Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema


pirkau neseniai. keliavo apie dvi savaites. neregistruotu, nes jokio numerio negavau ir neradau.
siunciau 4 buteliukus kvepalu (po 100ml) ir smulkmenu.
niekur neuzkliuvo ir dar pastininke tiesiai i namus atnese biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif pirksiu vadinas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aset @ 2013 04 14, 22:25)
Ar kas e5p nebando ryt rinkt po papildymo?  Regis skaiciau idemiai visus puslapius. bet neradau...  4u.gif


Galiu aš vėl parinkt iki 25lt arba prisijungčiau prie ko nors,nes dukra rado prekių rytojaus naujienuose tai dabar zyzia doh.gif Įmes timpų ir treninginių haremo tipo kelnių mirksiukas.gif Būtų Kaunas,arba galiu siųst 4u.gif loreta.nesvarbu@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 14 balandžio 2013 - 21:51
Ryt po papildymo perku everything5pounds Kaune.
Jokiu salygu, siuntima dalinu is prekiu skaiciaus 4u.gif
Kas jau zinot, rasykit i emaila 4u.gif

Geriausiai butu, kad jei zinot jog tikrai noresit, is anksto atsiustumet su dydziu, spalva ir nuoroda is facebook. Nes paskutiniu metu laukiu kol prisijungs po papildymo, o prekes dingsta verysad.gif
https://www.facebook...5...4947&type=1


Uzsakinesiu, kai preke nesieks 25lt. 4u.gif
Atsakyti
Klaipėda SD, gal yra norinčių jungtis
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 14, 17:18)
mes turim du vežimus  ax.gif  vieną normalų su lopšiu ir sportinuku, dideliais ratais ir šį, skirtą kelionėm  ax.gif  dūsauti kol kas nematau ko  ax.gif

aš sutinku,kad visi pasirenka kas jiem geriau  ax.gif  Niekam neperšu savo nuomonės wink.gif Daug su vyru skaitėm, domėjomės, išbandėm vežimų, klausėm sesers nuomonės, kuri turėjo metais vyresnį vaiką smile.gif

man asmeniskai po savaitgalinio pasivazinejimo niekas sketuko jokio neikistu unsure.gif nekeisciau savo Jane slalomo i joki sketuka, tuo labiau kelioneje doh.gif
Esme, kad nusprendziau siaip is neturejo ka veikti ir gal del mados, kad tipo mums mazai bereikia vezimo ir kad butu gerai koks kompaktiskesnis, ir isejau i miesta su tikrai geros firmos sketuku, naudotu vieno vaiko vos kelis men. Nuejau iki pasto ir pasikeikiau - aisku kaltas ir mano ugis ir musu saligatviai doh.gif visu pirma tai paskaudo nugara, nes vezimas buvo man per zemas, o aukstis nesireguliuoja - nezinau ar kitu sketuku reguliuojasi. Antra pavargo rankos stumti is viso jegos, del mazu ratuku - musu Jane pastumi 2 pirstais ir spek begti is paskos biggrin.gif trecia masi ratukai ikrisdavo i aligatviu duobes ir reikejo jau vezima kelti is tu duobiu, o ne pastumus lengvai per jas pervaziuoti. Ketvirta kol nuvaziavau iki pasto kokius 4 kartus vos neisverciau vaiko, per tuos pacius mazus ratukus ir dideles duobes saligatvyje.
Taigi sketukas man pasirode tinkamas nebent i dealiems saligatviams ir neausktiems zmonems, kur nera sniego.
Atsakyti
darysiu ryt po papildymo uzsakyma, is e5p. norincios prisijungti rasykite, truksta prekiu. preke 28 lt. utena, kitur persiusiu.
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif
Jus cia gerai ismanote apie ePad, gal patarsite kaip sitas?

http://www.aliexpres.../793526503.html
1.Kaip man pasirinkti jei as noriu ir klaviaturos ir dekliuko? Ar 160 cia jau kaina viso komplekto?
(o gal klaviatura nereikalinga, niekada neturejau tokio daikto neisivazduoju doh.gif biggrin.gif )

2. Pries perkant jus parasote pardavejui, kad nurodytu mazesne kaina?
Atsakyti
Darysiu užsakymą iš unserekleineapotheke.de.
Dar priimsiu kelias moterytes. Siuntimas 1Eur.
Krepšiukų laukiu saldus.pirkiniai@gmail.com
Laiško pavadinime- pardotuve, sm nikas. tel. nr. (kitaip prie uzsakymo nepriimsiu tongue.gif)
Atsimti reikės Fabijoniškėse.
Tik VILNIUS
4u.gif
Atsakyti
O GAP dabar labiau apsimoka imti per UK adresą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 04 14, 22:24)
man asmeniskai po savaitgalinio pasivazinejimo niekas sketuko jokio neikistu  unsure.gif nekeisciau savo Jane slalomo i joki sketuka, tuo labiau kelioneje  doh.gif
Esme, kad nusprendziau siaip is neturejo ka veikti ir gal del mados, kad tipo mums mazai bereikia vezimo ir kad butu gerai koks kompaktiskesnis, ir isejau i miesta su tikrai geros firmos sketuku, naudotu vieno vaiko vos kelis men. Nuejau iki pasto ir pasikeikiau - aisku kaltas ir mano ugis ir musu saligatviai  doh.gif visu pirma tai paskaudo nugara, nes vezimas buvo man per zemas, o aukstis nesireguliuoja - nezinau ar kitu sketuku reguliuojasi. Antra pavargo rankos stumti is viso jegos, del mazu ratuku - musu Jane pastumi 2 pirstais ir spek begti is paskos  biggrin.gif trecia masi ratukai ikrisdavo i aligatviu duobes ir reikejo jau vezima kelti is tu duobiu, o ne pastumus lengvai per jas pervaziuoti. Ketvirta kol nuvaziavau iki pasto kokius 4 kartus vos neisverciau vaiko, per tuos pacius mazus ratukus ir dideles duobes saligatvyje.
Taigi sketukas man pasirode tinkamas nebent i dealiems saligatviams ir neausktiems zmonems, kur nera sniego.


čia žinot kiekvieno poreikiai ir galimybės, man kadangi į mašinos bagažinę telpa daugų daugiausiai skėtukas ir tai ne bet koks ir kai renkuosi tarp variantų: vežti vaiką ar nešti jį, tai nebekliūna nei ūgis (178) nei šaligatviai, net ir per sniegą išvažiuoju, jei nestumdama tai traukdama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dinusia89 @ 2013 04 14, 22:29)
Sveiki,gal kas patarsite is  kur galima  butu parsisiusti vaikiska triratuka ar dviratuka? Didelis aciu kas pades

MyToys.de 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorris @ 2013 04 15, 08:44)
MyToys.de  4u.gif


o ten kaži būna kokių nuolaidos kodukų (neskaitant to pirmo pirkimo)
Atsakyti