Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 16, 09:10)
Pakalbėjau, taigi ataskaita:

Reikia patalynės: trūksta vienos pagalvės ir visokių užvalkalų (turi tik po vieną komplektą, tie patys labai susidėvėję.
.


Duosiu pagalvę ir keletą įv. užvalkalų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kabarksta: 16 balandžio 2013 - 10:25
QUOTE(Frane @ 2013 04 16, 09:40)
Winter Garden, gal zinai mamytes pavarde? nes turiu tik tavo duota adresa ir varda. nebus ten jai problemu siuntinius pasiimti? turi asmens dokumenta?


Pasitikrink AŽ įmečiau 4u.gif
Atsakyti
Merginos,kas is antakalnio galetumet paimti,parasykit man i AZ,turiu sauskelniu atlikusi poka,gertuvyte,buteliuka,pora tyreliu.mamai higieniniu iklotu,muilo.Ir dar zieminius batus galeciau padovanoti.
Atsakyti
QUOTE(tirine @ 2013 04 16, 12:46)
Merginos,kas is antakalnio galetumet paimti,parasykit man i AZ,turiu sauskelniu atlikusi poka,gertuvyte,buteliuka,pora tyreliu.mamai higieniniu iklotu,muilo.Ir dar zieminius batus galeciau padovanoti.


Parasiau jums a.z.
Atsakyti
adreseli gavau. kai suruosiu siuntini, parasysiu ka idejau. kad nesidubliuotu su kitu mamyciu ruosiamais laikneseliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsitiktinai užsukau į temą, galiu labai greitai surinkti ir perduoti:
- sezoninius batus mamai, 38-39 dydis, turim tokio dydžio nemažai, likę nuo vyresnės dukters nesunešiotų
- pavasarinę striukę mamai, S dydis
- patalynės užvalkalų (būtų geriau žinoti dydžius, ar viengulei patalynei, ar dvigubai, ar pusantrinei)
- asmens higienos produktų
- mergaitei rūbelių, batukų, yra likę po mažosios

Mieliau perduočiau kokiai mamai, kuri jau lanko, kad netapti eiline vieną kartą užsukančia smalsuole blush2.gif
Galiu perduoti Antakalnyje, centre, Savanorių pr. Geriau rašykit į AŽ ir susitarsim.
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2013 04 16, 14:14)
Atsitiktinai užsukau į temą, galiu labai greitai surinkti ir perduoti:
-  sezoninius batus mamai, 38-39 dydis, turim tokio dydžio nemažai, likę nuo vyresnės dukters nesunešiotų
- pavasarinę striukę mamai, S dydis
- patalynės užvalkalų (būtų geriau žinoti dydžius, ar viengulei patalynei, ar dvigubai, ar pusantrinei)
- asmens higienos produktų
- mergaitei rūbelių, batukų, yra likę po mažosios

Mieliau perduočiau kokiai mamai, kuri jau lanko, kad netapti eiline vieną kartą užsukančia smalsuole blush2.gif
Galiu perduoti Antakalnyje, centre, Savanorių pr. Geriau rašykit į AŽ ir susitarsim.

Daiktus galiu ir aš paimti.
Reklamiste, Jūsų dėžutė pilna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 16 balandžio 2013 - 14:42
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 16, 14:35)
Daiktus galiu ir aš paimti. 
Reklamiste, Jūsų dėžutė pilna 4u.gif


Tuoj pratrinsiu dėžutę doh.gif O Frane jau sugebėjo atsiųsti žinutę ir rytoj jai viską perduosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2013 04 16, 14:55)
Tuoj pratrinsiu dėžutę doh.gif O Frane jau sugebėjo atsiųsti žinutę ir rytoj jai viską perduosiu biggrin.gif

Gerai biggrin.gif
Kažkaip smagu, kad tiek žmonių atsiliepia ir nori pagelbėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 16, 16:50)
Gerai  biggrin.gif
Kažkaip smagu, kad tiek žmonių atsiliepia ir nori pagelbėti  thumbup.gif


Ja keletą kartų buvau parašiusi,bet paskui ištrinu ,na šį syk paskelbsiu

Kokas malonus kutenimas krūtinėje ir ašaros atsiranda darant gerą darbą blush2.gif ,o dabar skaitant išvis wub.gif
Juk tiek nedug tereikėjo ax.gif -
kažkas į ausį pašnibždėjo apie jaunos mamytės bėdą, patalpinau čia ir ūžia visa LT su mamyčių ir gerų žmonių pagalba 4u.gif
Man tikrai džiugu,kad viena didelė komanda SM group.gif gossip.gif per savaitę padarė neįmanomą misiją 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ačiū visoms, ne veltui mano paraše minimi stebuklai user posted image
Atsakyti
dar karteli VISOMS aciuks.gif , LIuda rase man zinute, dekojo uz pagalba ir parase, jog netikejo jog yra tiek daug geru zmoniu, kurie nori padeti.

p.s. gal zinot kaip situacija ten pas ja su bulvem. savaitgali galetume is kaimo atvezti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ: 16 balandžio 2013 - 17:20
del tv tai gal mamytei reiktu, as turiu senu video kaseciu su filmukais mergyte paaugs galetu naudot, nes tuuriu labai dauk

Gal dvd grotuva su filmukais ar filmais, vis liksmiau butu . Dar idomu kuo 11m berniukai domisi kazka ir jam butu galima paorganizuot
Atsakyti