pries metus bandziau pirkti, tai neleido pasirinkti LT adreso, teko per gimines pirkt biggrin.gif
Atsakyti
gal galit kas parasyt tel.nr moteriskes kuri siuva batukus pirmibatai.lt ax.gif kazin kiek pigiau pas ja batukai? rolleyes.gif
Atsakyti
04.15 perku SD, pirmenybe vilnieciams, jei nesusirinksi, priimsiu ir tas kurioms reikia persiusti.. Pirksiu apie kokia 14-15 val.

rasyti i murcikas@gmail.com

truksta mums dar 1 zmogeliuko 4u.gif (gali buti su persiuntimu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 15 balandžio 2013 - 11:49
QUOTE(DLike @ 2013 04 15, 11:12)
www.perkuinternete.lt/amazoncom.html
Aha, paskaičiuoja iškart importo PVM.

thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 04 15, 12:32)
gal galit kas parasyt tel.nr moteriskes kuri siuva batukus pirmibatai.lt  ax.gif kazin kiek pigiau pas ja batukai? rolleyes.gif

telefonas Tel. +37068669143
basutes 50-60 lt 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal būtų norinčių tokios rankinės http://www.aliexpres.../573951035.html
Jei atsirastų penkios dar norinčios, tai kaina būtų 3,94 dol apie 11 lt.
Atsakyti
sveikos,
ar kas nors pirko berniukiškus gap apatinius ir gali pakomentuoti, ar patogūs, ar nepamažinti? ar netrukdo ta plati gumytė? ačiū
pvz. tokius
user posted image
Atsakyti