Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

pinigus planavau palikt bet per skubejima neidaviau doh.gif
klausimas... ar man pasirode ar tas vyresnis sunus laptopa turi g.gif siandien tik dabar grizau is jos uzsivelinau bet norejau nuvezt...

nepaziurejau normaliai bet ant skalbenkes pc pasidejes sedejo zaide vyresnelis kuris net nepasisveikino... nu si persona mane veikia neigiamai... protas suvokia kad del liudos ir maziuku viskas beeeet

na rytas uz vakara protingesnis ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 05 08, 22:42)
pinigus planavau palikt bet  per skubejima neidaviau  doh.gif



kiekvieno menesio 10 d. gauna pasalpa 98.50Lt. ryt turetu pasiimti. tai prasivers kazkiek.

pataupyk kitam kartui smile.gif arba i nuomos katila mesk, po geros savaites inesim vel dali seimininkei. ax.gif
Atsakyti
i nuomos katila pervesiu si menesi maziau, 50lt - bet butinai idesiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Operacija "Šaldytuvo lentynėlės" sėkmingai baigta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2013 05 09, 14:51)
Operacija "Šaldytuvo lentynėlės" sėkmingai baigta  bigsmile.gif


kaip faina drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2013 05 09, 14:51)
Operacija "Šaldytuvo lentynėlės" sėkmingai baigta  bigsmile.gif


Kadangi pusdienį buvau saulėje,tai tikriausia atleistina nes perskaičiau šaldytuvo letenėlės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2013 05 09, 08:42)
kiekvieno menesio 10 d. gauna pasalpa 98.50Lt. ryt turetu pasiimti. tai prasivers kazkiek.

pataupyk kitam kartui  smile.gif arba i nuomos katila mesk, po geros savaites inesim vel dali seimininkei.  ax.gif

Tai kad pasalpas jau vakar mokejo,o siandien uz vaikus. ax.gif
Atsakyti
as neklasuiau kada gavo ir kada isleido, sake kad mazike sirgo... vaistu reiekjo nuo slogos.. o tie 40lt jiem labai daug buvo
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 05 09, 17:36)
as neklasuiau    kada gavo ir kada isleido, sake kad mazike sirgo...  vaistu  reiekjo nuo slogos..  o tie 40lt jiem labai daug buvo

Kokia jus pikta,as artodo nieko tokio neparasiau,o tik kada buvo pasalpa.O isleido ar neisleido ne mano reikalas ir man visai neidomu.O kiek jus duodat ar neduodat tai cia jusu reikalas.
Atsakyti
Turiu nemaza cukinija,gal Liudai praverstu mergytei kosems virti?
Atsakyti
juskirena, nemanau, kad ten Ingakalnis piktai rase.. mirksiukas.gif O ir galu gale koks skirtumas, ar siandien, ar ryt pinigelius gaus.. Esme tame, kad tai, ka ji gauna - kapeikos, as neisivaizduoju, kaip su tokia suma vienas zmogus galetu pragyventi, o cia keturiese doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PoSiTiVe @ 2013 05 09, 20:38)
juskirena, nemanau, kad ten Ingakalnis piktai rase..  mirksiukas.gif O ir galu gale koks skirtumas, ar siandien, ar ryt pinigelius gaus.. Esme tame, kad tai, ka ji gauna - kapeikos, as neisivaizduoju, kaip su tokia suma vienas zmogus galetu pragyventi, o cia keturiese  doh.gif


tai isivaizduokit,kad tokių šeimųir noriu pabrėžti,kad normalių, ne viena mirksiukas.gif
Atsakyti