Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

kiek zinau vaikinukas siandien eina medicinine ir pradeda dirbti. tai ziuresim kaip jam seksis. turbut dabar jau nebegales mazes pasaugot. o pries tai ir jis gal nenorejo, ir Liudai ne tas galvoj buvo. gal turi vaikinukas kazkokiu skauduliu, gyvenimas nebuvo lengvas ten jiems visiems. o ir paaugliski kompleksai.

Liuda tik dievagojasi, kad tikrai vaikis nori dirbti ir dziaugiasi, kad prades. Vaikis labai pergyveno, kai ju tos skolos pradejo kauptis, bijojo gatvej atsidurti. Nera jis piktybinis.
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 20, 12:25)
veškit man pažiūrėsiu ,(iš lelių amžiaus jau senokai išaugus esu,  ačiū die,kad pačiai dar jaunimas neparneša karsta.gif , biggrin.gif ) ,pievos laukai,gėlynai,uch prasisuktų mažė  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif kol visos siūlės sugis galiu padaboti.

Oi, man atrodo, Merga prisišnekės... rolleyes.gif
Vasarą daug kas vaikų neturi kur palikt, tai suveš visos į tą pasiūlytą kurortą su pievomis ir gėlynais hihihi.gif
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 20, 13:40)
tiesiog nežinau ar čia man pačiai tiesiai Liudai siūlyt savo "auklės paslaugas" ar kuri dažniau ją gyvai matanti pasiūlys g.gif

Ryt turėčiau trumpam su Liuda susitikt, tai galiu paklausti, jei nepamiršiu 4u.gif
Atsakyti
mergytes, JUS tiek daug pasakojate apie savo nuveiktus darbus, bet tiek mazai apie LIUDA. kaip ji jauciasi dabar? ar dziaugiasi lovomis, pasikeitusia buitimi? tiek daug geradariu, tiek ivykiu per 2 nepilnus men rolleyes.gif turejo sujaukti jos gyvenima rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2013 05 20, 19:44)
mergytes, JUS tiek daug pasakojate apie savo nuveiktus darbus, bet tiek mazai apie LIUDA. kaip ji jauciasi dabar? ar dziaugiasi lovomis, pasikeitusia buitimi? tiek daug geradariu, tiek ivykiu per 2 nepilnus men  rolleyes.gif turejo sujaukti jos gyvenima  rolleyes.gif ax.gif

Sakyčiau, ne sujaukėm jos gyvenimą, o kaip tik į šiokias tokias vėžes įstatėm biggrin.gif
Na, žinoma, kad viskuom labai džiaugiasi. Ir kaip vieną kartą parašė žinutėje "Nepavargsiu Jums dėkot. Jūs labai daug darote dėl manęs ir mano vaikų" wub.gif
Nepykit, kad neaprašinėjame kiekvienos šeimos emocijos, juk šeimai turi likti bent šiek tiek privatumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 20, 19:12)
Oi, man atrodo, Merga prisišnekės... rolleyes.gif
Vasarą daug kas vaikų neturi kur palikt, tai suveš visos į tą pasiūlytą kurortą su pievomis ir gėlynais  hihihi.gif



Po tik ką prasiautusio škvalo iš mano pievų ir gėlynų jaučiu nieko nebeliko verysad.gif verysad.gif verysad.gif .Reiks tikriausia išplukdytus gėlynus ieškoti kur nuplaukė doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 20, 21:36)
Po tik ką prasiautusio škvalo iš mano pievų ir gėlynų jaučiu nieko nebeliko  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif .Reiks tikriausia išplukdytus gėlynus ieškoti kur nuplaukė  doh.gif

Oi, užuojauta... verysad.gif
Vilniuje irgi tokiais ruožais liūtys praėjo. Skambinau Liudai, tai per liūties garsą sunkiai susišnekėt galėjau, o ji tuo metu su dukryte po parką vaikšto, saule mėgaujasi ir nesupranta, kaip pas mane gali lyti... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 20, 22:00)
Sakyčiau, ne sujaukėm jos gyvenimą, o kaip tik į šiokias tokias vėžes įstatėm  biggrin.gif
Na, žinoma, kad viskuom labai džiaugiasi. Ir kaip vieną kartą parašė žinutėje "Nepavargsiu Jums dėkot. Jūs labai daug darote dėl manęs ir mano vaikų" wub.gif
Nepykit, kad neaprašinėjame kiekvienos šeimos emocijos, juk šeimai turi likti bent šiek tiek privatumo 4u.gif

blush2.gif ex, tas mano smalsumas. kai skaitai tokia pozityvia temute, norisi suzinoti viska ir su visomis smulkmenomis.
tikriausiai tai tokia vienintele be pavydo bei moralizavimo paramos skyrelio temute.
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2013 05 21, 13:11)
blush2.gif ex, tas mano smalsumas. kai skaitai tokia pozityvia temute, norisi suzinoti viska ir su visomis smulkmenomis.
tikriausiai tai tokia vienintele  be pavydo bei moralizavimo paramos skyrelio temute.

Teks atvažiuoti į svečius į Vilnių ir pačiai viską "patikrinti" biggrin.gif mirksiukas.gif
Ir kas čia kam ko pavydėt gali... g.gif Nei viena iš mūsų, manau, nenorėtume atsidurti tos moters vietoje, nežiūrint visos tos paramos ir pagalbos... unsure.gif

Kaip ten, įdomu, Merga laikosi, ar nenuplovė jos liūtis į Baltiją unsure.gif O tai tema baiginėjasi, kažką daryt reiks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 21 gegužės 2013 - 12:34
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 21, 14:31)
Teks atvažiuoti į svečius į Vilnių ir pačiai viską "patikrinti"  biggrin.gif  mirksiukas.gif


Man irgi daug kas įdomu, bet patikrinti nenoriu, man atrodo, kad Liudai turėtų nesinorėt kasdien matyt vis naujus veidus, nesvarbu, kad ir su krepšiais maisto ar kitokios pagalbos. Na, aš pagal save aišku sprendžiu, kaip elgčiaus panašioj situacijoj. O gal Liudai kaip tik norisi susipažinti ir pabendrauti su kuo daugiau žmonių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 21, 13:31)
Kaip  ten, įdomu, Merga laikosi, ar nenuplovė jos liūtis į Baltiją unsure.gif  O tai tema baiginėjasi, kažką daryt reiks  rolleyes.gif


merga isvaziavo su zadaca i Klaipeda. vakar studijavo apie teleportus, siandien gavo zadaca. dabar vykdo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 21, 14:15)
Man irgi daug kas įdomu, bet patikrinti nenoriu, man atrodo, kad Liudai turėtų nesinorėt kasdien matyt vis naujus veidus, nesvarbu, kad ir su krepšiais maisto ar kitokios pagalbos.

Sutinku 4u.gif . Todėl stengiuosi mažiau lįsti jai į dūšią ir į jos gyvenimą.
Tik tiek, kiek ji pati įsileidžia...
QUOTE(Frane @ 2013 05 21, 14:32)
merga isvaziavo su zadaca i Klaipeda. vakar studijavo apie teleportus, siandien gavo zadaca. dabar vykdo  biggrin.gif

blink.gif nieko nesupratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 21, 14:31)
Teks atvažiuoti į svečius į Vilnių ir pačiai viską "patikrinti"  biggrin.gif  mirksiukas.gif
Ir kas čia kam ko pavydėt gali... g.gif  Nei viena iš mūsų, manau,

as daznai paskaitineju paramos temas, kuriose praso paramos. reta tema, kurioje "neisimaiso" kokia moteryte su piktomis replikomis, priekaistais prasantiems paramos ir ja teikiantiems.
o tikrinti tai tikrai nenoriu schmoll.gif 4u.gif . man tik smagu isgirsti is JUSU ka nos gero apie LIUDOS gerejanti gyvenima.
Atsakyti