Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 178 tema

QUOTE(LiLady @ 2013 04 13, 17:52)
Buvau šiandien Kauno bazėse tai iš e5p pilna batų ir rankinukų doh.gif Bet kainos doh.gif Rankinukai nuo 70-120 lt. tie kur e5p buvo... Galėčiau parinkti užsakymą,jei surinktume apie  16  prekyčių,kad būtų kaina apie 25lt. 4u.gif Rašyti loreta.nesvarbu@gmail.com

O mūsų miestelio turguje šįryt populiarųjį batų tepalą (naujoje pakuotėje bigsmile.gif ) "chebrytė" pardavinėjo po 70 LT doh.gif Apšalau išgirdusi, kaip broliai lietuviai iš provincijoj gyvenančių tautiečių biznį daro blink.gif ...
Atsakyti
Sveikos,

merginos o Victoria secret siuncia i LT (su visais muitais iskaiciavus) ? Ir ar jei netiko galima jiems atgal issiuti?

Aciuks, kas nepatingesite atrasyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 13, 18:43)
Renku Asda rubus, Panevezys, persiunciu 4u.gif Tvarkingu krepseliu laukiu samsonai@elekta.lt

pririnkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*liu @ 2013 04 13, 13:25)
Tai realiai reikia žiūrėti ne pagal jų lentelę, bet kaip visada būdavo, kad 8 - 36, o 10-38 ir t.t. dydžiai? g.gif
Man ir aktualu labai ši info, nes nebežinau koįk dydį imti, paprastai nešioju 38(10), bet pagal jų lenteles tai man reikia 12 doh.gif
niekaip neapsiprendžiu, ką daryti..
pas vokiečius viskas aišku su tais dydžiais, o UK ne verysad.gif

man atitinka kaip minejua 10 - 38 , o kaip kitiems nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inra @ 2013 04 13, 19:12)
Sveikos,

merginos o Victoria secret siuncia i LT (su visais muitais iskaiciavus) ? Ir ar jei netiko galima jiems atgal issiuti?

Aciuks, kas nepatingesite atrasyti  4u.gif


Siuntėsi merginos, bet už viską reiks susimokėti, siuntimas, išmuitinimas, PVMas. Reikia žiūrėti ar apsimoka.
Atsakyti
sakykit o kaip su rubu dydziais is E5P ? mazinti, didinti ar atitinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 04 13, 21:15)
sakykit o kaip su rubu dydziais is E5P ? mazinti, didinti ar atitinka 4u.gif

laimės dalykas, kaip kada
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 04 13, 20:15)
sakykit o kaip su rubu dydziais is E5P ? mazinti, didinti ar atitinka 4u.gif

bent jau prie batu priraso, didinti, ar mazinti.. salia paskaitykit aprasyme, gal bus.. Nes cia loterija su dydziais smile.gif

gal kas ryt Kaune darot??? papildyme FB maciau visai graziu tasiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nomadica: 13 balandžio 2013 - 21:13
QUOTE(Nomadica @ 2013 04 13, 22:05)
bent jau prie batu priraso, didinti, ar mazinti.. salia paskaitykit aprasyme, gal bus.. Nes cia loterija su dydziais smile.gif

gal kas ryt Kaune darot??? papildyme FB maciau visai graziu tasiu  bigsmile.gif

Aš renku Kaune,bet galiu ir persiųst.Tik turėkit minty,kad rankinukai dingsta per kelias minutes,tai jeigu kas norit rytojaus prekių meskit šį vakarą dar nuorodas iš facebooko,kad ryt galėčiau iškart sudėt į kašiką kai tik pasirodys mirksiukas.gif Ir tai garantija,kad pavyks pagaut labai maža verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2013 04 13, 14:22)
Laba,
Ar gaunat siuntinius is Kinijos? Tiksliau BuyInCoins.com? Jau neramu, isisunte kovo 14 d. ir nei siuntinio, nei laisko is muitines? Gal yra koks saitas kur butu galima parikrinti pagal Nr.?
Aciu is anksto uz bet kokia info  4u.gif  4u.gif  4u.gif.

mazdaug per menesi is ten atejo mirksiukas.gif kovo 8 uzsakiua,balandzio 2 lietuvoj ir aisku muitine uzlaike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2013 04 13, 22:55)
mazdaug per menesi is ten atejo  mirksiukas.gif kovo 8 uzsakiua,balandzio 2 lietuvoj ir aisku muitine uzlaike  ax.gif

Is kur zinot, kad uzlaike? Laiska gavot? Registruotu siuntetes? As viena 14 kovo issiunte, paskui po keliu dienu dar viena. Ir nieko...Ziurejau Paypal dar tik 34 d. Gal anksti dar jiems rasyti.
Anksciau gaudavau per 2-3 savites, kaip tycia ne uz centus pirkau, baisiai gaila bus verysad.gif .
Atsakyti
post.lt matosi, jei reg paštu siuntė rolleyes.gif - pagal nr. mano siuntą irgi laikė kokias 4d rolleyes.gif
ar buycoins neregistruotu siunčia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 13 balandžio 2013 - 22:11