Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(LiLady @ 2013 04 14, 07:26)
Trūksta kelių prekyčių iš E5P,kad prekės kaina būtų 25lt.Gal dar kas iki papildymo prisijungsit? 4u.gif

Nusiunciau dar viena preke, jei dar ne per velu 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtim del tu visu bylu kelimo. Pirkau is ebay pirma karta gyvenime ir pirma karta su paypal. Sumokejau nedidele suma uz juosteles. Po keliu dienu ziuriu kad as mokejau sausio 4 diena o paypale raso kad sausio 14 diena. Kaip "protinga" paklausiau pas pardaveja, sakau perku pirma karta ir nelabai zinau tvarkos, bet kodel sakau pinigus man nurase taip velai. Paaiskino kad perkant pirma karta tikrina jie pries perkeldami pinigus, bet pardavejas jau zinojo kad esu pirmakarte biggrin.gif . Laukiau prekiu menesi laiko, paprasiau duoti man isuntinio numeri. Gavau. patikrinu kad siusta visai kazkokiai moteriai i Vilniu ir isvis ji jau gavus ji sausio 18 diena ir skirias viskas:gatve, miestas o tuo lagiau gavejas. Rasau pardavejui duokite gera numeri. Sako sitas tikrai geras, laukite, gausite ir t.t. Paprasiau patarimo zinovu, sakau lauk iki 45 dienu ir kelk byla. Paskutinem dienom iki termino pardavejas nustojo atsakineti i mano klausimus. Iskeliau byla ebay. Ebay nusiunciau pardavejo duota bloga koda, paaiskinau kad neatakineja ir t.t. Iskart atsidaro pardavejas ir kai iskeli byla bendravimas vyksta (zinutes rasosi) per ebay bylu centra, o pardavejas vis man rasydavo asmenines prasydamas nutraukti jam iskelta byla ir jis tada man grazins pinigus. As pasakiau kad nenutrauksiu ir tikiuos kad grazins viska. Dar veliau jis parase kad jis negali man grazinti tdel kad paypal jo saskaitai iskele kazkokius ribojimus ar lesu ar naudojimosi ir kad jis niekaip negali man grazinti ir vel prase nutraukti byla ir kaip paypalas atblokuos ji, jis mn grazins. Parasiau i paypal bylu centra, klausiu ar taip yra? Atsako kad mato jos jam iskelta byla, bet jokiu uzblokavimu tikrai nera ir patare kad nenutraukciau bylos nes veliau jos nebus galima vel atidaryti. Atsakyma persiuciu pardavejui ir informuoju ebay kad pardavejas bando mane apgaudineti, siuntineja laiskus visokius su keistom situacijom kalbindamas nutraukti byla (nusiunciau kopijas jo laisku ir atsakus is paypal). Ebay iskart sekancia diena atsiuncia sprendima kad byla isspresta mano naudai ir pinigai privalo buti grazinti per kelias dienas, o jei nebus grazinti parasyti dar karta jiems... nereikejo man laukti ne termino galutinio per kuri turejo ta byla perziureti... Siuntinio taip ir negavau niekada... pinigus gavau iskart po ebay sprendimo smile.gif Pardavejas suprates kad as "nauja" ne nebande man siusti, nes neturejo numeriuko net siuntimo. Tikejos kad nezinosiu terminu, kad pasiduosiu jo santazui ir net nutrauksiu iskelta byla, bet nepasidaviau smile.gif Gudrus tie kinieciai ten kur nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , ar kas nors esate pirkusios vezimeli-sketuka is Anglijos? Nuziurejau, jog nebloga kaina is ebay, siusciau per tuki, bet dabar galvoju, jei sketuko svoris 7.5kg, kazin kiek mazdaug dar gali isaugti su ipakavimu? g.gif
O dar tas ebay man koks baisus atrodo, niekad nepirkau, reikes susidraugauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 04 14, 12:36)
Sveikos  4u.gif , ar kas nors esate pirkusios vezimeli-sketuka is Anglijos? Nuziurejau, jog nebloga kaina is ebay, siusciau per tuki, bet dabar galvoju, jei sketuko svoris 7.5kg, kazin kiek mazdaug dar gali isaugti su ipakavimu?  g.gif
O dar tas ebay man koks baisus atrodo, niekad nepirkau,  reikes susidraugauti  biggrin.gif


Cia nauja? jei ne - tai labai gerai apziurekite jo bukle bent foto - UK zmones nepriziuri taip vezimu, kaip mes, daznai jie per kelis menesius sugeba taaaip nudrengti... Aisku nesakau kad neimanoma nupirkti geros bukles, bet perspeju - kad issiaiskinkit - ar tikro jo bukle gera, nes kas gera anglo akimis - gali nepadoriai atrodytu jusiskemis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 14, 12:39)
Cia nauja? jei ne - tai labai gerai apziurekite jo bukle bent foto - UK zmones nepriziuri taip vezimu, kaip mes, daznai jie per kelis menesius sugeba taaaip nudrengti... Aisku nesakau kad neimanoma nupirkti geros bukles, bet perspeju - kad issiaiskinkit - ar tikro jo bukle gera, nes kas gera anglo akimis - gali nepadoriai atrodytu jusiskemis mirksiukas.gif

Taip nauja, kaina be parsiuntimo, kaip cia LT deveto smile.gif . Tad ir galvoju, kiek siuntimas man gautusi.
Ruosiuosi prisiregistruoti i ta ebay, bet iskart negalesiu pirkti ar ne? Kazkiek laiko turi praeiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paurelija: 14 balandžio 2013 - 11:50
QUOTE(paurelija @ 2013 04 14, 12:48)
Taip nauja, kaina be parsiuntimo, kaip cia LT deveto  smile.gif . Tad ir galvoju, kiek siuntimas man gautusi.

jei naujas - ko gero bus i deze ipakuotas - deze 2-3 kg max svers mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri uzmatet kombiuku ax.gif http://www.facebook....1...e=1
Papildyta:
QUOTE(paurelija @ 2013 04 14, 13:48)
Taip nauja, kaina be parsiuntimo, kaip cia LT deveto  smile.gif . Tad ir galvoju, kiek siuntimas man gautusi.
Ruosiuosi prisiregistruoti i ta ebay, bet iskart negalesiu pirkti ar ne? Kazkiek laiko turi praeiti?

koks vezimas blush2.gif ?
Atsakyti
ALYTUS -VILNIUS WWW.EVERYTHING5POUNDS.COM dar laukiu papildymo jungiames y a.z. rasom
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 13, 23:21)
Mesrginos, priminkit del SD, kiek laukti ju atsakymo.
zodziu gavau as siunta, dezes virsus buvo perpakuotas dhl, truksta 3 prekiu, nufotkinau, nusiunciau jiems, savaite tylu  g.gif

mokejau per paypal, tai gal iskart byla kelt ir ten viska aprasyt?


Laukiau 3 savaites atsakymo, parasiau kruva laisku.Pinigus grazino


QUOTE(paurelija @ 2013 04 14, 12:36)
Sveikos  4u.gif , ar kas nors esate pirkusios vezimeli-sketuka is Anglijos? Nuziurejau, jog nebloga kaina is ebay, siusciau per tuki, bet dabar galvoju, jei sketuko svoris 7.5kg, kazin kiek mazdaug dar gali isaugti su ipakavimu?  g.gif
O dar tas ebay man koks baisus atrodo, niekad nepirkau,  reikes susidraugauti  biggrin.gif


Esu, pirkau nauja.Viskas gerai buvo, dabar laukiu deveto, per Tuki irgi siunciuosi. Ipakavimas manau ne duagiau pora kg
prisiregsitravusi ebay, galesite pirkti is karto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 14 balandžio 2013 - 12:25
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 14, 13:04)
Gal kuri uzmatet kombiuku  ax.gif http://www.facebook....1...e=1
Papildyta:

koks vezimas  blush2.gif ?


I'coo pluto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 04 14, 11:28)
Pasidalinsiu ir as savo patirtim del tu visu bylu kelimo.


As irgi pasidalinsiu savo patirtimi del bylu kelimo Paypal, tik mano atveju nei siuntinio nei pinigu as neatgavau cool.gif
Pirkau is kinieciu parduotuves, gavau rasta i emaila, kad prekes issiustos. parduotuve siuncia neregistruotu pastu. Pralaukiau beveik menesi, ir iskeliau byla Paypale del siuntinio negavimo ir pinigu grazinimo( mokejau per Paypal).
Kinieciai paypalui atsiunte siuntinio registracijos numeri, kuri susivedus, pamaciau visiskai ne savo adresa, visai kitam Kauno paste atsiimta kazkoki ju siuntini.
Rasiau laiskus Paypalui, kad cia ne mano adresas, kad ne as atsiemiau siuntini, bet jie byla issprende kinieciu naudai. Jiems uzteko atsiusto siuntinio numerio, kuri galima buvo patikrinti per pasto nuoroda. verysad.gif
Sukti tie kinieciai, o man dingo noras is ju pirkti smile.gif
Atsakyti
E5P uzsakyta,jau nebesiuskit.Is kart po uzsakymo gavau laiska,kad keliu prekiu nera jau,idomu kaip dabar bus? g.gif Suma tai visa rezervuota.Tai uz tas prekse grazins atgal pinigus?Ar visa uzsakyma anuluos?Pirma syki pirkau,tai nezinau kaip ten daro? g.gif Gal kam taip jau yra buve? blush2.gif
Atsakyti