Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(nutė @ 2013 05 02, 17:01)
Yra tokie metrai metaliniai ištraukiami (esu mačius, bet neturiu), gal kurios vyras bent truputį meistravas, turėtų turėti. Antras būdas: nusinešti kokį pagaliuka (ar net du), pritaikyti ilgį ties galine lentynėle (nes priekis tinka, įlenda kažkur apie 5 cm), paskui pamatuoti.

Metalinis ištraukiamas irgi nieko gero, jo juk neperlenksit įkišus schmoll.gif Pagaliukas - idėja gera, ji man irgi buvo kilusi, bet namie neradau tokio, kurį galėčiau nusivežusi nupjauti.

Blyn... doh.gif Sudėjau krūvon dvi centimetrines juosteles, vieną seną, su kuria matavau, kitą naują. Skirtumas per lentynos plotį - beveik 9 mm blink.gif
Galit apmėtyt mane pomidorais ... pomidorai2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 02 gegužės 2013 - 18:11
QUOTE(stripulis @ 2013 05 02, 17:37)
vat, kaip maniau, taip vyras ir atsakė, kad nepažįstamiems jis vežt nieko nenori, jei būtų pažįstami - mielai, o taip - tai ne.



reikia jusu vyra kavos kviesti ir susipazint, nea? biggrin.gif kaip ten sako - jei Mahomedas neina pas kalna, tai kalnas eina pas ji biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frane: 02 gegužės 2013 - 18:22
QUOTE(Frane @ 2013 05 02, 18:08)
reikia jusu vyra kavos kviesti ir susipazint, nea?  biggrin.gif

hihihi.gif
Galėčiau ir pyrago iškepti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 02, 19:00)
Metalinis ištraukiamas irgi nieko gero, jo juk neperlenksit įkišus schmoll.gif Pagaliukas - idėja gera, ji man irgi buvo kilusi, bet namie neradau tokio, kurį galėčiau nusivežusi nupjauti.

Blyn... doh.gif  Sudėjau krūvon dvi centimetrines juosteles, vieną seną, su kuria matavau, kitą naują. Skirtumas  per lentynos plotį - beveik 9 mm blink.gif
Galit apmėtyt mane pomidorais ... pomidorai2.gif

Pomidorus geriau suvalgysiu vakarienei bigsmile.gif
Metalinis yra bent jau tikslus. Jei rytoj turėsiu polėkio, gal pasiskolinsiu metrą ir palėksiu pati pasimatuot. Apie pietus parašysiu.
Dar palikau 20 kaimiškų kiaušinių ekologiškų (vaikučiui, tikrai žinau, kad nededa jokių sintetinių priedų į pašarus).
Atsakyti
Piniginiai reikalai:

Laura S.E.K. - 15
Rasa A. - 80
Vaida V. - 15

Viso: 110 lt

Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 02, 19:00)

Galit apmėtyt mane pomidorais ... pomidorai2.gif


Palauk bent kol užaugs biggrin.gif užvakar tik pasodinau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 02, 21:00)
Palauk bent kol užaugs  biggrin.gif  užvakar tik pasodinau  tongue.gif

Galima juk ir parduotuviniais.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 02, 22:13)
Galima juk ir parduotuviniais.... blush2.gif


Jie tiek visko prikimšti,kad atšoks du ar trys kartus ir neišsitaškys lotuliukas.gif
O jei nori geros kaukės ,tai rašyk savo adresą atsiūsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
dėl vyro, tai painformuokit, jei ten nepavyks kažkuriai jūsų su galaxy TA praeit, tada "laušiu" kažkaip... šiandien dar palikau ramybėj.
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 02, 18:00)
Metalinis ištraukiamas irgi nieko gero, jo juk neperlenksit įkišus schmoll.gif Pagaliukas - idėja gera, ji man irgi buvo kilusi, bet namie neradau tokio, kurį galėčiau nusivežusi nupjauti.


Jis liksta labai gerai mirksiukas.gif ką tik pabandžiau saviškį šaldytuvą su tokiu pamatuoti biggrin.gif .
Atsakyti
Piniginiai reikalai:

Laura S.E.K. - 15
Rasa A. - 80
Vaida V. - 15
Jovita M. - 20

Viso: 130 lt
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Galėčiau prisidėt su parama, deja, šiuo metu - tik finansine išraiška. Galiu šeimai nupirkt kažką (ko reikia), ar pervest pinigėlių ax.gif

Atsiprašau, labai norėčiau nupirkt ir nuvežt maisto, aplankyt ir pan., galbūt padėt ne tik materialiai, bet ir kokius būtinus reikalus padėt sutvarkyt, tačiau dabar nei kelt ką nors sunkesnio galiu, nei labai būt aktyvi blush2.gif

Jeigu tokia pasyvi finansinė pagalba tiktų, tai parašykit 4u.gif
Atsakyti