Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 05 14, 13:57)
maziuke mano labai sirgo, tai neturejau kada prisest prie kompiuterio. siandien bandysim pervezti foteliuka ax.gif , jei tik Liudos sunus bus vakare namie, ir pades iskrauti.  dar, jei sunus nebijo sunkiai dirbti, tai tegu i keliu firma KERISTA paskambina. dirba ten vienas pazystamas, tai sake, kad vasarai iesko darbininku, gal priimtu.

Tai reikia tik įspėti ir bus tas sūnus.
O kokia situacija su mašina, ar įmanoma dar ir dėl sofos tartis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 14 gegužės 2013 - 14:16
Piniginiai reikalai:

Laura S.E.K. - 15
Rasa A. - 80
Vaida V. - 15
Jovita M. - 20
Valentina D. - 100
Svetlana D. - 50
Rasa M. - 120
Inga G. - 50
Olga P. - 30
Jūratė B. - 20

Viso: 500 lt

Atsakyti
as tyreliu neveziau tik biskvitine hipo kose kuria valge mano isrankusis nzn ar dave ji aviziniai .. nors liuda sake vaikas mieliau valgo tas saldzias visokias iki 10men amziaus rinktis reiktu...

saunu kad gavo dali pasalpos.

winter garden ar jus atkreipete demesi? sunus turi laptopa? ar man tik taip pasivaideno ta dien kai velai vaziavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 05 14, 15:40)
winter garden  ar jus atkreipete demesi?   sunus turi laptopa? ar man tik taip pasivaideno ta dien kai velai vaziavau  g.gif

Turi. Nuo senų laikų, taip suprantu. O ką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 14 gegužės 2013 - 15:52
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 14, 15:52)
Turi. Nuo senų laikų, taip suprantu. O  ką?

as jei neklystu, tai sunus, kol mokesi vidurinej gyveno elektrenuose, lyg pas senelius ( tevo tevus). o gal kazka painioju smile.gif . o del sofos tai nezinau. reiktu sedynes isiminet, o padet neturim kur ax.gif . bet reik suzinot ismatavimus
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 05 14, 16:48)
as jei neklystu, tai sunus, kol mokesi vidurinej gyveno elektrenuose, lyg pas senelius ( tevo tevus). o gal kazka painioju  smile.gif . o del sofos tai nezinau. reiktu sedynes isiminet, o padet neturim kur ax.gif . bet reik suzinot ismatavimus

Deja, ką tik gavau žinutę, kad sofa jau rezervuota. Pavėlavom, reikia ieškot kitos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 14, 18:17)
Deja, ką tik gavau žinutę, kad sofa jau rezervuota. Pavėlavom, reikia ieškot kitos  verysad.gif


nesiparinam,man rodos jau turim mirksiukas.gif kai tik gausiu žinių pranešiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 14, 18:02)
nesiparinam,man rodos jau turim  mirksiukas.gif kai tik gausiu žinių pranešiu  4u.gif

O čia pasirodė Merga, ir visos problemos išsisprendė pačios... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 14, 19:46)
O čia pasirodė Merga, ir visos problemos išsisprendė pačios... lotuliukas.gif


hihihi.gif negaliu plačiai juoktis,tooks pūlinys ant dantenų išlipo,kad toks vaizdas,kad abu išrautus dantus turiu blink.gif .Jaučiu tuoj padarysiu jam harakyri unsure.gif
Atsakyti
fotelis jau pas Liuda
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 05 14, 19:54)
fotelis jau pas Liuda

yahoo.gif
Tik kodėl tokia skurdi info? Ar tiko? Ar patiko? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 14 gegužės 2013 - 20:08
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 05 14, 20:54)
fotelis jau pas Liuda


varliuke, jus fantastiska thumbup.gif clap.gif clap_1.gif aciu! wub.gif
Atsakyti