Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

Kartais tiek nedaug tereikia...
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2013 04 18, 07:46)
Kartais tiek nedaug tereikia...

Sutinku 4u.gif
Šiaip, jei atvirai, šio forumo moterys mane labai maloniai stebina bigsmile.gif .
Jei viskas gerai, vakare vešiu Liudai surinktus daiktus, tai parašysiu ataskaitą, kas tiko-netiko iš rūbų, kam dar yra poreikis.

Atsakyti
Labas rytas,

Siandien uzveziau mamytei Reklamistes, Tirines ir savo laukneselius. Pilna bagazine buvo, vos pakelem dviese.

Nuvezta higienos prekiu:
Sampunas
Balzamas plaukams
Dantu pasta
Dantu sepeteliai
Duso zele
Muilas
Ranku kremas
Dezodorantas
Ausu krapstukai
Tualetinio popieriaus

Visko po 2-3 vnt.

Indu ploviklis ir kempineles.


Mergytei - didelis pokas (128 vnt.) pampersu. ir Tirine sake, kad poka ides (nesiknisau po maisus). 2 pakeliai dregnu serveteliu.

Taip pat, pagalve, patalyne (Reklamiste, Tirine)

Palikau dar 50 lt (vos paeme, bet sakiau maza ka - ar maistui, ar vaistams).

Siulau dabar kontaktuoti su Winter Garden - ko konkreciai mamytei reikes. Nevezti visko, nes vietos nedaug pas juos, nebus kur deti nereikalingu daiktu.

Per didelius rubus sake perduos pazistamai, kuri irgi sunkiai gyvena.

Mamyte tikrai labai nuosirdi pasirode. Labai dekoja visoms. Sake dar nezinau kaip cia kas veikia, bet nesitikejau, kad tiek geru aplink zmoniu. Ka mazoji isaugs irgi viskuo pasidalins, duos zinoti.

Tai tiek siandienai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frane: 18 balandžio 2013 - 08:41
Kokia sauni temute. Tikiu, kad tokiu kam reiktu pagalbos yra tikrai daug. Praeita savaite viena moteris buvo uzsukusi, prase padeti, namas Markuciuose sudege. Taip skubejau su reikalais, tik pinigeliu truputi daviau. Dabar grauzatis viduje, kad numerio nepaemiau, turbut visko reikia, kai namai sudega..
Lauksiu vakare, kas forume parasytu, ko dar reiketu. Gal mergytei rubeliu, batuku, ar zaisliukai reikalingi, pvz. lavinantys (ergoterapiniai) ir pan.?idomu, koks jos pedutes dydis?
Atsakyti
Frane 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Sauluciux @ 2013 04 18, 09:23)
Kokia sauni temute. Tikiu, kad tokiu kam reiktu pagalbos yra tikrai daug. Praeita savaite viena moteris buvo uzsukusi, prase padeti, namas Markuciuose sudege. Taip skubejau su reikalais, tik pinigeliu truputi daviau. Dabar grauzatis viduje, kad numerio nepaemiau, turbut visko reikia, kai namai sudega..
Lauksiu vakare, kas forume parasytu, ko dar reiketu. Gal mergytei rubeliu, batuku, ar zaisliukai reikalingi, pvz. lavinantys (ergoterapiniai) ir pan.?idomu, koks jos pedutes dydis?

Dėl batukų patikslinsiu, bet manau, kad pravers... Dėl lavinančių žaislų reikia konkretumo, nes kaip ir minėta, vietos pas žmones labai mažai.



Pirmą kartą "įsiveliu" į tokią veiklą, anksčiau tik pažįstamus žmones ir "Maisto banką" tėra tekę remti, bet panašu, kad šis principas labai gerai veikia. Tai jei kas žino kokią šeimą, kuriems LABAI reikia pagalbos, tiesiog atidarykite naują temą 4u.gif
Gal mane Merga patikslins, bet čia, berods, galima remti tik vaikus.


Papildyta:
Į mano a.ž. buvo pasiūlymų paremti moterį nedidelėmis sumomis pinigais, darant pavedimą į moters sąskaitą, galvojau jau seniai apie tai, tačiau man neramu, dėl mokestinių dalykų. Nes juk visos pajamos turi būti apmokestinamos pajamų mokesčiu (bent jau tos, kurios viršija NPD). Kitas dalykas, ar esant tokioms pajamoms valdininkai nenuspręs, kad moteriai nepriklauso ar priklauso mažesni alimentai iš valstybės (čia kai pavyks susitvarkyti tam tikrus juridinius klausimus per teismus)?
Ir dar, kaip dėl duomenų apsaugos įstatymo, nes juk negalima taip paprastai skelbti kito žmogaus vardo, pavardės, atsisk.sąskaitos numerio be jo raštiško sutikimo?
Norėčiau, kad komentuotų TIK valdininkės, skirstančios pašalpas, teisininkės ir pan., t.y. tos, kurios tikrai žino įstatymus. Nes nuomonių tai visas milijonas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 18 balandžio 2013 - 10:14
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 18, 11:14)
Frane 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Dėl batukų patikslinsiu, bet manau, kad pravers... Dėl lavinančių žaislų reikia konkretumo, nes kaip ir minėta, vietos pas žmones labai mažai.



zaisliukus tokius turiu minty.
turim daug minkstu zaislu bet ar jie reikalingi? g.gif
user posted image
taip pat gal mamyte zinos mazyles galvytes apimti, gal poliklinikoje matavo, kepuryciu pavasariui parinkciau.
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 04 18, 10:22)
zaisliukus tokius turiu minty.
turim daug minkstu zaislu bet ar jie reikalingi? g.gif
taip pat gal mamyte zinos mazyles galvytes apimti, gal poliklinikoje matavo, kepuryciu pavasariui parinkciau.

Žaisliukai thumbup.gif
Minkštų gal nereikia, vien aš 3 nuvežiau.
Galvytę pamatuosim biggrin.gif

Sauluciux, parašykit į a.ž., kur gyvenat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 18 balandžio 2013 - 10:49
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 18, 11:14)

Į mano a.ž. buvo pasiūlymų  paremti moterį nedidelėmis sumomis  pinigais, darant pavedimą į moters sąskaitą, galvojau jau seniai apie tai, tačiau man neramu, dėl mokestinių dalykų.  Nes juk visos pajamos turi būti apmokestinamos pajamų mokesčiu (bent jau tos, kurios viršija NPD). Kitas dalykas, ar esant tokioms pajamoms valdininkai nenuspręs, kad moteriai nepriklauso ar priklauso mažesni  alimentai iš valstybės  (čia kai pavyks susitvarkyti tam tikrus juridinius klausimus per teismus)?
Ir dar, kaip dėl duomenų apsaugos įstatymo, nes juk negalima taip paprastai skelbti kito žmogaus vardo, pavardės, atsisk.sąskaitos numerio be jo raštiško sutikimo?
Norėčiau, kad komentuotų TIK valdininkės, skirstančios pašalpas, teisininkės ir pan., t.y. tos, kurios tikrai žino įstatymus. Nes nuomonių tai visas milijonas smile.gif


jei yra pasitikejimas mano asmeniu, tai galiu "paskolinti" savo saskaita tokiam reikalui. Pinigelius perduociau grynais mamai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 18, 11:14)
Frane 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Dėl batukų patikslinsiu, bet manau, kad pravers... Dėl lavinančių žaislų reikia konkretumo, nes kaip ir minėta, vietos pas žmones labai mažai.
Pirmą kartą "įsiveliu" į tokią veiklą, anksčiau tik pažįstamus žmones ir "Maisto banką" tėra tekę remti, bet panašu, kad šis principas labai gerai veikia. Tai jei kas žino kokią šeimą, kuriems LABAI reikia pagalbos, tiesiog atidarykite naują temą  4u.gif
Gal mane Merga patikslins, bet čia, berods, galima remti tik vaikus.
Papildyta:
Į mano a.ž. buvo pasiūlymų  paremti moterį nedidelėmis sumomis  pinigais, darant pavedimą į moters sąskaitą, galvojau jau seniai apie tai, tačiau man neramu, dėl mokestinių dalykų.  Nes juk visos pajamos turi būti apmokestinamos pajamų mokesčiu (bent jau tos, kurios viršija NPD). Kitas dalykas, ar esant tokioms pajamoms valdininkai nenuspręs, kad moteriai nepriklauso ar priklauso mažesni  alimentai iš valstybės  (čia kai pavyks susitvarkyti tam tikrus juridinius klausimus per teismus)?
Ir dar, kaip dėl duomenų apsaugos įstatymo, nes juk negalima taip paprastai skelbti kito žmogaus vardo, pavardės, atsisk.sąskaitos numerio be jo raštiško sutikimo?
Norėčiau, kad komentuotų TIK valdininkės, skirstančios pašalpas, teisininkės ir pan., t.y. tos, kurios tikrai žino įstatymus. Nes nuomonių tai visas milijonas smile.gif


Esu dirbanti ir daug metu praktikuojanti teisininke. Taigi, del paramos i saskaita - jei ikris kelios nedideles sumos tikrai niekas nesidomi tokiais dalykais. Siekiant isvengti nepatogumu, mokejimo paskirtyje geriau rasyti "pavedimas" arba "paskolos grazinimas". Tikrai niekas nesiaiskins ar pries dvejus metus, kai buvo geresne finansine padetis si mama nepaskolino jums 20 ar net 100 lt. Ir tikrai del to niekas pasalpos nemazins.

Beje, atsiuskite prasau i AZ mamos telefono numeri, paklausiu ko dar reikia, gal kokiu vitaminu vaikams ar dar ko nors nupirksiu.
Atsakyti
cia dar vezimukas yra
sitam puyslapiuke yra dan gaug dovanojamu daiktu, kur kaina iveskit 0 ir ismes


as radau kaladeliu , medziagine knygele, telefona zaislini dar visokiu , dar pridesiu leliu i
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 18 balandžio 2013 - 12:49
QUOTE(Sauluciux @ 2013 04 18, 11:22)
taip pat gal mamyte zinos mazyles galvytes apimti, gal poliklinikoje matavo, kepuryciu pavasariui parinkciau.

jei nesiduos pamatuojama,tai plius minus galima vadovautis čia esančiomis lentelėmis
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 18, 11:14)
Frane 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Dėl batukų patikslinsiu, bet manau, kad pravers... Dėl lavinančių žaislų reikia konkretumo, nes kaip ir minėta, vietos pas žmones labai mažai.
Pirmą kartą "įsiveliu" į tokią veiklą, anksčiau tik pažįstamus žmones ir "Maisto banką" tėra tekę remti, bet panašu, kad šis principas labai gerai veikia. Tai jei kas žino kokią šeimą, kuriems LABAI reikia pagalbos, tiesiog atidarykite naują temą  4u.gif
Gal mane Merga patikslins, bet čia, berods, galima remti tik vaikus.
smile.gif


Taip, prioritetas parama vaikams,bet kiekvieno miesto sandelkuke galima parama šeimoms turinčioms mažas pajamas ar nukentėjusioms nuo stichijų . Ir jei sugebėsime kartu pilai atnaujinti skyrelio veiklą,tada ateity bus galima planuoti apie atskirą paramos poskyrį
šeimoms mirksiukas.gif
Atsakyti