Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

sveikos, na saunu del sofos bigsmile.gif 4u.gif

as ruosiuos atostogom tai pas liuda nuvaziuot galesiu tik birzelio prima sav grizus ar antra sav 4u.gif
Atsakyti
JUS MERGINOS NEREALIOS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 18, 09:02)

Su tuo kefyru čia gerai hihihi.gif
Tėtis prie bajerio lotuliukas.gif


na, vyras paprašė atsigert vandens, tai Liuda matyt norėjo pasigerint ir pasiūlė kefyriuko arba pieno bigsmile.gif

o tėtis iš patirties taip sako-ilgą laiką sėkmingai vadovavo dideliam būriui žmonių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 18, 16:11)
na, vyras paprašė atsigert vandens, tai Liuda matyt norėjo pasigerint ir pasiūlė kefyriuko arba pieno  bigsmile.gif

o tėtis iš patirties taip sako-ilgą laiką sėkmingai vadovavo dideliam būriui žmonių mirksiukas.gif


http://www.youtube.c...h?v=-oCCnxBos10

Dilgelyte ačiū pačios vyrui ir visiems už grandiozinį reikalą .
Nors paramos tema,bet leisiu sau turputi pareigomis pasinaudoti blush2.gif blush2.gif
Čia Jūsų tėčiui : 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

O čia visoms,be kurių Liudos gyvenimas nebūtų pasikeitęs
user posted image
Atsakyti


Na, tik išvažiuok savaitgaliui, tai niekas nevyksta umn.gif Kur Frane dingo? Žadėjo pinigus už nuomą vežti ir dingo blink.gif Su visais pinigais blink.gif lotuliukas.gif Frane, a-uuuu... Kaip sekėsi, kokios naujienos?
Atsakyti
Piniginiai reikalai:

Laura S.E.K. - 15
Rasa A. - 80
Vaida V. - 15
Jovita M. - 20
Valentina D. - 100
Svetlana D. - 50
Rasa M. - 120
Inga G. - 50
Olga P. - 30
Jūratė B. - 20

Viso: 500 lt

Vakar nuvežta skola už nuomą 500 Lt. Šiai dienai likutis 1070,11 Lt. (įskaitant ir balandžio mėn.). Pati mamyte is jos gautų pinigų pilnai padengė vandens ir elektros įsiskolinimą kitai šeimininkei. Skolos ženkliai sumažėjo mirksiukas.gif

Taip pat, perduoti lauknešėliai Tirines, Namų Fėjos ir lly. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 gegužės 2013 - 08:36
QUOTE(Frane @ 2013 05 20, 08:31)

Vakar nuvežta skola už nuomą 500 Lt. Šiai dienai likutis 1070,11 Lt. (įskaitant ir balandžio mėn.). Pati mamyte is jos gautų pinigų pilnai padengė vandens ir elektros įsiskolinimą kitai šeimininkei. Skolos ženkliai sumažėjo  mirksiukas.gif

Taip pat, perduoti lauknešėliai Tirines, Namų Fėjos ir lly4u.gif


net smagu skaityti,kad ir pati mama rųpinasi savo šeima. Tik klausimas ar ji buvo pas gydytoją g.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 20, 09:38)
net smagu skaityti,kad ir pati mama rųpinasi savo šeima. Tik klausimas ar ji buvo pas gydytoją  g.gif

Taip, rūpinasi. Kai gavo tą menką pašalpą, iš karto paklausė manęs, ar ji gali tais pinigais atsiskaityti už elektrą ir vandenį blink.gif
Pas gydytoją, kiek žinau, nebuvo verysad.gif Vaikais rūpinasi, o savimi tai nelabai unsure.gif Aišku, jai sunku su vietoje nenustygstančia mažyle išsiruošti žygiams per gydytojus, žinant, kiek tai tam reikia laiko... Būtų idealu, kad kažkas galėtų ją kartais palydėti į polikliniką, pabūtų tuo metu su mergaite namuose, ar pasivaikščiotų kur prie poliklinikos su vežimėliu. Bet čia greičiausiai visos arba dirba, arba pačios su leliukais ant rankų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 20, 11:10)
Taip, rūpinasi. Kai gavo tą menką pašalpą, iš karto paklausė manęs, ar ji gali tais pinigais atsiskaityti už elektrą ir  vandenį  blink.gif 
Pas gydytoją, kiek žinau, nebuvo  verysad.gif Vaikais  rūpinasi, o savimi tai nelabai  unsure.gif Aišku, jai sunku su vietoje nenustygstančia mažyle išsiruošti žygiams per gydytojus, žinant, kiek tai tam reikia laiko... Būtų idealu, kad kažkas galėtų ją kartais palydėti į polikliniką,  pabūtų tuo metu su mergaite namuose, ar pasivaikščiotų kur prie poliklinikos su vežimėliu. Bet čia greičiausiai  visos arba dirba, arba pačios su leliukais ant rankų unsure.gif

o tai vyriausias brolis negali prie poliklinikos pastumdyt vežimelio? beje, gavo jis darbą?
aš sutikčiau prižiūrėt mažiukę, bet tik vakare, kai vyras pasiliktų vaikus. Bent pas mus poliklinika dirba iki 20 val. Bet Liudai pirmiausiai pačiai reik norėt. Jei netinka vakare, aš ir dienos metu bandyčiau privažiuot, maniškei 1,5 metukų, gal padraugautų jos kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
veškit man pažiūrėsiu ,(iš lelių amžiaus jau senokai išaugus esu, ačiū die,kad pačiai dar jaunimas neparneša karsta.gif , biggrin.gif ) ,pievos laukai,gėlynai,uch prasisuktų mažė lotuliukas.gif mirksiukas.gif kol visos siūlės sugis galiu padaboti.

Bet broliukas-vyresniukas ,tai galėtų pažiūrėti,juolab ,kad jis turi suprasti,kad ji su mama kas atsitiktų jiems visiems būtų -batai cool.gif
Atsakyti
as taip pat sakiau kad sunus didelis bernas tikrai galetu pabut su mazele... bet deja, pati mama sake kad jis ne pirto del sesiu,broliu nepajudintu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 05 20, 13:42)
as taip pat sakiau kad sunus didelis bernas  tikrai galetu pabut su mazele... bet deja,  pati mama sake kad jis ne pirto del  sesiu,broliu nepajudintu sad.gif

na, aš suprantu, jei nepratęs... bet reiktų pratint, kitaip pats tikrai nepasisiūlys, gi ne tai jam galvoj, manau smile.gif mano vyras su tokio amžiaus dukra ne visad noriai likdavo. Aišku dar vaikas vaikui nelygu, mamyčiukas ar ne...
tiesiog nežinau ar čia man pačiai tiesiai Liudai siūlyt savo "auklės paslaugas" ar kuri dažniau ją gyvai matanti pasiūlys g.gif
Atsakyti