Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(merga @ 2013 05 16, 17:50)
jovittta ,teiraujasi ar rytoj atvažiuos kas sofkę paimti  g.gif ,moteriškė planuojasi rytdieną  mirksiukas.gif
jei neišeina sakykit  4u.gif


Laukiu kol kas Dilgele atsakymo, ji bandys vyrą dėl rytojaus pašnekint. Bet pagal dabartinius planus, tai taip, imam. Frane žadėjo ekstra atveju atvažiuot padėt man sofkę nešti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 16 gegužės 2013 - 18:53
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 16, 18:46)
Laukiu kol kas Dilgele atsakymo, ji bandys vyrą dėl rytojaus pašnekint.  Bet pagal dabartinius planus, tai taip, imam. Frane žadėjo ekstra atveju atvažiuot padėt man sofkę nešti  hihihi.gif

mes ryt niekaip, nes vyro gimtadienis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 16, 20:46)
Laukiu kol kas Dilgele atsakymo, ji bandys vyrą dėl rytojaus pašnekint.  Bet pagal dabartinius planus, tai taip, imam. Frane žadėjo ekstra atveju atvažiuot padėt man sofkę nešti  hihihi.gif

pašnekinau, sutiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 17, 00:32)
pašnekinau, sutiko thumbup.gif

clap.gif
Šiek tiek vėliau susiskambinsiu su šeima, tada bandysiu ieškot mašinos sofos pervežimui.
Atsakyti
liudos sunus vaziuos siandien darbintis i firma kuria minejau. aisku, jei napatinges ax.gif . kalbejau su liuda tai, sake, kad apie 13 val vaziuos. tai jei nuvaziuos, reik manyt, kad darba jau turi smile.gif
Atsakyti
Operacija "SOFA" turėtų įvykti šiandien tarp 8:30 ir 9:30 mirksiukas.gif
Norinčius prisujungti, kreiptis per a.ž. biggrin.gif
Atsakyti
O kur visos dingę?... blink.gif

Nupirkau ir nuvežiau šeimai maisto:

kiaulienos nugarinė 0,9 kg
jautienos/kiaulienos faršas 0,8 kg
vištienos blauzdelės, 2pokai
dešrelės 2 kg
Šlapiankė
varškės didokas pokas
varškės sūris
Rokiškio lydytas sūris 300g
pienas 2 l
kefyras 2 l
grietinės didelis indelis
jogurtas didelis ind. x 3 vnt
bandelės su varške, 3 vnt
sausainiai -2 pok.
apelsinai 1,3 kg
bananai 2,3 kg
obuoliai 1,5 kg
agurkas ilgas

Na, laukiam žinių iš Dilgelės dėl sofos. O tai viską suorganizavau, o pati pasiploviau blush2.gif . Tikiuosi, viskas gerai, nes kol kas neskambino dar niekas ir nekeikė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 17, 21:18)
O kur visos dingę?... blink.gif

Nupirkau ir nuvežiau šeimai maisto:

Na, laukiam žinių iš Dilgelės dėl sofos. O tai viską suorganizavau, o pati pasiploviau blush2.gif . Tikiuosi, viskas gerai, nes kol kas neskambino dar niekas ir nekeikė  tongue.gif


Už lano vasara ir dar penktadienis biggrin.gif

Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Su nekantrumu laukiam thumbup.gif

Atsakyti
lly, tavo deze jau mano bagazineje mirksiukas.gif
Atsakyti
Operacija SOFA pavyko clap.gif
Vyras grįžo su pusiau šlapia maike, vadinasi netinginiavo biggrin.gif
Viskas šauniai pavyko, išskyrus senos lovos/fotelio išnešimą-išnešė prie šalia kaimyninio namo esančią stambiagabaričių atliekų aikštelę, užsipuolė juos kažkokia ponia, kad jų namas moka kas mėnesį po 10 Lt, o aplinkiniai namai ne, sakė paseks iš kurio buto atnešė ir paskųs, tai vyrui sugadino nuotaiką doh.gif biggrin.gif Sakė būčiau turėjus smulkių, būčiau davęs 10 Lt, kad "nelotų" doh.gif blink.gif biggrin.gif
O šiaip ten pardavėjas padėjo, pas Liudą sūnus, viską susuko, tik vietos truputį mažiau kambary pasidarė, bet gal pastūmus stalą bus normaliai.
Visiems atsiskaityta, lyg visi patenkinti, tik nepkalausė, ar sūnus darbą gavo, bet kad mieste šiandien buvo, tai tikrai.


Papildyta:
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 17, 22:18)
O kur visos dingę?... blink.gif

Nupirkau ir nuvežiau šeimai maisto:


Na, laukiam žinių iš Dilgelės dėl sofos. O tai viską suorganizavau, o pati pasiploviau blush2.gif . Tikiuosi, viskas gerai, nes kol kas neskambino dar niekas ir nekeikė  tongue.gif

Maisto tai tikrai nemažai nuvežėt, vyrui siūlė Liuda ir pieno, ir kefyro biggrin.gif
Kaip mano tėtis sako-svarbu gerai suvadovaut, o dirbt tai bile durnius gali lotuliukas.gif
Tai ir čia-svarbu viskas gerai suorganizuota, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 17, 23:54)
Kaip mano tėtis sako-svarbu gerai suvadovaut, o dirbt tai bile durnius gali lotuliukas.gif


na, man is operacijos SOFA labiausiai sitas patiko lotuliukas.gif noriu ir as vadovaut biggrin.gif

Dilgele, vyrui aciukas ir pagarba aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frane: 17 gegužės 2013 - 23:59
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 17, 23:54)
Operacija SOFA pavyko clap.gif
yahoo.gif
Šeimos galvai aciuks.gif, o šeimos kaklui aciuks.gifaciuks.gifaciuks.gif oro_buckis.gif
Ir Mergai dar oro_buckis.gif
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 17, 23:54)
... vyrui siūlė Liuda ir pieno, ir kefyro biggrin.gif
Kaip mano tėtis sako-svarbu gerai suvadovaut, o dirbt tai bile durnius gali lotuliukas.gif

Su tuo kefyru čia gerai hihihi.gif
Tėtis prie bajerio lotuliukas.gif

QUOTE(Frane @ 2013 05 18, 00:35)
na, man is operacijos SOFA labiausiai sitas patiko  lotuliukas.gif  noriu ir as vadovaut  biggrin.gif
tease.gif
Na, palauk, žvairy... Tuoj mes tau kokią užduotį sugalvosim, galėsi vadovaut lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 18 gegužės 2013 - 07:03