Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(kabarksta @ 2013 04 19, 14:37)
O jeigu pabandžius tartis su firma, kuri surenka seną buitinę techniką?....

Ką tik kalbėjau su mamyte. Šaldytuvo šeimininkas atsirado ir rytoj žada jį pats atvežti thumbup.gif


Patalynė:
1. Reikėtų dar vienos pagalvės (pūkinės netinka, nes mama ir berniukas alergiški)
2. reikėtų vienos viengulės kaldros
3 . trūksta dar 2 paklodžių ir užvalkalų, ypač turimai didelei kaldrai 2x2,20

Atsakyti
antradieni liuda sulauks siuntinuko. idejau sampuno, ranksluosciu vaikui ir mamai. liudai liemeneliu, 3 poras batu, paklode ir rubeliu . reikia tiketis viskas tiks.
Atsakyti
Piniginiai reikalai - gauta parama:

Nutė - 50 Lt
Lina - 20 Lt
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 19, 16:37)
Ką tik kalbėjau su mamyte. Šaldytuvo šeimininkas atsirado ir rytoj žada jį pats atvežti  thumbup.gif
Patalynė:
1. Reikėtų dar vienos pagalvės (pūkinės netinka, nes mama ir berniukas alergiški)
2. reikėtų vienos viengulės kaldros
3 . trūksta dar 2 paklodžių ir užvalkalų, ypač turimai didelei kaldrai 2x2,20


Matyt nujaučia,kad čia Smamkų būrys gali susispiesti ir kažkam gali maža nepasirodytų lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na,mergelikės ,temutėje kaip avily doh.gif thumbup.gif , uch ,smagu thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 19, 12:53)
nu ***** pasijaučiau lyg mokesčių inspekciją mane būtų tikrinus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

Kas nors negerai? nail.gif
biggrin.gif
QUOTE(lly @ 2013 04 19, 17:30)
antradieni liuda sulauks siuntinuko. idejau sampuno, ranksluosciu vaikui ir mamai. liudai liemeneliu, 3 poras batu, paklode ir rubeliu . reikia tiketis viskas tiks.

4u.gif Gal galite patikslinti, kokie tiksliai batai mamai, ar tinkami pavasariui-vasarai, ar dar reikia ieškoti.
QUOTE(Frane @ 2013 04 19, 18:14)
Piniginiai reikalai - gauta parama:
Nutė - 50 Lt
Lina - 20 Lt

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 19, 20:55)
4u.gif  Gal galite patikslinti, kokie tiksliai batai mamai, ar tinkami pavasariui-vasarai, ar dar reikia ieškoti.



basutes,
sezonui- vasarai batukai
ir bateliai uzdarais galais, bet su platforma blush2.gif viskas 38d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lly: 19 balandžio 2013 - 19:05

Na,mergikės- vilniškės, SM forumietė Liudai dovanoja liemenėles,bet kažkuri turite su ja sukontaktuoti mamytė Muzika mano siela
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 19, 19:05)
Na,mergikės- vilniškės, SM forumietė Liudai dovanoja liemenėles,bet kažkuri turite su ja sukontaktuoti mamytė Muzika mano siela

Gal palaukim, kol pasieks Ily siuntinys. Bus aiškiau, ar reikia, nes gal tos tiks.
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 19, 20:44)
Gal palaukim, kol pasieks Ily siuntinys. Bus aiškiau, ar reikia, nes gal tos tiks.


blush2.gif aš jau pasižadėjau,kad surasiu,kas paims blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 19, 20:15)
blush2.gif aš jau pasižadėjau,kad surasiu,kas paims  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Parašiau jai.
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 19, 21:34)
Parašiau jai.


oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Liuda šiandien atsiėmė dar vieną siuntinį (nežinau, kieno jis, gal Frane parašys), tai gavau žinutę:
"Nuoširdžiai dėkoju visiems geriems žmonėms"

Tiesa, telefono problemos išspręsti dar nepavyko, nors telefonas adresatę pasiekė. Laukiu, kol Merga hihihi.gif išmiegos, gal bus aišku, kaip toliau tą klausimą sprendžiam.

Tiesa, liemenėles iš Muzika mano siela šiandien jau paėmiau (ir dar su šokoladu! wub.gif ), bet vešiu, kai dar koks reikalas atsiras.
Atsakyti